Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Emuláció / E-UAE topic
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 07. 14:16


Ahogy Csarli irja! Keszul, mar a finishben van kb.
Remelhetoleg iden full kesz lesz!

BrutalDT
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 08. 01:26


Face-en beszéltem vele. Nem tudtam meg tőle túl sokat, csak annyit, hogy lassan halad vele és vélhetően még nem mostanában lesz kész. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 08. 08:39


Hat ha jot akar maganak, akkor termeszetesen ezt irja :)

BrutalDT
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 00:55


valaki tudna nekem adni egy jól belőtt e-uae configot?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Jan. 01. 15:45 - Szerkesztve: charlie


Rachy kiadta az E-UAE PPC JIT első béta verzióját!

Egyelőre OS4-re tölthető le, de valószínűleg hamarosan várhatók a MorphOS, LinuxPPC, Mac OSX PPC, stb verziók... (Azokat nem Rachy csinálja, de más kóderek már a fejlesztés alatti verzióból is készítettek portokat ezekre a rendszerekre.)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2014. Jan. 01. 18:41


Wowie!

Mindjárt sort kerítek rá. :D

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2014. Jan. 01. 19:26


Nah, megnéztem, végülis megy. :)

És jelentősen gyorsabb, tényleg mint a korábbi. :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2014. Jan. 01. 19:42


Megkozelit valami Amigafeelinget a sebesseg?
Jol sikerult?

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2014. Jan. 01. 19:44


Viszonylag jónak tűnik, bár azért vannak vele problémák, de biztosan nem értek hozzá, egyetlen egy aga-s demót sem bírtam elindítani vele, de a 680+-os cuccok hasítanak, szépen. :)

És a sebessége is nagyon jó.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2014. Jan. 01. 19:48 - Szerkesztve: dino


Akkor buszkek lehetunk hazank fiara! Koszi Rachy!
Vajon mennyi ido alatt csinaljak at kedvenc morphos gepemre? :)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2014. Jan. 01. 22:52 - Szerkesztve: ratman


@dino: Nemtom, nekem van AGA-s amiga keznel, 060-al. Ha jol szamolom, akkor perpill konkretan 3db. MOS-ra annyira nem hianyzik nekem. En kerek elnezest. :D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Jan. 03. 14:48


Kozben kijott a MorphOS verzio is. Letoltheto ugyanonnan mint az OS4 verzio.

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2014. Jan. 03. 16:18


De most komolyan, miert kisebbek altalaban a MOS exe-k?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2014. Jan. 03. 17:23


Mert nincs benne folosleges (binaris) dolog, mint az Os4 ben.
Nem trollkodas, egy fejleszto mondta par eve, az sem titok, hogy az egesz Os4 tele van ilyenekkel, amit sokkal egyszerubben is meg lehetett vona csinalni. De en csak egy paraszt vagyok, majd jon valaki hozzaerto es elmondja :D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Jan. 03. 17:54


@dino:
Ugyis van, az OS4-es exek tele vannak szuksegtelen binaris szemettel!!!11

Esetunkben azonban ha szuksegtelen trollkodas helyett belenezunk a feltoltott .zip fajlokba, akkor azt lathatjuk, hogy a MorphOS binaris kb. 1.5MB-vel nagyobb. :)

Hogy ezek utan a MorphOS-es .zip miert kisebb megis, azt kb. azzal tudom magyarazni, hogy az a .zip amivel a MorphOS archivot es az a .zip amivel az OS4-es archivot tomtek mas default tomorites algoritmust es parametereket hasznal...

siz
Tag

# Elküldve: 2014. Jan. 03. 18:14


(esetleg a MOS verzió valamiért más "layout"-ot használ, másképp jönnek a cuccok a binárisban egymás után, amitől jobban tömöríthető)

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2014. Jan. 04. 23:05 - Szerkesztve: neongod


Eddigi tapasztalatok: 4db jatek volt keznel (SlamTilt, PuttySquad, Rodland es Superfrog). Az elso ketto azonnal guruzik, a Rodland elkezd tolteni, JIT led villog, majd illegal instruction-t dob es meghal. A Superfrog viszont sikeresen elindul, ellenben mukodo JIT-el lassabbnak tunik mint anelkul 0.8.29-WIP4-en, a hang szaggat es latszolag nem tamogatja az overlay-t. Legalabbis az amiga.use_overlay=true hatastalan. A readme-ben javasolt teszt konfigot hasznaltam hozza, MOS3.4 alatt, mig a 0.8.29-WIP4-et rLaunch-al inditom default A1200 konfiggal, ami nem tudom pontosan milyen parametereket allit be.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2014. Jan. 05. 06:13


1. Rachy megmondta elore, hogy nem a jatekok sebessegen fog elsosorban segiteni a JIT hasznalata.

2. Rachy a JIT-et irta es integralta semmilyen mas valtoztatast nem eszkozolt a e-uae-ban aminek javitsatok ki a forraskodja eleg regi es elavult, plusz semmi optimalizaciot nem tartalmaz.

3. Szal amig nem lesz valaki aki WinUae szintu emut gyogyit ebbol addig marad a real vas ... Amigan :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Jan. 05. 15:42 - Szerkesztve: charlie


Én megvárnám amíg a Fab a saját UAE verziójába integrálja a JIT emut, MorphOS-en... Csak mondom. :) Ezenkívül igen, egy alap 1200 emulációja sacc/kb. eddig is működött, SuperFroghoz meg ilyesmihez! A különbség szerintem főleg 060-as demókkal meg ilyenekkel fog látszódni. De még nem próbáltam, szóval ez csak spekuláció...

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2014. Jan. 05. 16:03 - Szerkesztve: neongod


@dh1: Köszönöm a kioktató hangvételű, pontokba szedett információkat. Jelezném, hogy elolvastam Rachy blogját és tisztában voltam velük. Ahogyan írtam is, az első tapasztalataimat osztottam meg.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2014. Jan. 07. 21:26


Quoting: neongod
Köszönöm a kioktató hangvételű


Szivesen, de en nem neked irtam mint lathato, hanem ALL ... mivel csomo mas hozzaszolo is volt

De akkor gondolom valamiert megiscsak magadra vetted? :)

Nincs bajom veled!

S neked velem? :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2014. Jan. 07. 21:28


Quoting: neongod
Jelezném, hogy elolvastam Rachy blogját és tisztában voltam velük.


Mi meg interjut Rachyval! :P :D

Ha egyszer elkeszul az AM07 mas is olvashatja rajtam kivul :)

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2014. Jan. 09. 10:25


@dh1: nekem sincs semmi bajom veled. meg másokkal se :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Jan. 09. 15:53 - Szerkesztve: charlie


Ontopic:

Szerk: MorphOS usereknek, nyilván

Megismételném, hogy kérjük várjuk meg amíg Fab elkészül a saját E-UAE változatával.

A jelenleg elérhető MorphOS verzió több sebből vérzik. Pl. ixemul.library-val van fordítva, valamint G5-ön olyan utasítást használ, ami agyonvágja a teljesítményt, és még néhány egyéb erősen technikai probléma is van benne, amin dolgoznak jelenleg.

BrutalDT
Tag

# Elküldve: 2014. Máj. 15. 13:56


A Fab féle EUAE hogy áll, lehet róla tudni valamit?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Máj. 15. 16:55


Azóta kijött a béta 2, szerintem az már jobb MorphOS-en is, benne van egy rakás Fab-féle patch, amennyire tudom...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Nov. 05. 20:22


Racsni kiadta az E-UAE PPC JIT beta 5-t:

http://euaejit.blogspot.de/2014/11/ppcjitbeta05-final-countdown.html

dino
Kék troll

# Elküldve: 2014. Nov. 05. 22:38


Ez jo hir. Koszi.

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2014. Nov. 06. 18:46 - Szerkesztve: lazi


Egy orat kerestem az OS4 verzioban az uaegfx emulaciot. Az amigfx-os verziokbol hianyzik ez a ficsor. Az sdl-esben meg ugye jit nincs, meg amugy is rakas ize.

MOS E-UAE-ben van videokartya emu?

(Most, hogy A1200 hdd-m meghalt, jo lenne a rendszert legalabb emuban latni.)

Egyebkent probalgattam a jit-et.Kellett mar, Respect Rachy!

Balage
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 25. 00:09


Lamer kerdes: hogyan kell kilepni az E-UAE-bol?

Config: utolso szerias iBook G4 + Morphos 3.7 + E-UAE JIT 1.0
Inditas: e-uae -f Conf/A500.conf illetve A1200.conf (kiterjesztes nem biztos, nem vagyok _gep_ mellett)
Szepen elindul, full screen, A1200-nal a floppy in animal, de nem tudok kilepni. Meg azt sem tudom kene-e latom apro, pislogo LED-eket a kepernyo aljan (power, fdd, hdd, stb)?
Mas forumokban F11+S vagy F12+S meg hasonlo kombokat irnak. Minden billentyut kiprobaltam, de nem megy. fn+F12+key sem.

Problatam megkeresni a sort ami a full screen/window modot allitja, hatha window mode-ban jobban boldogulok. Full screen = off, megis teljes kepernyon indul. Valszeg rossz file-t allitok.

F1-et is nyomtam mar, de nem jon a help :D

Egyeb otlet?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
forum.amigaspirit.hu / Emuláció / E-UAE topic
 
 

Powered by bulletin board software miniBB™ © 2001-2024