Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / Szoftver problémák, megoldások, tanácsok ...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 53 . 54 . >>
Szerző Üzenet
adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Jan. 02. 14:37


Mi a csuda?

Zolaash
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 02. 14:58


Quoting: adsr
Mi a csuda?

Mit kell nézni?

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 02. 16:34


Quoting: Zolaash
Mit kell nézni?

Január 1-án lejárt a domain-név és nem újították meg.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Jan. 02. 20:08


Volt valami ertelmes azon a siteon? Nem a WHDLoad.net-tel keveritek?

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Jan. 02. 20:33


Nem keverem, whdload-os gámák voltak feldobálva oda. Nézd meg a kugliba.

repa
Tag
# Elküldve: 2013. Jan. 14. 20:10 - Szerkesztve: repa76


Kaptam whdload kulcsot. 16.8.4367 verzióval a whdload-os cuccok indulnak rendben, de kilépéskor minden lefagy. 17.0.5139 verzióval nem indul el semmi, hangyaháború lesz a képernyőn. Ha nincs reg file, megy minden és ki is lép rendben. A1200, kick 3.1. Ötlet ???

Változás, mivel nem adom fel. Leszedtem visszamenőleg 14.0-ig az összes verziót. Elindultam a 17.1-től visszafelé és eljutottam a 16.4-esig. Ezzel megy minden hibátlanul. Más verzióval nem... :-)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Jan. 14. 20:51


Hol vetted a kulcsot? A torrentboltban? :) Szerintem simán benne van a pakliban, hogy az ismertebb szétwarezolt kulcsok szimplán nem mennek újabb verziókkal...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 14. 20:59 - Szerkesztve: dino


Letezik valami megoldas klasszik alatt wb 3.0 as rendszer alol, hogy a futo pogiknak az ablakoknak a keretet ki lehessen huzmigalni a kepernyorol felig lathatoan? Nemtudom ertheto voltam e? :)
Mint a mostani egyeb rendszereknel.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Jan. 14. 21:30 - Szerkesztve: charlie


PowerWindowsNG? Nem használok ilyet, szóval csak tipp...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 14. 22:04


Koszi, ha lesz aminet kiprobalom.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 20. 14:09


Hahó, telefonos segítséget kérek. :)

Úgy tűnik meggyógyítottam az A4000D-t. Már MOS is van rajta. :)

A kérdés a következő:
- CGX OS3.1-en hogyan bírható életre? Mert a CGXv4, meg a latest paccsok fel vannak már hányva, aztán ha a screenmode-ot beállítanám, vagy CGXMode-al tekernék egy kicsit, a következő dolgok tudnak történni, teljesen random:
- közli, hogy can't open screen
- mákostészta jelenik meg a cicavizíón, majd lefagy.
- guru nélkül rebútol az egész.
Fontos, hogy a cicavízió (PPC-s) MOS alatt tökéletesen megy. :)

A másik meg hálózathoz kapcsolódik.... az OS3.1 alatt miami/amitcp/roadshow-val megy (x-surf).
Mos alatt úgy tűnik mintha, de a kártyára nem kerül ki semmilyen forgalom (dumpoltam, semmi nem jön belőle). Igen, MOSNet-et is próbáltam.

Csak ennyit szerettem volna kérdezni, köszönöm a figyelmet. :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 20. 16:21


ratman

Lehet nem jo verziod van CGX4 bol?
Mikor telepited a CGX et felismeri a GFX kartyat?

Hat en a "nagy vasakon" 3.9 et hasznalok, azal nem volt semmi problemam telepitesnel. Minden A4k n, CGX4 et hasznalok, mivel tetszik, hogy a kepernyot le tudom huzigalni mint AGAn, ugyebar a P96 nal ez nem mondhato el.
2db CV64, 1db CV64/3D, es egy Domino videokartyam van, az utobbi a A2000 be teljesit szolgalatot, ezen viszont P96 van es 3.1 a wb alatta, nem talalkoztam problemaval, azonkivul, hogy eleg lassu a kartya a CV64 ekhez kepest, viszont nagyon szeretem :) sapkasifter eleg jol megy, meg az RTG s jatekok is elfutkaroznak az oreg A2000 en ebben van a 030/50 es Apollo is. Van meg egy A3000 sem amiben meg nincs grafikus kartya. Vennek meg egy valamiravalot, akar Picasso2t is, de nem horror aron :)


Halokartyat klasszikban Mos alatt nem probaltam, de nem is akarok MorphOst klasszikra, de oesnegyet sem...nem arra valo na...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 20. 21:03


dino: En nem haageundpartnerost szeretnek hasznalni, hanem commodoreost. :)
es igen, felismeri, orul neki, csak epp nem mukodik. :)
monjduk mos alatt mar van halozat (txh, charlie, csak vak vagyok).... mindegy kuzdok vele meg egy kicsit... es a classicon a mos csak kicsit szarabb mint egy efikan, kar, hogy az megragadt 1.4.5-nel :/

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 21. 07:51


Quoting: ratman
dino: En nem haageundpartnerost szeretnek hasznalni, hanem commodoreost. :)

Persze, ertem en! Nekem viszont semmi bajom a 3.9 el...tudom, nem is vagyok igazi AMIGAS :D
Mondjuk 040/40 alatt semmi kepp sem tennek en sem 3.9 et :) mert sajtreszelo vel valo rejszolas effekt :)
Egyebkent nagyon erdekelne, ha megtalalod a megoldast, es sikerult feltenni 3.1 ala. Mindenkepp ird le, had tanuljak... :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Jan. 21. 13:56


NNa, működik a MI a csuda? oldal (lásd pár bejegyzéssel feljebb.)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 21. 18:55


Ha jol latom ez az oldal 2011 ota nem mukodik :P

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 21. 19:04


De legalább elérhető. :P

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 23. 09:09


Haló,

Megvan az ok! :)
Tehát, ha az ember lusta, meg nincsen nagyon használható floppyja, akkor ugye másolja a rendszert.
Namost, nekem ugye A1200 volt a szülő és azon használtam Fblitet..... vak vagyok. :)

Egy újratelepítés utáni CGX install, majd rebút után a kép a cicavízióPPC-n megjelent. Aztán megnéztem, hogy mi a különbség a régi és az eredti startup-sequence között és nyomtam egy epic facepalmot.

F1, PEBKAC, mertszararenccerem. :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 23. 09:11


ratman
Koszi az infot :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 23. 09:16


@ratman: azert meg kuldjem azt a DMS-t?

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 23. 09:28


@dh1: Azt megköszönném. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 23. 09:40


Csinalom! NOW!

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 24. 19:22


Szeretnék egy kis segítséget/tanácsot kérni. Megpróbáltam feltenni a ScummVM ECS-t, de az alábbi hibaüzenettel elszáll/nem is indul el: Installer Program failed error(800000A)Wait for disc activity to finish. Ez miért van/hogy lehet ezen segíteni? A gép A600, ACA 630/25MHz, 32MB.

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 24. 22:11


Nekem akkor voltak hasonlók, amikor sérülten vittem át a telepítőt Amigára. (rossz volt a floppy lemez, amivel a CF drivert vittem volna át)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 25. 00:39 - Szerkesztve: dh1


Talan a RAM Diskre kene kitomoriteni, vagy felmasolni es onnet inditani. Ha nem megy ugy sem akkor valszeg hibas lett a masolas ... vagy a vinyo, CF akarmi bugzik, esetleg rossz MaxTransfer stb. ertekek ...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 25. 06:35


Nah, még valami, hogy ez is le legyen írva. :)
Tehát, amennyiben olyan bátor az ember, hogy CGX-et használ, CVPPC-n, és 24 bites screenen akar ibrowse-t használni, akkor tegye fel az utolsó CGX frissítést, mert úgy megáll a rendszer, mint a szög. Nem igazán értem, de ez megoldotta. :)

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 25. 08:29


A programot Aminet-ről szedtem le, többször is, hátha valamit elrontottam. Mindig ugyanaz... CF jó, Classic WB van fen WHDLoad-dal, megy minden rendesen. RAM disk tömörítést még megpróbálom, ha nem megy klubban szeretném kérni a közönség segítségét:-).

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 27. 20:56


Öööö... halkan kérdezem meg a nagyérdeműt, hogy SDL és OS3.1 viszonylatában most mi a pálya, lévén, hogy pl. a netsurf nyit magának egy képernyőt ami széjjel van csúszva, de legalább nem fagy... és olyan dolgokat keres az ENV-ben, amit biztosan nem fog megtalálni. Útmutatást kérek, ha lehet. :D

Egyáltán van olyan, aki futtat netsurfot m68k-n? :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Jan. 27. 23:07 - Szerkesztve: charlie


@All:
Kukacmarci gepevel annyi volt a gaz, hogy az Amatorcsillagasztol vett ClassicWB-s CF kartyan minden particio MaxTransfere 0xffffff volt, 0x1fe00 helyett... A megfelelo beallitasok elvegzese utan ujra felmasolva es kitomve az LHA-t, hirtelen nem gurult szet a ScummVM ECS inditaskor. :)

(Szoval siz elsore nyert, serult volt a cucc. Egyebkent RAM Disk-bol is kapasbol futott.)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Jan. 27. 23:09


Quoting: ratman
Egyáltán van olyan, aki futtat netsurfot m68k-n? :)

SDL-es "browser"-t, 68k-n... Draga szivem... :D

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 53 . 54 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / Szoftver problémák, megoldások, tanácsok ...
 
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2024