Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / Guru Reborn!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Szerző Üzenet
ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 05. 22:34


diszk az akad :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Nov. 06. 06:26


Ratman, lécci akkor az UA1-et prezentálni :-D! És miért röhögés tárgya a dolog? Majd a helyszínen megtudom?

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 06. 08:47


Ja. :)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 06. 09:15


Ja, még valami... Charlie, milyen diszkre van szükséged?
2,5", 3,5", PATA, SATA?

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 06. 21:47 - Szerkesztve: thomassd


K*rva jo volt a buli ! Orom volt talalkozni a sok AMIGA s dudeval.

Rendkivul happy vagyok hogy vegre igazi GURU -t olvashatok hon szeretett gepemmel illetve az Amiga Mania 2. szamat se hagynam ki.

Nagyon szepen koszonom a keszitoknek faradtsagos munkajukat es hogy letrejott ez a rovidke de annal tartalmasabb AMIGA talalkozo.

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Nov. 06. 22:12


:-) Régi Kómpúter Karráácsonyok hangulatát idézte a buli, lépni nem lehetett annyian voltak :-) ritkán járok ilyen helyen, most is jól éreztem magam.
tényleg köszönöm azoknak akik fáradoztak ilyen dolgokkal :-)

izzítok AMIGA-t és már nézem is az újságot :-)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Nov. 06. 23:05


Köszi a szervezést minden érintettnek, és köszi mindenkinek aki eljött, jó volt látni, hogy még ennyi embert érdekel az Amiga. És köszi hogy meghallgattátok a kicsit csapongó és eléggé szervezetlen "előadásom", a nextgen cuccokról, elsősorban a MorphOS-ről.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 06. 23:48


Kár, hogy nem tudtam elmenni, így nem volt, aki mondhatta volna, hogy "Abcúg Csárli!"

YADA
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 00:03


Csak ugy kivancsisagbol: masnal egybol bootol a guru lemez?
Ugy erzem a gepemben kristalyt is cserelnem kell majd. A sok fizikai nyomorgatasnak az is szenvedoje volt, csunyan nez ki. Figyelembe veve hogy milyen allapotban volt a gep csoda, hogy mar csak ennyi erdemi baja van. Remelem.
Elindul a gep, szepen megy is ahogy kell, de mar korabban is gyanus volt hogy az orajele mintha el lenne hangolodva. Vagyis valoszinuleg serult a kristaly is a femhazban (ez pedig a fizika torvenyei szerint freki novekedest jelent, korabbi tunetek alapjan a proci 15MHz krul jar a 14 helyett). Floppy olvasaskor ez sajnos neha mar hibakat okoz.

Kozben sikerult elinditani a guru lemezt is, legalabbis egy masolatot... az XCOPY-val keszult lemezmasolat bugos, csak a DiskMaster masolata lett jo.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 00:25


Koszi Csarli minden segitseget es tartalamas eloadast!

S mindenkinek aki segitett es reszt vett a bulin!

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 05:35 - Szerkesztve: thomassd


dh1: uhum merre is vannak azok a whddemok ? :)....

Yada: Nalam jol megy semmi gond a lemezzel. Az "uj" monotoron nezem. (THXX)

Talaltam megoldast a monitor eros Brightness novekedesere !!! Beszarsz muxik megfixaltam !

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 07:19


Koszonom en is, hogy ott lehettem. Csarli: Koszi a segitseget, elnezest az amatorizmusomert. Mukodik mar jol, mennek a "tecso" videjok mint allat :)
ADSR: Orulok, hogy szemelyesen is talalkoztunk :)
Baromi jo, hogy ujra egyre tobb embert erdekel a szeretett gepunk. No es ugylatom, hogy a regi "ikonok" kozul is vannak akik visszatertek... :)
Jol ereztem magam. Koszonom meg1x!

kroki78
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 10:23


Nagyon jó volt így együtt látni ennyi embert akit ilyen-olyan módon vonz a retro gépek hada:-) Tényleg hatalmas megtiszteltetés, hogy a nagy "Öregek" mellett ilyen "newbie" is benne lehet a dologban, mint én.
Charlie előadása is ha jól odafigyelt valaki, érthető volt, de az MK2 volt nekem a csúcs.
Tegnap este már a kis A600-asomon olvastam is a sok-sok cikket és leírást. Visszajöttek a napok, amikor haveroméknál a nagy nehezen összespórolt pénzből közösen megvett Guru lemez cikkjeit olvasgattuk órákon át.
Isteni időutazás!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 11:43


thomas: kozel 5 giga a WHD gyujtemenyem ... szal adj nagy sebessegu FTP-t (min. 1 mega/sec) es feltoltom neked!

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 16:55


dh1:

AMiga n muxik az FTP de az max 210kKB / sec el tolja

Kerek emilcimet.

Zolaash
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 18:43


Köszönöm az új/régi GURU-t! Istenzsírkirályság! :D

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 19:11


Eseménydús, fordulatos és erőteljes lett az új disc mag!



Köszönöm szépen!

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 20:00


Jó volt. köszönet a szervezésért!
Rég volt Amigás bulin ekkora tömegnyomor. :)

vgt
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 21:05


Kösz, hogy ott lehettem.
Tényleg jó volt, szépen megtelt a terem.
AM02-t is lehet olvasni, GURU is bootol, mi kell még? :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Nov. 07. 23:05


thomas: dh1 at amigaspirit dot hu

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 08. 00:40


Vidékieknek valami képanyag nem készült?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Nov. 08. 00:48


Video keszult, majd lesz valamikor ...

Sokan fotoztak is, gondolom az is lesz

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Nov. 08. 08:22


Na, végre én is ráérek egy kicsit.

Istenkirály volt a buli, kérdeztem Beart, lesz e folytatás. Csak hümmögött, egyelőre pihenjük ki a dolgokat, ez volt a válasz. Az biztos, hogy évente lenne rá ennyi érdeklődő.

Végre találkoztam veletek személyesen (már akivel), tök jó volt dumálni személyesen. A kollektív demónézés, mint 92-93-ban, tisztára hozta az élményt.

Végre kipróbálhattam a CDTV-t és CD32-t, "élőben" még nem volt szerencsém egyikhez sem (mármint működés közben).

Az egyik legjobb momentum számomra az volt, hogy majd húsz év távlatából találkoztam olyan emberekkel is, akik igencsak meghatározóak voltak számunkra. Gaborca, Shy, stb. Talán tudjátok, Gaborca Acrobag néven ökörködött Pokoval és Atyával a Lamer Crewben, az ő hatásukra lettünk mi is Lammerek :-D Mivel programozni nem tanultunk meg assemblyben, maradt az Amos, és így a lamerdemó :-D.

Király volt az egész, Csárli is remek előadást tartott, bár kicsit kapkodósra sikeredett, de aki figyelt, az sokat "tanult".

Végre van papír Amiga Mániám, köszönhető, hogy Reynoldssal barteroltunk, azóta már vagy harmadjára olvasom végig az újságot (pedig alig volt időm :-D).

Egyszóval kell még ilyen!
Fotókat mihamarabb, hiába voltam ott, nem értem rá fotózni!

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 13. 13:03 - Szerkesztve: thomassd


Egy kis idoutazas kovetkezik. Vegre Megtalaltam 1992-es paradi Amiga taborban keszult egyik kepemet amit most megosztanak a negyerdemuvel.



http://www.4shared.com/photo/wKmrgoZt/DSC054452.html

Na vajh kit lathatunk a kepen ?

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 13. 18:14


Brazil? :)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 13. 20:49 - Szerkesztve: ratman


Kozepen JOCO mindent visz. :D
(Mint autos kartyaban a Lola-T)

YADA
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 13. 22:45


Olyan erzesem van mint az amerikai new age korszak fotoi lattan :)

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 14. 01:16


A original Guru csapat

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 14. 14:02


Tok jo ez a Guru banner a cimoldalon. Ezt ki csinalta amugy? Ez a hatterbaen bepattano boingball teccik. Ugyes!

Travis
Tag
# Elküldve: 2011. Nov. 15. 11:06


Amiga táborban voltak NŐK?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / Guru Reborn!
 
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2024