Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Emuláció / WinUAE + AmigaOS41FE + Internet
Szerző Üzenet
AmigaOne500Plus
Tag
# Elküldve: 2019. Már. 17. 09:58


Egy kép, egy kérdés:

WinUAE + AmigaOS41FE + Internet

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2019. Már. 17. 11:37


Mi a kerdes? Miutan bekapcsoltad az A2065 emulaciot, beallitottad az OS4 oldalon a netet? Mivel a bsdsocket.library emulacio nem mukodik, nyilvan.

AmigaOne500Plus
Tag
# Elküldve: 2019. Már. 17. 13:06 - Szerkesztve: amigaone


Quoting: charlie
Mi a kerdes? Miutan bekapcsoltad az A2065 emulaciot


A WinUAE 4.1.0-ban nem található az a bizonyos "A2065 Z2" emuláció, amely a "Tom's Homepage"-en bemutatásra került. (...vagy átkerült máshová és nem találom?)

A kérdés tehát az, hogy hogyan tudom elérni, hogy legyen netem WinUAE-ben is, ha egyesek szerint az csak annyi, hogy "bekapcsolod a bsdsocket.library emulációt", és kész.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2019. Már. 17. 17:01 - Szerkesztve: charlie


A WinUAE 4.1.0-ban nem található az a bizonyos "A2065 Z2" emuláció, amely a "Tom's Homepage"-en bemutatásra került. (...vagy átkerült máshová és nem találom?)


Hardware -> Expansions fül, azon belül az Expansion Board Settings-nél a legfelső legördülő menüből (ahol alapból a Built-In Expansions látszik) kiválasztod h. Network Adapters, és utána alul a listából hogy milyen hálózati kártyát akarsz. Ott van közte az A2065. Miután kijelölted, mellette bepipálod hogy "Enabled" és kész. Lásd screenshot (klikkre nagy lesz, WINE-nal készült macOS-en, de a lényeg látszik sztem).



A "bsdsocket.library" emuláció csak 68k-n működik, tudtommal, az OS4-nek valami network hardware-t kell emulálni h. menjen.

AmigaOne500Plus
Tag
# Elküldve: 2019. Már. 17. 17:54


Minden elismerésem a Tied, már megint igazad volt!

WinUAE41Internet

...én meg megint tanultam valamit...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2019. Már. 18. 00:18




forum.amigaspirit.hu / Emuláció / WinUAE + AmigaOS41FE + Internet
 
 

Powered by online community script miniBB™ © 2001-2024