Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / Szoftver problémák, megoldások, tanácsok ...
<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 .
Szerző Üzenet
repa
Tag
# Elküldve: 2020. Feb. 17. 13:56

Köszi dh1 a hosszú választ. B1230/IV-em van 64 mb ram-al, winuae alatt is ez van beállítva, úgy ügyködtem vele. A .info icon dolgokat természetesen tudom, az elején leírt sokféle ikonrendszert viszont már nem.... ennek utána nézek. Elkezdem újra az egészet, megkapja a javasolt pfs3-at a cf kártya. Próbálkoztam a hétvégén vele egyébként, egyik kedvenc demóm whd ikonja nem látszott. Lemásoltam a könyvtárat + .info file-t winuae alatt egy adott pc-s könyvtárba, a cf-ről töröltem majd visszamásoltam.... és jó lett. Nem értem továbbra sem, de mindegy.... este újrakezdem pfs3-al és odafigyelek az ikonrendszerre jobban mint eddig :-D (eddig 0 volt)

nemazoty
Tag

# Elküldve: 2020. Feb. 17. 14:39

Quoting: dh1
Bonyolult ez. Sok probalgatas hozza meg az eredmenyt. Nekem sikerult A1200 + B1230 + AGA-n 64 szinben gyors megjelenites mellett minden ikont megjelenito AOS-t osszeraknom...

Ez engem nagyon érdekelne. Tudom, hogy icon.library, de egy "szájbarágós" leírás jó lenne. Mondjuk onnantól, hogy telepítve van egy szűz 3.1-es OS, rá pedig egy MagicWB. Nekem MagicWB a favorit, viszont a legtöbb WHD-s ikon NewIcons-t használ. Ezeket szeretném, hogy normálisan megjelenjenek MagicWB rendszerikonokkal. Konfigom A1200+B1230/IV(32MB).

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2020. Feb. 17. 15:27

es mit tudsz az icon.libraryrol? :)

baromi egyszeru, ne 3.1-el kezd, hanem 3.9-rol, azzal a Glow icons ki van pipalva, installald melle a MagicWB-t es a Newicons-t. A szineket huzd fel 32 vagy 64 szinre. Icon.libraryt csereld le az aktualis reviziora...

De, hogy most sorokent elemezzek egy startup-sequencet ehhez nem erzem magamban az erot es a szuksges idot sem :)

Majd egyszer irok egy cikket.

Egyebkent ajanlom tanulmanyozasra az Amikit 8, X es XE verzioja startupjat, sok trukk van ott!

<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 .
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / Szoftver problémák, megoldások, tanácsok ...