Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Újgenerációs hardver / AmigaOne X1000
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Szerző Üzenet
motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 23. 14:33


Chain-Q :

Teljes mértékben osztom a véleményed ha a 3. pontra tekintek. Mintha csak én mondtam volna.

Mellesleg innen nézve megértem azokat is akik csakis a classic vonalban gondolkodnak,és leszarják az új projecteket és kezdeményezéseket. Lehet az még sok-sok év múltán is virágozni fog,mindég lesz valaki aki elhint egy-két új hardvert amivel még ellehet bohóckodni otthon,meglehet könnyíteni a technikai akadályokat a 20 éves gépeken. Beleértve a CF meghajtótól kezdve a memóriabővítőkön át a turbókártyákig. Ők azok akik végleg csak a nosztalgia vonalban tudják elképzelni a jövőt.

Én meg valami olyasmit látnék talán szívesen ami ezt ötvözi, de végre modern mai technikával. Mert a 20 éves alapokra már nem lehet a mai,sokat és sokszorosan jobb hardvereket,szoftvereket látott szemet, technológiai fejlődést átvinni.Turbókártya ide,hangkártya oda ezek mind nagyon kevesek ma. Lassan egy mobiltelefon többre képes.Sőt...
Na most ez a csapat szemben áll a mai "új hardver kell" elképzeléssel és jobban örül ha a 20 éves gépéhez jelenik meg új kiegészítő.
De hát meg volt már ez itt többször is fogalmazva, hogy amigás és amigás közt is van jócskán különbség a jövőre gondolva.

Még valami a dizájnról. Ha csak azt megnézzük, hogy még mielőtt megjelent az iPhone, az iPad, bármilyen kézi konzol (PSP) hány száz lelkes ember készített (nem jut eszembe az a kurva szó...:) fantázia képet a még el nem készült termékről. Kurva nehéz lenne egy dizájnert találni....
Lehet ha csak elhintették volna, hogy lehet pl. pályázni rajzokkal,3D-s képekkel a gép kinézetét illetően, szerintem százával érkeztek volna a házra, billentyűzetre igényesnél igényesebb tervek. Ez nem pénz kérdése. Én tuti bevontam volna a "közösséget" ebbe. Ezzel is lelkesítve a megmaradt érdeklődőket.

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 23. 17:01


Nem tudom tudjátok hogy müködik a müanyag fröcsöntés? Egy doboz széria gyártásához hány tonnás présekre van szükség? Attól hogy e designer lerajzól valamit, mekora út, hogy abból épkézlább darab jöjön ki a présből. Mostanában ilyen müanyag alkatrészek kamerás elenörzésére írok szoftvert.
Csak az elenörzések be kalibrálása több honapig eltart, mig a fröcsöntő beálítja a megfelelő nyomást, hömérsékletet, útána a lehűtés folyamatát, hogy ne vetemedjen. A dobozon valszeg azért nem volt az egyedi ajtó, mert szerintem még ezekkel játszanak :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2010. Jún. 23. 17:20


@AliveMOon:
Az megvan, hogy már léteznek kis példányszámos technológiák is? A nagy példányszámosokat (többszázezer darab) nyilván úgy csinálják, ahogy te is leírtad. De nem ez az egyetlen eljárás ma már amivel ilyet lehet...

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 23. 17:33 - Szerkesztve: alivemoon


Jó de szerintem ahol gyártják a dobozt ott szerintem meg van rendelve rendesen, x1000db. Szerintem a boltokban már az egyedi modosított doboz lesz kapható. És szerintem ez a helyzet az alaplappal is. Meg van rendelve, valahol és még gyártják, fejlesztik a terméket, ez egy demo volt, nem kell rögtön fikázni.

motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 23. 17:42


Ezek előre legyártott pendrive és egér formák. Ezeket szépen fogalmazva fossák magukból a gépek kifelé. Gondolom ezek csak a töredékei a bolygón fellelhető formáknak és típusoknak.
Na ide kellett volna írni 3 sor levelet miután kiválasztották a formát, hogy ugyan x darabra biggyesszék már rá a boing ball-t vagy egy AMIGA feliratot.
Persze előtte adtak volna árajánlatot x darabszámra. Olyanról beszélgetünk ami ma már hétköznapi dolog. Csak figyelni kellett volna rá, vagy figyelniük a jövőben.

http://www.pat-says-now.hu/index3.html

http://forum.amigaspirit.hu/index.php?action=vthread&forum=4&topic=149&page=1

motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 23. 17:44


http://www.flashbay.hu/?keyword=pendrive&adgroup=pendrive&campaign=hungary&gclid=CMP2 -szGtqICFQsFZgodyEmL4Q

Ezt akartam linkelni. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2010. Jún. 23. 19:38


motorhead: jarjal mar utana mielott leirsz valamit!

A torony egy Mo-n nem forgalmazott kommersz torony. Kinti ara a korabban emlitett osszeg csak epp euroban ...

Gratulalok ...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2010. Jún. 23. 19:39


Amugy meg motorhead ... miert nem irsz egy mailt az A-Eon-nak, hogy milyen szuperebbnel szuperebb otletekkel tudnad oket feljavitani ...

Mindenki jol jarna ... a forum is :P :D

motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 23. 20:56


Nem járok utána. Linkeld be az oldalt.

Nem kevés számítógép házat láttam már meg építettem bele gépet. Az általad említett kommersz kategória nem 35 ezer forint. Az megáll 10k körül. Ha és amennyiben ez egy minőségi és nem kommersz akkor elfogadom. De ennyiért nagyon komoly házak vannak, ez ránézésre sem az. Tökmindegy, mivel nekem az égvilágon semmi bajom nem volt a házzal eddig sem. Csak ez nem az amit bemutattak anno. De maradjunk annyiban, hogy reméljük készülnek azok is és ez csak egy béta állapot volt.
Ma egy népszerű cooler master ház (cm690) 20k alat van. Ez az árkategória 30-35k mondjuk egy közepes LianLi ház ára, ami ha valaki ismeri akkor tudja, nem szemétből készül. Ha ez az a minőség, akkor áldásom rá, legalább nem a billentyűzet kategória. Az ránézésre 800forint.

Most azért mert nekem vannak ötleteim, és megosztom itt,vagy elmondom az miért baj? Miért kellene elfogadni egy gagyit ha én, egy tök átlag user, vagy bárki más aki velem egyetért is komolyabb dolgokat tudna nem túl nagy energiával készíteni,vagy jobb ötletek jutnak eszébe egy szimpla 1 perces gondolat menet után.
Az egész onnan indult, hogy 1500fontért akarják nekem eladni ezt a gépet.Én meg megkérdőjelezem,hogy vajon ér ez nekem ennyit?
Gondolom nem a saját szórakoztatásukra készítették el a gépet. Akkor meg nem ártana emberi áron kínálni. És ezt mindenki felfogja magában tenni, és majd mérlegel meg összehasonlít. Legalábbis én így vásárolok.

Tudod létezik egy olyan fogalom, hogy vásárlói visszajelzés. Amit ha megkap egy gyártó akkor elgondolkodik, mit lehetne tenni annak érdekében, hogy elégedettebbek legyenek a vásárlók.Legalábbis a komolyabb márkanemeknél van ilyen.Netán újabbak kerüljenek e csoportba. Na most én azt gondolom, hogy nekik ezt kellett volna a kitálalás előtt megejteni.
Nem tudom, hogy létezett e náluk ilyen "piackutatás".Nem tudom azt sem, hogy nem e volt száz meg egy kiválasztott aktív amigás akik segédkeztek abban, hogy sikere legyen ennek a dolognak. De én azt látom, hogy nem volt. Mert talán akkor valaki figyelmeztette volna őket arra, hogy minőséget várnak majd az emberek ezért az árért. Lehet csak nekem fájó pont a kivitelezés, de ez az én véleményem.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2010. Jún. 23. 22:06


Bejelentettek mar barmit is? Amugy hidd el, hogy ennyi a haz ...

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 23. 23:04 - Szerkesztve: neongod


motorhead: Csak nekem tűnik úgy, hogy te Apple "minőséget", kivitelezést és designt vársz el egy pár száz, esetleg ezer fős hobbipiacra készült, néhány ember által összehozott gépből? Nem gondolod, hogy irreális ez? Miféle piackutatásról, marketingről meg komolyabb márkákkal való összehasonlításról beszélsz? Meg vásárlói visszajelzésekről?

1. A gép még nem jött ki, minden eddigi csak teasing volt és a többi meg találgatás
2. Az OS4 alá kapható "olcsó" hardver, a SAM440, ami árkategóriában mondjuk anno az A1200-nek lehetne megfeleltethető (legalábbis az OS4 tábor terminológiája szerint.. :)
3. A vásárlói igény épp ezért ez izmosabb gép volt (ala A4000). "Nem baj ha drága, de legyen power" volt a mondás. Ez egy drága hobbi, ezzel a hobbiban érdekelt közönség tisztában van. Aki viszonylag megfizethető áron akart géphez jutni, az már vett SAM-et. Vannak akik azért nem vettek, mert nekik az gyenge. Nekik készül az X1000.
4. Szintén régi vásárlói igény volt, hogy ne egy alaplapot basszanak hozzájuk több ezer euróért, hanem legyen komplett konfig. Legyen egy valamennyire kinéző ház, windows gombok nélküli billentyűzet, stb.
Egységes kinézete legyen az új gépeknek és ne mindenki a saját PC-s házába tákolja bele. Ez is lesz.
5. További vásárlói igény volt, hogy legyen custom cucc, legyen benne valami, amitől más mint a rakás "dzsunka pc" hardver. Ez is meglesz (XMOS, Xorro, stb).

Tényleg nem értem mi a fenét akarsz még? Csináljanak neked Apple gépet néhány fős cégek fillérekből és adják olcsón?

Nem akarom védeni őket mert tény, hogy lehetett volna az egészet, ahogy Csárli is említette igényesebben és professzionálisabban kivitelezni, kommunikálni, bemutatni, stb. Az apró igénytelenségek tényleg zavaróak és szánalmasak és ezen sokminden bukhat. Ha csak ezzel van bajod, akkor megértem. De ezen kívül nem tudom mit lehet még tőlük elvárni...

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 01:22 - Szerkesztve: alivemoon


Én is azt mondom, ők nem csak dumálnak, elindultak egy úton és a maguk képességeik szerint az !!OS4!! alá raknak egy gépet, ami a legjobb eddig!!!!

Szerintem legtöbször ők nem fizettek semmit, hanem mindenütt találtak egy-két régi AMIGA-st aki hajlandó volt áldozatot hozni, az ügy érdekében.
Ez sokkal AMIGA-sabb termék mint gondolnánk.

Én drukkolok bárkinek, aki nem csak dumál, hanem teszi a dolgát.

Arra nagyon kiváncsi lennék, ki az a fa**a gyerek aki a PA Semi vagy bármi proc allá teremt egy gépet, már ez is teljesítmény.

Amellett hogy gratula az A-EON-nak, én tudnám is mire használni, de még nem tudom elképzelni hogyan szánnánk rá elég időt, hogy ki hozzuk belölle amire nekünk kell. Nekem ez a problémám ezzel a cuccal, nem az hogy mi a körítés.

Aki C-ben programoz, tudja egyetlen elírt karaktert, amit a compiler vagy linker sem szúr ki, több napig is tarthat megtalálni, mi a fejlesztésben egy vagy két hónap késés, semmi :) XP SP1 SP2 SP3, közben kétnaponta valami bosszantó frissítés?

Most a Win-ben jött valami olyan frissítés, hogy consolt használom debugra, a win32 nem tudja lezárni, ha VC-ben shift F5 el nyomom le a programot, ezért nap végére vagy 40 consol van és 10sec-es gyaluval tudom lelőni a PC-t :)

A profik így csinálják kiadnak valami szart !!pompával!! és kétnaponta munka közben jelentkezik, hogy most meny cigizni, mert addig nem hagylak békén mig újra nem indítod a géped :)

És lám Win új frissítés :)

motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 24. 09:04


"Ha csak ezzel van bajod, akkor megértem."

Ezzel van, csak bővebben fejtettem ki.

Biztosan az is "baj", hogy én ma (nem titok) aktív PC felhasználóként másként tekintek a dologra. Nálam egyenlőre most a winUAE jelenti csak az amigát, meg a régmúlt emlékei. Lehet, hogy ha az elmúlt 15 év halálos állóvíz után most egy ilyen dolog születik és még mindég az 1200-esem előtt ülnék akkor nem a dizájnal foglalkoznék. Már spórolnék az új gépre.
Mivel még ma is érdekel az amiga, akarva akaratlanul összevetem a mostani gépemmel azt amit most letesz az a-eon az asztalra.
Tudom nem innen kellene megközelíteni a dolgot, hanem onnan ahonnan itt egyesek, hogy ugyan nézzük már meg mi ér fel ezzel a dologgal az elmúlt 15 év terméséből.
Értek én mindent, csak "egyéni" kérdéseim beleolvasztottam a dologba.

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 09:29 - Szerkesztve: neongod


motorhead: azért az elmúlt 15 év "állóvíz" amigás szemmel a legkevésbé se volt az :) Miután eltűnt a Commodore és gyakorlatilag az Amiga Inc is a süllyesztőben, valójában a közösség érdeme volt minden ami azóta történt. Ezalatt a 15 év alatt lettek Blizzard 060 és PPC turbókártyák, grafikus kártyák (3D is), PCI bridgeboardok. Lett AmigaOS 3.5 és 3.9 PPC támogatással, majd 4.0 és 4.1. Lett AmigaOne SE, XE, MicroA1, aztán SAM440, SAM440 Flex és most jön az X1000. Emellett lett Pegasos I, II és Efika, lett MorphOS és AROS, sőt MiniMig, rakás Schoenfeld hardver és készül a Natami is. Lett MorphOS Macintosh-ra, lett OS4 Pegasosra. Továbbá modern webkit alapú böngésző (owb) és lassan Firefox is. Mindez jóformán kizárólag a community erejéből és lelkesedéséből, dollár milliárdok és nagycégek nélkül. A sok apróbb fejlesztésről és cuccról akkor még nem is szóltam.

Persze megértem, ha ez PC mellől nézve nem sok. Meg sokunknak ma (akármilyen okból) nem elég az amit ma a next-gen Amigák nyújtani tudnak. De attól még nem volt ez a 15 év állóvíz.. :)

Cobra
Piros troll

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 11:16 - Szerkesztve: Cobra


Hello mindenki :) Latom paran meg mindig nem szalltak le a rozsaszin felhokbol :) Apple-szintu designos cuccot varni erre a piacra? Vicc... Majd talan valamikor. Trevor valoban amator, de annyi esze volt, hogy minosegi alaplapot csinaltatott tapasztalt mernokokkel, akik mar sok jot letettek az asztalra, illetve hogy azt csinaltak meg amit a tobbseg kert (highend hw dragan, vmi egyedi kiszerelesben), amirol kismillio szavazas is volt ugye. A tobbi kb. huszadrangu, szerintem. Nem a nagykozonsegnek keszul a cucc, hanem az Amigasoknak, akik evek ota almodoztak arrol hogy legyen ilyen. Ezen felul egy csomo attorest hoz ami az Amigas hardvereket illeti: 64-bit, dual-core, PCI-Express, Xena/Xorro, stb. A sajto is tele van megint az Amigaval, egy csomo nem Amigas, sot nem is kizarolag szamistastechnikai hiroldal irt mar rola, meghozza eleg pozitivakat. De tudom megiscsak jobb inkabb a hibakon ragodni mint a tobbinek orulni, ez mar csak ilyen magyar szokas :)

motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 24. 11:42


neongod: Ismerem ezeket a dolgokat amit leírtál. Csak nekem ezekkel az a bajom, főleg a next gen gépekkel, hogy ezek SZÁMOMRA nem amigák. Ezek olyan gépek, vagy alaplapok amikből gépet rakhat össze a halandó, amik sok operációs rendszert tudnak futtatni,köztük az amigaOS-t is.És ráragaszthatok egy logót a gépem elejére. De ezek még engem nem ösztönöztek a vásárlásra. Ez megint egyéni problémám tudom. :) Az OS valóban fejlődött ezt aláírom, ez kész csoda és dicséretes. Az megint kész csoda, hogy a classic vonalra is megjelent az új Os és jelentek meg hozzá új hardverek.
Visszakanyarodva, én az x1000-től várom az Amiga feeling-et.

Cobra: Ezért szálltam fel a rózsaszín felhők közé újra.Ne húzzatok már vissza. :)

"Ezen felul egy csomo attorest hoz ami az Amigas hardvereket illeti: 64-bit, dual-core, PCI-Express, Xena/Xorro, stb."

Na majd ha az Os ezeket támogatja is, sőt a programozók (ha lesznek) kihozzák a max-ot ezekből akkor lesz nemulass. De egyenlőre ha jól emlékszem only single core és az átütő chipek hiánya. Persze tudom ez nem a végleges, meglátjuk. Ezek a dolgok valóban jónak tűnnek. Valójában nem tudjuk mire lesznek képesek, tehát ezek még engem megint csak nem inspirálnak semmire. Örülök neki, lógok a neten keresem az újabbnál újabb infókat, de...

"A sajto is tele van megint az Amigaval, egy csomo nem Amigas, sot nem is kizarolag szamistastechnikai hiroldal irt mar rola, meghozza eleg pozitivakat."

Már bocs, lehet én vagyok a béna ezeket a dolgokat egyáltalán nem látom.
Megtennéd, hogy linkelsz be néhányat? Valóban érdekelne. A The Registert az olvastam.

Amúgy meg Amiga Forever, ez a lényeg.. :)

motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 24. 11:52


Valaki megelégelte az A-Eon Weboldalát. Csinált egyet magának. :)))

http://www.uploads.beaverpromotions.co.uk/x1000/index.html

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 11:55 - Szerkesztve: neongod


Quoting: motorhead
Csak nekem ezekkel az a bajom, főleg a next gen gépekkel, hogy ezek SZÁMOMRA nem amigák. (...)
Visszakanyarodva, én az x1000-től várom az Amiga feeling-et.

Nekem ez ellentmondásos. Az X1000 is ugyan annyira Amiga, mint a korábbi next-gen gépek voltak. A többi is nagyrészt custom tervezésű alaplap volt (ha csak a Xena számít, a SAM is tartalmazott elméletben szabadon programozható FPGA-t, más kérdés, hogy nem használja ki semmi). Régi Amigák és az új next-gen gépek között az a különbség, hogy a régi gépek azok Amigák voltak, amiknek volt egy folytonossága. Az újaknak meg az ég egy világon semmi közük hozzá. Teljesen új architektúra, mindegyik más kiscég által tervezve és gyártva, egyik se Amiga márkanévvel került forgalomba (AmigaOne != Amiga, és a MicroA1 nevéből még az Amiga szó is száműzetésre került). Attól lesz "Amiga feeling" az X1000, hogy választottak hozzá egy kereskedelmi forgalomban kapható PC házat, amibe belenyomnak egy boingballt és egy "800 Ft-os" billentyűzetet?
Szerintem te valami olyasmit keresel, ami csak a fejedben létezik.

motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 24. 12:06


"Attól lesz "Amiga feeling" az X1000, hogy választottak hozzá egy kereskedelmi forgalomban kapható PC házat, amibe belenyomnak egy boingballt és egy "800 Ft-os" billentyűzetet?"

Nem.

Úgy gondoltam ez lesz az "anyacég". A fő csapásvonal, az igazi Amiga, és lesznek mellette custom megoldások. Eleddig nem kar-karöltve létezett a next gen család egyik tagja sem a Hyperionnal. Ez nekem úgy jött le, hogy közös fejlesztés.
A-Eon+Hyperion=Amiga. Vagy ilyen igaz állítás nincs csak tényleg a fejemben.

sadddam
Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 12:49


motorhead: nem ismered a történelmünket: eyetech + hyperion = amiga one partners. ergo semmi sem változott (még a márkanév sem) csak az eyetech helyébe az a-eon lépett. még az is egyezik, hogy egy 3. fél csinálja magát a harvert (mondjuk a varisys jobbnak néz ki, mint a mai-logic volt...)

amiga mar nincs es nem is lesz. különféle alternatív megoldások vannak az amiga örökségét követve, különböző nevekkel. ezek közül csak az egyik a hyper-aeon vonal.
amiről te beszélsz ill. vársz, arra max. 10 évvel ezelőtt lett volna némi-nemű kicsi kis esély, máma már szinte semmi.

motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 24. 12:54


Ahhan... Akkor bátran kijelenthetjük, hogy az Amiga mint számítógép nem létezik, csak AmigaOS-t futtatni képes alternatív számítógépek? Leszámítva a classic vonalat persze.

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 12:54 - Szerkesztve: neongod


Az ACube féle SAM440 is a Hyperionnal partnerségben "közös fejlesztés" volt. Legalábbis akkortájt ezt mondták. ACube+Hyperion=Amiga :)

De komolyan, ezzel az erővel bárkit hívhatnánk Amigának. Vagy bárki hívhatná magát annak önkényesen.

A következő gondolatkísérletet a tapasztalatok fényében csak félve merem felvetni. Most jön a mi lett volna ha, vagy mi lenne ha rovatunk. Mi lett volna, ha Bill Buck megszerezte volna az Amiga nevet és átkeresztelte volna a Genesi-t Amigává, a MorphOS-t pedig AmigaOS-é. Akkor Genesi+MorphOS team = Amiga lenne?
Azt se tudjuk már mi az, hogy Amiga. Él egy kép a fejünkben a régmúltból és azt szeretnénk vissza. Most. Mindegy hogyan.

szerk: sadddam megelőzött, azt akartam kifejezni én is.

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 12:57 - Szerkesztve: neongod


motorhead: Igen. A Classic vonalat leszámítva Amiga számítógép nem létezik. Mármint olyan Amiga számítógép ami bármilyen rokonsági kapcsolatban lenne a régi vonallal, architektúrával és filozófiával, azt leszámítva, hogy képes futtatni az AmigaOS-t és hogy önkényesen Amigának nevezzük.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 13:23


Az "AMIGA" nevet nem vihette tovabb senki, csak az AmigaOne nevre van jog! Jol mondom sracok? :)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 13:25


Tehát akkor amit eddig is sejtettünk tény.
Az Amiga meghalt.
Rendben emberek, mindenki menjen a dolgára, nincs itt semmi látnivaló, az utolsó pedig oltsa le a villanyt! :D

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 13:28


ratman: vagy mondok egy jobbat. örüljünk neki, hogy ilyen tartalmas és kreativitásban gazdag élete volt, ünnepeljünk, nézzük vissza a régi felvételeket, csapjunk egy jó bulit az emlékére :D
Ha meguntuk a dolgot, akkor tényleg lehet villanyt oltani :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 13:31


Quoting: neongod
ratman: vagy mondok egy jobbat. örüljünk neki, hogy ilyen tartalmas és kreativitásban gazdag élete volt, ünnepeljünk, nézzük vissza a régi felvételeket, csapjunk egy jó bulit az emlékére :D
Ha meguntuk a dolgot, akkor tényleg lehet villanyt oltani :)

No eggen, jo lenne egy 25eves szulinapi party, mondjuk a csokiban telt hazzal :)

amigarules
Tag
# Elküldve: 2010. Jún. 24. 21:28


Mivel lehetne rávenni az embereket, hogy egy új számítógéptípust válasszanak?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 22:07


Sok penzzel!

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2010. Jún. 24. 22:09


És marketinggel :)

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
forum.amigaspirit.hu / Újgenerációs hardver / AmigaOne X1000
 
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2024