Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / Szoftver problémák, megoldások, tanácsok ...
<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 .
Szerző Üzenet
mc68k
Tag

# Elküldve: 2021. Jan. 04. 12:40

Szeretem ezt a fórumot: minden héten mindenki összeveszik mindenkivel a semmin. :) Jobb, mint a Való Világ vagy a Mónika show. :) Nygati fórumokon dögunalom az élet. :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Jan. 04. 12:53 - Szerkesztve: charlie

Te inkább a New age turbókártyák topicban replizz arra amit pár napja írtam. :P

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2021. Jan. 04. 12:55

Jan rendes csoka, en a grafikai munkamert nem kertem semmit...
ehhez kepest kaptam X ota minden releasebol fizikai verziot, ami legutobb egy 64 gigas Alu pendriven volt atlatszo csomagolasban a legutolso Vampire V2 verziot meg egy 64 gigas kiba 133x-ers gyors Sandisk CF-en kaptam... ingyen es bermentve ... pedig egy digitalis verzio letoltve ugyan ugy jo lett volna ...

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Jan. 04. 13:08 - Szerkesztve: yellowdog

Quoting: peachman
én is elmondanám erről a véleményem

Egyetértek veled, annyi eltéréssel, hogy én kimondottan szeretem a WinUAE-t, fejlesztéshez nagyon nagy segítség :-) Illetve nem tervezem az innen való (hirtelen felindulásból) elkövetett lelépést, ez különben is dh1 szokása :-D inkább elfogadom a kisebbségi létet ;-)

Egyébként az egész nyavalygásról eszembe jut (mert bevésődött) az egyik Guru újságban megjelent, a valós piaci helyzetet teljesen mellőző, hasonló "lelki fröccs" miszerint ha mi (magyarok) nem vesszük meg a programokat, hanem csak lemásoljuk, előbb vagy utóbb nem jelennek meg újabbak. Mondák ezt akkoron a "nagy Amiga" féltők/imádók, akik aztán az első adandó alkalommal átlovagoltak PC vonalra, nyilván ott erősebb volt a pénz illata, arra nem vették a fáradságot, hogy elhagyják a Guru elnevezést, szimplán mellétették a PC-t (az ős ellenséget), mi ez ha nem a gerinctelen pénzéhség megnyilvánulásának kimaxolása? Akkor is és azóta is, ha csak eszembe jut azt kívánom ezen senkiháziknak, hogy sz.rjanak sünt... :-D

Szóval igen, egyetértek PM kollégával, 35 éves rendszerről beszélünk, jó lenne ha mindenki hobbiként tekintene az egészre... Aki meg ebből próbál megélni, az legyen az ő dolga, dolgozzon ki egy olyan piaci stratégiát amellyel meg tudja ezt valósítani, nyilván nem fog sikerülni, és nem miattunk... ;-)

Quoting: charlie
ne másold le akkor, csak maradj tőle szimplán távol

Csak érdeklődöm, ha lemásolom, kinek és mivel lesz rosszabb? Erre az egyszerű kérdésre egyébként még egyetlen egy jogvédő nem tudott válaszolni... ;-)
De a költői kérdésemtől függetlenül, noha talán meglepő, elfogadom a szabályzatot mert kötelező érvényű, így le is töröltem a cuccot, nem vicc. Időközben találtam 8-as free verziót a honlapon, felraktam pendrive-ra egy próba erejéig, hogy lássam miről van szó: egy Linux egy emulátor, csupa ingyenes dolog... és telepítéssel indítana, kell hozzá ROM is, szóval azt gondoltam nekem ez nem kell, van működő rendszerem, nem pazarlom rá az időmet feleslegesen, nem tudom miben több az új verzió, de nem is érdekel, elengedtem.

Quoting: dh1
grafikusi munkammal reszvettem a fejlesztesben

Ha megmondod mennyit kapsz egy-egy darab után átutalom az összeget ha ezen bármi is múlik, még úgy is, hogy megtekintés nélkül letöröltem. Bár van egy sejtésem, hogy a befolyó összeg a "kiadónál" landol és marad is ;-)

Ami meg a warez dolgot illeti, azért megemlíthetjük a pozitív hozadékát is, pl. sikeresen felrázta mind a zene mind a filmipart, érdekes módon, amint a fotelban pöffeszkedés nem hozott elegendő bevételt, rögtön ki tudtak találni újabb, a felhasználók számára is kedvezőbb piaci megoldásokat, persze ehhez ismét munkába kellett állniuk, igaz személy szerint nem a milliárdos ingyenélőknek, de nem akarok nagyon elmenni Robin Hood irányba, inkább befejezem... aki lételemének érzi a gazdagok továbbgazdagítását, ám lelke rajta... ;-) :-D

És végül: "Az vesse rám az első követ..." ;-)

szalai56
Tag

# Elküldve: 2021. Jan. 04. 15:13

Követ, kavicsot tessék.

Bocsánat de ezt nem lehetett kihagyni.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Jan. 04. 16:43

@szalai56:

Másolsz követ nekem? Amúgy csak nyerészkedsz itt, meg a gazdagokat gazdagítod tovább, te, alj!

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2021. Jan. 04. 22:04

Mi folyik itt Gyöngyösön?
😀
Látom megy a dráma tagozat.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2021. Jan. 04. 22:27 - Szerkesztve: dh1

Quoting: yellowdog
Ha megmondod mennyit kapsz egy-egy darab után átutalom az összeget ha ezen bármi is múlik, még úgy is, hogy megtekintés nélkül letöröltem. Bár van egy sejtésem, hogy a befolyó összeg a "kiadónál" landol és marad is ;-)

..i..
egyszer es mindenkorra eleg volt beloled!

BSzili
Tag

# Elküldve: 2021. Jan. 05. 18:10

Quoting: yellowdog
Csak érdeklődöm, ha lemásolom, kinek és mivel lesz rosszabb? Erre az egyszerű kérdésre egyébként még egyetlen egy jogvédő nem tudott válaszolni... ;-)

Erről eszembe jutott egy középiskolai osztálytársam beszólása a matektanárnak:
"Tanárnő, az arkusztangensnek mi értelme? Az ember sose kér a boltban egy arkusztangens tejet."

<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 .
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / Szoftver problémák, megoldások, tanácsok ...