Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Újgenerációs hardver / AmigaOne X1000
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
Szerző Üzenet
adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Feb. 27. 20:23


Quoting: dh1
Gondolod, hogy szallitas kozben nem jarhatott igy? ... hidd el nem igy tettek bele ... csak atutazta a fel vilagot ...


bazz, ez fasság, már megbocsáss... akkor ennyi erővel akár szét is baszódhatott volna a vinyó a mozgástól...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Feb. 27. 21:23 - Szerkesztve: dino


Itt a full video: http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=RUYFW8GKLXs
Szerintem siman kirazodhatott. Egyertelmu a video alapjan...

Szerk: 90-100e Ft ot aldoznek egy ilyen konfigert, tobbet nem.
Bar ez az eger meg a billencs szamomra meg mindig visszataszito nagyon!
Mennyit erne nektek? Csak ugy kivancsisagbol kerdem :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Feb. 27. 22:22


Quoting: adsr
bazz, ez fasság, már megbocsáss...


Szerintem nem ertesz hozza ...
Nekem is ilyen tipusu vinyo felfogatas van a hazban, es autoban siman ki tunak nyilni, menet kozben ...

Ezek nem csavarozva vannak, csak ugy szolok ...

sZamu
Tag
# Elküldve: 2012. Feb. 27. 22:42


35e Ft

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Feb. 27. 23:03


Jah, a toronyhaz annyi ... jol tudod :P

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2012. Feb. 27. 23:19 - Szerkesztve: alivemoon


Amint világos lesz mi a csudát terveznek Xorro-ra, nagyban nő az értéke. Remélem valami devkit-et. Akkor a nagy doboz is rögtön világos, mire jó.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Feb. 28. 01:41


Nagy haz, nagy elvezet! :P
Nagy szamla ...

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Feb. 28. 09:20


Akkor az a faszkalap, aki ilyen házat tervezett egyáltalán. Rohadt hülye megoldás az, ami ilyen tréfos, hogy x100km utazás, vagy akár rövidebb utazás során is szétrázza a belét... Gondolj bele, Te, mi egy páran értünk hozzá, hozzá merünk nyúlni, ha gond van. De egy láma?

Az biztos, hogy ennyi pénzért olyan megoldást várnék a gépembe, ami "atombiztos". Basszus, megveszem a kiba drága gépet, és lötyög benne a vinyó? Mondom, simán meg is sérülhetett volna, ha odacsapják eccer a postások...

Egyébként Dino kérdésére, max 200e, amit adnék, de ezt is csak azért, mert tudom, hogy kis szériás a gép. egyébként 100...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Feb. 28. 09:31 - Szerkesztve: dino


Quoting: adsr
Te, mi egy páran értünk hozzá, hozzá merünk nyúlni, ha gond van. De egy láma?

Lamak nem vesznek X1000 baratom :) lamaknak ott a pece amit a szomszed pistabacsi osszerak...

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Feb. 28. 10:20


Quoting: dino
Lamak nem vesznek X1000 baratom :) lamaknak ott a pece amit a szomszed pistabacsi osszerak...


Értsd úgy, hogy ilyen típusú házakat láma pöccések is megvehetnek...

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Feb. 28. 10:42


Dino: mondjuk 350 jurót adnék érte.. slussz :-)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Feb. 28. 11:31 - Szerkesztve: dino


Csarli? dh1: Nektek mennyit erne? :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Feb. 28. 12:51 - Szerkesztve: dh1


Ha elvakult Amigas lennek - :) - es lenne sok-sok felesleges penzem en akar teljes aron is megvennem.

De mivel nincs penzem ra, igy max, de max. 100e Ft-ot er nekem jelenleg. Nem a hardver pecekhez vizonyitott esetleges "gyengesege" miatt, hanem a szoftverellatottsag gyengelkedese okan.

Tovabbra sem ertem mi a cel ezekkel az uber gepekkel, ha nincs olyan ware ami kiaknazhatna a lehetosegeit ... videot meg nezek ps3, xbox, wii comborol, vagy media playerrol ... szal ez itt nem prioritas. Szal nincs arra lehetosegem, hogy game, office, work es entertainment es minden egyeb szinten atalljak egy ilyen vasra, mert egyszeruen keptelenseg lenne. Miert adnek 800 000 Ft-ot egy ilyen gepert? Csak azert mert kis szerias? Az a gazdagok sportja ...

Amugy ahogy nezem, csak kis hazankban ilyen szar a helyzet ... kint jopar ember vett mar. Szal csak nekunk keves a penzunk. Magyar kiadas nem lesz? Funerlapbol a haz ... csavarozott vinyokkal (adsr kedveert), primo folias billentyuzettel, soros pece egerrel, XORRO es minusz egy maggal, alaplapi 2 mega chip es 16 mega fastrammal?! :D

OS4-en is van mit fejleszteni, a driverekrol nem is beszelve ...

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Feb. 28. 13:40


Quoting: dh1
csavarozott vinyokkal (adsr kedveert)


Köszi :-D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Feb. 28. 14:59


Quoting: adsr
Köszi :-D


Nincs mit! :D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Már. 06. 16:58


Tegnapi YouTube video: AmiCygnix-es warek, MUI-OWB es Timberwolf X1000-n:

http://www.youtube.com/watch?v=RnGKD2irDuY

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Már. 06. 17:36


Eleg lusta ez az X11 es cucc. Szerintetek nem?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Már. 06. 19:19 - Szerkesztve: charlie


Van ami gyors, pl. a GIMP pillanatok alatt berantja a kepet (I/O speedje az X1000-nek lathatoan odabasz). Az UI lassu, de mondjuk az AmiCygnix sosem a sebessegerol volt hires, es az mar ugy tunik bizonyos, hogy jelenleg ezen az X1000 sem tud valtoztatni.

En mondjuk tovabbra is baromira orulnek egy Linuxos X1000 benchmarknak, mivel akkor vegre tenyleg kiderulne, hogy ez a cucc ennyi penzert tenyleg ennyit tud, vagy csak az OS4 basz el valami durvat a hardver setup reszben.

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2012. Már. 08. 16:45 - Szerkesztve: alivemoon


Váó! Ez az! A prototípus kártya, xorro-ba.

Lehet majd vadulni! Én gondoltam, ezért választottak NAGY dobozt.
Bár most meg az jutott eszembe, hogy nem ártott volna több Xorro. De ez csak egy érzés, lehet, erre a kártyára lehet további Xorrot implementálni.

Második megfigyelés, hogy úgy látszik rendszertől függetlenül is tud futni.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 09. 10:06 - Szerkesztve: dh1


Latom mar lelki szemeim elott, hogy az X1000-et DJ-k fogjak vasarolni nagy tetelben :)

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2012. Már. 09. 12:50


Keep this party going!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 23. 11:27


Nah en ezeket a szoftvereket es egy ilyen tipusu hozzaallast hianyoltam. Ez valami profinak tuno dolog vegre! Olyan amilyeneket regen lathattunk az Amigakkal felszerelt studiokban.

Nem vagyok zenesz, nem ertek hozza, de az egesz szoftver es a korites profinak vagy felprofinak tunik, es a HD-Rec 0.10 is nagyon pofas cucc meg ilyen kezdeti formajaban is!

Meg tobb ilyet! Ez az, ez a jo irany szerintem! Igy lehet visszaterni, meg ha nem is vezeto pozicioba!

http://www.youtube.com/watch?v=vPocY3UlK5A

BrutalDT
Tag

# Elküldve: 2012. Már. 27. 08:42


Jó kis warénak tűnik. Ugyan egy Fruity Loops Studio szintjén aligha van (főleg a VST plugins támogatás hiánya miatt), de azért jó dolog, hogy egy ilyen szintű zeneszerkesztő létezik AmigaOSre is.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 27. 09:08


Mivel ez 0.10-es verzio szerintem meg varhato nehany feature ...

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Már. 27. 09:12


Szerintem megint csak álmokat kergetnénk ebben a témakörben. Anno, amikor az Atarikat lecserélték pöccére, mert muszály volt, annyira kiépült ez az iparág is, hogy nem tartom valószínűnek, hogy hiphop lecseréljék a gépeket egy tök ismeretlenre... Főleg, hogy nem egy Cubase portról van szó, és újra kellene tanulni mindent.
Ráadásul az említett Fruity Loops és a Reason is csak guminő kategória a "profik" körében.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 27. 09:26


Ezt soha nem fogom megerteni!
Az Amiga sem csak 20-25 evvel ezelotti alkatreszhalmaz gyujtemeny, hanem fejlodni kivano platform. Az, hogy erdekemberek es hozza nem erto penzugyi "zsenik" hazavagtak a ceget, s igy oriasi lemaradasban van gepcsalad azt mi is tudjuk. DE valahol el kell kezdeni. Ahhoz, hogy legyen valami ahhoz ilyen lehetosegek, bemutatok es szoftverek kellenek.

Ezzel mar oda lehet allni, ez kinez valahogy ...

Azt sem ertem, hogy a kulonfele AOS es AOS like rendszert fejlesztok miert csak az OS-t maszirozzak. Kerdem en, ha egyszer sikerul olyanra maszirozni, amilyet vartak, akkor majd mi lesz, ulunk es nezzuk a WB-t?

Hat ezert kellenek az ilyen szoftverek, hogy egyaltalan gondolkodni lehessen azon, hogy talan egyszer valtok.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Már. 27. 09:43 - Szerkesztve: dino


Mint tudjuk, minden rendszernek vannak hatranyai/hibai, amerre halad a mai szamitastechnika, nem biztos, hogy ez mindenkinet tetszik, es bizony bele lehet am unni a linuxba es az Osx be is, nem csak a kindozba. Ha egy program egy adott platformon jol mukodik, akkor elkepzelheto hogy megtetszik olyannak is, aki csak ezt hasznalja es mason meg nincs, vagy nem ugy mukodik, ezert valsztana mondjuk egy Amigat... Aztan megy a hir tovabb, a legjobb marketing az szajrol szajra tejed, azaz egy bolond szazat csinal, akar divatbol is veszik azutan, es akar be is indulhatna valami...

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2012. Már. 28. 12:30


Quoting: dino
...es akar be is indulhatna valami...

Be... csak kéne valami modern hardver hozzá első körben!

Amúgy lehet, hogy konzol irányba kéne elmenni: mondjuk PS3-ra kéne MOS-t portolni... ;)
Csak azt meg a buszon nem tudom nyomkodni.

siz
Tag

# Elküldve: 2012. Már. 28. 12:51


Quoting: dekanyz
Amúgy lehet, hogy konzol irányba kéne elmenni: mondjuk PS3-ra kéne MOS-t portolni... ;)

Ezzel az a baj, hogy a Sony az alternatív operációs rendszerbe (=Linux) bootolást már rég megszüntette, tehát igazi op.rendszert nem tudsz indítani rajta. (Kivéve, ha valami régi PS3-ad van és nem frissítettél rajta rendszert)
Tudom, láttam a szmájlit. :)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2012. Már. 28. 13:01 - Szerkesztve: dekanyz


Igen... már nem Linux-oznak, viszont azóta porrá zúzták a PS3 védelmi rendszerét. Bár nem követem az eseményeket.

De ha nem PS3, akkor valami egyéb. Mindegy, csak valami jó cuccos legyen, ami a kor elvárásainak megfelel.

Tudom, hogy nem olyan egyszerű egyik napról a másikra egy tök új platformra átállni, de ez is egy lehetséges irány lenne.

Szerk.: A konzoloknak ráadásul meg van az a nagy előnye, hogy egy gyártó nem rukkol elő hetente egy újabb modellel, perifériával, amit támogatni kéne (mint pld. a PC esetében). Viszonylag fix a hardver. Ha viszont jön valami új, akkor is jó eséllyel kompatibilis az előzővel, vagy nem nagy munkával azzá tehető.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
forum.amigaspirit.hu / Újgenerációs hardver / AmigaOne X1000
 
 

Powered by bulletin board software miniBB™ © 2001-2024