Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Újgenerációs AmigaOS / Project TIMBERWOLF
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Már. 17. 09:00


Quoting: charlie
Egyébként a hivatalos írásmód egy ideje már Ustream, kis s...


En regi dolgozo vagyok ... en igy irom :P

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Már. 17. 10:57


Quoting: dino
Opera: maig sem tudtam megszeretni...
Mi a gáz vele?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Már. 17. 13:08


Chrome es Safari erezhetoen gyorsabb mint a 3-as FireFox (foleg OSX alatt, ott kibaszar winhez kepest az FF es bugosabb is), de annyira FF-re vagyok berendezkedve, hogy nem tudok es nem is akarok valtani ...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Már. 17. 13:29


Quoting: TCH
Mi a gáz vele?

ua. mint dh1. FF re vagyok bebutorozva :)

Travis
Tag
# Elküldve: 2011. Már. 17. 15:51


Ennyi elégedetlen embert! Használjatok Dillot. Ott az a meglepetés, ha megy valami. HTML5 tesztekben 0-t ér el, de lehet, hogy -5-t. Nincs JS, frame, https.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Már. 17. 17:32


Nekem jó az Opera. Kicsi, gyors, szabványkövető, kényelmes és a legtöbb platformra van. Meg kéne győzni az Opera Team-et, hogy legyen OS4/MOS verzió is.
Az élő böngészők közül a második legöregebb az Opera, csak a Lynx idősebb nála, szóval nem fog csak úgy kihalni holnapra. :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Már. 17. 18:27 - Szerkesztve: charlie


@TCH:
Meg kéne győzni az Opera Team-et, hogy legyen OS4/MOS verzió is.

Yeah, right... Az űberfasza Opera Team most dobta a PowerPC támogatást úgy en-bloc, LinuxPPC-re sincs már. És mivel az Opera nem nyílt forrású, nem is tudsz csinálni. Ennyit erről.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Már. 17. 20:13


Ahhh...szopjanak medvét. :(

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 14:15


Timberwolf 4.0

http://www.youtube.com/watch?v=7fbtDyVHDUE&feature=player_embedded

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 14:48 - Szerkesztve: charlie


@dh1:
Csak én tartom szédületesen ironikusnak, hogy az OS4-en és X1000-n futó Firefoxot mutogató YouTube videót amigás rendszeren egyedül MorphOS alatt, OWB-ből lehet megnézni? :P

Egyébként alig fél tucat rendering bug látható a másfél perces videóban, szóval biztos vagyok benne, hogy a fejlesztés remekül halad.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 15:08


Ehe-ehe-ehe. Mozog a fakutya. :D
Quoting: charlie
Csak én tartom szédületesen ironikusnak, hogy az OS4-en és X1000-n futó Firefoxot mutogató YouTube videót amigás rendszeren egyedül MorphOS alatt, OWB-ből lehet megnézni? :P

Erre nincsenek szavak. :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 15:54


Ki mondta, hogy csak MOS alatt lehet megnezni? ;)

Amugy Csarli, miert faj ez neked? S miert faj a Timber allapota? Nem ertem. Most kezdjem el sorolni a MOS 2.7-ben talalt bugokat, logikatlansagokat es tervezesi hibakat, amiket ropke par ora alatt talaltam? :)

Nem fogom! :D

Orulok, hogy vannak ezek a rendszerek! Azt kesz!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 15:57


Quoting: charlie
MorphOS alatt, OWB-ből lehet megnézni?


Ritka igenytelen video amugy ... nem tudom eldonteni, hogy a framerate miatt szaggat az OWB vagy alapbol ... :P :D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 16:07 - Szerkesztve: charlie


@dh1:
Most kezdjem el sorolni a MOS 2.7-ben talalt bugokat, logikatlansagokat es tervezesi hibakat, amiket ropke par ora alatt talaltam? :)

Pedig jobb lenne. Mert az ismert bugokat, amikrol beszelve van, ki lehet javitani... Arrol nem is beszelve, hogy meg nem nevezett hibak a FUD kategoriat erositik. :)

Orulok, hogy vannak ezek a rendszerek! Azt kesz!

En meg a hurraoptimizmust utalom. Orulunk, hogy van, es cheerelunk mint allat, nem erdekelve ha valami szar. :) Persze mindenki mashol huzza meg a vonalat, hogy mi az ami szetidegesiti, es mi az ami nem erdekli, de attol meg beszelni lehet ezekrol.

Szerk: Es ezen felul mar csak az a kerdes, az OS4-gyel kapcsolatos dolgok miert az altalanos ajanloba, es miert nem a specifikus forumba kerulnek... :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 16:14 - Szerkesztve: dh1


De most komolyan. En hol hurraztam? Mindenfele komment nelkul feltettem egy eddig nem latott videot ...

Szal? :)

Mivel mindenki minden ajanlot ide szokott postolni. Amugy meg nincs ra kiirva, hogy "Kiveve OS4"! :)

MOS bugot kettot is irtam a specifikus topciban! :P :D

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 21:13


Quoting: dh1
MOS bugot kettot is irtam a specifikus topciban! :P :D

En meg majd ha megjon a hivatalos 4.1, lesz rajta u3 (lehet, hogy addigra mar lesz u4 is?), na, majd akkor fogom leirni a velemenyem. Sokkal jobbra nem szamitok.

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 22:13


OS4 fikazasban asszem nem lennek ugyetlen. A mindennapos hasznalat mellett neha mar majdnem megtelik a hocipo. Persze Charlie sokszor jo okkal es ugyanazon kinjaban kritizalja, ami miatt Mi Amigasok mas rendszereket azert becsmerlunk, mert tudunk jobbat.

Szerintem ez nem gaz. Valaki egyszer azt irta, "ez is szar, csak maskepp".
Alapigazsag.

Egyebkent meg az a rendszer visz mindent, amelyiken eloszor lehet VICE-ban multiplayert nyomni. :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Dec. 01. 23:11


@Lazi:
Egyebkent meg az a rendszer visz mindent, amelyiken eloszor lehet VICE-ban multiplayert nyomni. :)

Te most provokalsz? :P

sadddam
Tag

# Elküldve: 2011. Dec. 02. 07:23


ratman: minél nem számítasz sokkal jobbra?
ha a 4.0-nál, ami az ua1-den volt, akkor pozitív csalódásban lesz részed.
bár azt nem tudom, nem kurtak el-e vmit nagyon az u3-ban, ami miatt esetleg mégsem, de a 4.0 es a 4.1u2 kozott majd annyi a különbség, mint az 1.4.5 meg a 2.0 közt volt morphosnál.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Dec. 02. 08:42


saddam: nem hivatalosan van rajta mezei 4.1, nos, az kabe ugyanolyan vacak. :)

Marmint az 1.4.5-os MOS-hoz merten. :)

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2011. Dec. 07. 09:05


@Charlie:

Te most provokalsz? :P


Miazhogy? Nagyon is!

Egyebkent ez mer nem faj senkinek? Mer csak mindig a Youtube videokon megy az izgalom? ;)

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 14:28


Firefox-ot a Mozilla sem tudja rendesen lefordítani :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 14:37


Quoting: alivemoon

Firefox-ot a Mozilla sem tudja rendesen lefordítani :)

Amugy is vege van, kiszalt a google az egeszbol. Lejart a szerzodes, nincs sponzor...megy a kukaba az egesz...szevasz. :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Feb. 16. 19:49 - Szerkesztve: charlie


Má' megint én? Nincsenek itt OS4-esek? Kijött a Timberwolf 4.0.1, letölthető az OS4Depot-ról.

A(z amúgy PDF-ben lévő) ReadMe fájl tanúsága szerint továbbra is egy béta verzióval állunk szemben, amely pl. ezek szerint nem használja a néhány OS4 update-tel ezelőtt beharangozott "részleges Cairo hardware gyorsítást", mivel a sebesség helyett a fejlesztők a funkcionális teljességre és a stabilitásra mennek rá. Valamint, hogy az archive-ban lévő .so fájlokat nem szabad a rendszer SOBJS: könyvtárába másolni, mivel inkompatibilitást okozhat más alkalmazásokkal. Ezen kivül a ReadMe tájékoztat, hogy aki az elmúlt lassan 3 évben nem tette volna meg, az az AmigaBounty oldalon a jelenlegi kb. 5300 EUR mellé további pénzt tolhat a Timberwolf fejlesztésébe...

Valaki írhatna róla hírt, ha már...

Szerk: további infó, hogy kilépéskor esetleg lefagyhat a cucc, ha nálad ez megtörténik és latest OS4 van fent, akkor várj az Update 5 megjelenésére, mivel az elf.library-ban javítottak egy ezzel kapcsolatos bugot.

Szerk#2: Screenshot.

Szerk#3: Állítólag a YouTube megnyitására fixen fagy (DSI). (forrás, de máshol is írták már)

Szerk#4: (Állítólag) még mindig nincs clipboard support, ill. bizonyos keymapokkal nem elérhetők bizonyos karakterek, valamint többen is írták, hogy nem lehet alóla Facebookra postolni. (egy forrás)

Szerk#5: Viszont mennek a Firefox skinnek, azaz a "Persona"-k, screenshot.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Feb. 16. 21:52 - Szerkesztve: dino


Hat mire szegenyeknek sikerul osszehozni a Timberwolfot addigra kb vege is lesz a Firefoxnak, mar szerintem nem sokaig maszirozzak persze portolni attol meg lehet...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Feb. 16. 22:17


@dino:
Régi hír, azóta megújult a Google szerződés, sőt a Google még többet fizet mint korábban mivel a Microsoft is aktívan bejelentkezett, hogy default kereső Bing legyen, ezt pedig a Google nem engedhette meg magának, hiába esik az FF részesedése pont a Chrome javára.

sadddam
Tag

# Elküldve: 2012. Feb. 16. 22:19


ehh. nem bírom ki, mikor megláttam, hogy 5300eur felett jár a bounty (több, mint 1,5mill ft!), majd olvastam a megjelenés utáni első kipróbálok postjait, meg megnéztem a shotokat, megvallom, a "szánalmas" jelző tolakodott a fejembe...

főleg, hogy all. a stabilitásra fokuszáltak a kulcsin helyett, aztán mégis nemhogy csak randa, nem amigás, hanem bűnlassú is és még fagy is. miközben mennyi ideje készül és mennyi pénzt markol fel majd erte a twin-team. de van persona. hurrá.
komolyan elgondolkoztam, hogy vajon mi okozta ennek a betanak a kiadását, mert ugy nez ki olyan hudenagyonsokat nem javult, es os4 userek bevallása szerint sem alkalmas igazi netezesre. ha meg teszteltetni akarjak a neppel, adhatnanak ki surubben is betakat. mas szoval a bejelentes alapjan azt vartam, hogy ok, nem fullos, de legalabb hasznalhato allapotba kerult a friedenek szerint es ezert adtak ki, de ugy nez ki meg boven nem...

ennek fenyeben (is) fab tényleg es megjobban egy istencsászár és hála az égnek, hogy gagyi ff port helyett az owb-be fogott bele anno.

ami még fura, hogy először ment a pánik, hogy update5 kell neki (de kiderult nem, csak u4), ami ugye az x1000-hez jött csak ki, ha jól emlékszem azzal, hogy állítólag ua, mint az upd4, benne x1000 driverekkel, de ezekszerint mégsem, mert akkor mégis lesz upd5 mindenre - hogy ne fagyjon a tw:)

jol mondja dino, a végén mire lesz ebbol brozer, mar a kutyat nem fogja erdekli a vilagon a firefox (csak az os4 usereket:)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Feb. 16. 22:24


hanynom kell toletek!

megerdemeljuk, hogy ott van az Amiga ahol ... a beka segge alatt ...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Feb. 16. 22:42 - Szerkesztve: charlie


@dh1:
Adok zacskót, csak írjál róla hírt.

Szerk: mármint a Timberwolfról nem a zacskóról... :) Amúgy én is megkérném az előttem és utánam szóló kollégákat, hogy maradjunk a tényeknél, nem kell elmenni trollkodásba. A Timberwolfnak van baja, de lássuk be, ha lenne egy jó Firefox port MorphOS-re, recskáznátok rá mint állat, és nem érdekelne titeket, hogy mennyi a piaci részesedése. Innentől a Firefox képzelt vagy valós helyzetén keresztül a TW-t sarazni tényleg gáz.

Egyébként meg ti tudjátok a legjobban, hogy az OWB sem tökéletes, ráadásul az első (második) béta kevesebbet tudott mint a TW most, tehát miről is beszélünk.

sadddam
Tag

# Elküldve: 2012. Feb. 16. 23:04


engem aztán nem érdekel a piaci részesedés, leszarom, csak csodálkoztam a beta minőségén (főleg ennyi idő után) meg elszörnyedtem, hogy mennyi pénzt zsebelnek be egyesek ezért, ha majd kész lesz (nyilván akkor már sokkal jobb lesz) és csodáltam fabet, aki egyedül és ingyért. ennyi.

amugy már nem vagyok benne biztos, hogy lecserélném az owb-t egy firefox portra, max, ha gyorsabb lenne, mint az (hw cario:).
az egyetlen plusz amit manapság fel tudok hozni a firefox mellett, az a videodownloader ill downloadhelper add-onok, amik szinte mindenhonnan leszednek mindent (zenet is, videot is).

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
forum.amigaspirit.hu / Újgenerációs AmigaOS / Project TIMBERWOLF
 
 

Powered by simple bulletin board miniBB™ © 2001-2024