Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / WHDload
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 24. 18:40


Quoting: thomassd
Köszönet a probléma megoldásának megosztásáért DH1 -nek !


Nekem meg Csarli mondta itt (es mindenkinek :) )

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 06. 19:49


Van uj whdload pack 2016-01-21.
3290 game
680 demo

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 07. 08:57


Quoting: thomassd
Van uj whdload pack

Ok, de hol? ;-)

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 07. 22:10


Pleasuredome

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 09. 00:14 - Szerkesztve: Moderátor


Quoting: yellowdog
Ok, de hol?


A WHDLoad warez csomagra mutató linket töröltem, mert a fórumszabályzat kimondja hogy:
(...) nem engedélyezettek az alábbiak:
(...)
* Jogszabályba ütköző tevékenység, üzleti titkok megsértése, illegális tevékenységek (pl. kalózkodás) promóciója, illetve jogszabály megsértésére buzdítás

Thomas, ráadásul te halmozott visszaeső vagy. Még mindig nem megy át, hogy nem kéne? Nem kéne.

- Charlie, az admin


Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 09. 16:04


Kezdetben csak egy 600-asom volt. Aztán hirtelen egy 1200-sel kibővült a farkasfalkám...
Na ennek kapcsán merült fel cimborának, hogy a whdload-osok mér' nem gondoltak szegény 600-as felhasználókra, akiknek nincsen se NumLock-juk, se PrintScreen-jük, hogy wb-be visszalépjenek. És milyen igaza van... Mi ennek az oka amúgy? Annyira unintelligent, hogy rögtön újra kell bikázni a rendszert.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Már. 09. 16:21


Mivel 600-asa alig van valakinek, foleg bovitett 600-asa... ;) Es az az egyetlen gep, amin nincsenek ezek a gombok. Egyebkent a QUITKEY a Slave-ek ikonjaban tooltype-al, vagy parancssor eseten parancssori inditassal megadhato (nem minden slave-nel, de a legtobbnel igen).

Amugy egy csomo slave F10-re lep ki, az meg van 600-ason is.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 09. 17:21


Quoting: thomassd
A WHDLoad warez csomagra mutató linket töröltem, mert a fórumszabályzat kimondja hogy:(...) nem engedélyezettek az alábbiak:(...)* Jogszabályba ütköző tevékenység, üzleti titkok megsértése, illegális tevékenységek (pl. kalózkodás) promóciója, illetve jogszabály megsértésére buzdításThomas, ráadásul te halmozott visszaeső vagy. Még mindig nem megy át, hogy nem kéne? Nem kéne.- Charlie, az admin

Mondjuk, hogy ki követ(ett) el jogszabályba ütköző tevékenységet, kalózkodást, azt max. a bíróság mondhatja ki... egy admin NEM...

Nem értem ezt a skizofrén hozzáállást... Arról nem beszélve, aki valaha is másolt (illegális) programot, az onnantól kezdve milyen erkölcsi alapon várja el más(ok)tól, hogy rájuk nézve kötelező érvényűként fogadják el a Midó Nagytőke által rafináltan kitalált Szerzői Jogi trükköt?

Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 09. 18:14


Quoting: charlie
a QUITKEY a Slave-ek ikonjaban tooltype-al, vagy parancssor eseten parancssori inditassal megadhato


Ilyesféle megódás mán tetcik.

Quoting: charlie
egy csomo slave F10-re lep ki


Hát igen, de mondjuk olyan gamáknál, ahol az F-eknek semmi szerepük nincsen, ott mér jobb a NumL? Persze a változatosság gyönyörködtet.

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 09. 18:19


Ok halvany fingom se volt hogy a whdload warez kategoria.

Innentol kezdve megveszek mindent.
Hol is lehet kapni amiga s jatekot?

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 09. 18:25 - Szerkesztve: yellowdog


Biztosan nem az, azért 30 éves dolgokról már ne akarjon bármilyen jött-ment "jogtulajdonos" még bőrt lehúzni...

Ha esetleg... még... aktuális, és megoldható lenne: csikos_gabor@freemail.hu
Köszönöm előre is...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Már. 09. 18:56 - Szerkesztve: charlie


@thomas^sd:

Nem a WHDLoad maga a warez kategória, hanem a játékok lemezképfájljai, amik abban a csomagban vannak. Az ingyenesen elérhetővé tett - nem warez - játékok fent vannak többnyire a WHDLoad oldalán is linkelve. Minden más - minimum szürke zóna, különösen ezek a mindentbele WHDLoad csomagok, szóval nem linkeljük. Attól, hogy valami nem megvehető, még nem jelenti azt, hogy automatice ingyenesen terjeszthető.

Csak hogy világos legyen: konkrétan telibeszarom, hogy ki mit másolgat magának a fórumon kívül, nem erkölcsrendészet vagyok, sőt, de *IDE A FÓRUMBA NE LINKELD BE*. Ha nem érted miért, akkor egyszerűen csak ne csináld, mert megkértelek rá. Ilyen szenzációsan egyszerű.

@Yellow Dog:
Mondjuk, hogy ki követ(ett) el jogszabályba ütköző tevékenységet, kalózkodást, azt max. a bíróság mondhatja ki... egy admin NEM...

De attól még van egy fórumszabályzat, amit a fórum alapításakor megírtunk és próbálunk betartatni. Egyébként a Fórumszabályzat megfogalmazója Neongod volt, nem én, de attól még ma is érvényes. És nem fogom beperelni warezolás miatt thomast, hanem törlöm a hozzászólását. Ez ellen lehet kapálózni, de amíg csak nekem van "Törlés" gomb mások hozzászólásaira, addig értelme nem sok van. Főleg, hogyha nem tetszik a fórumszabályzat, akkor nem kell ide járni, lehet ellen warez fórumot alapítani, vagy bármit, ami csak tetszik.

Biztosan nem az, azért 30 éves dolgokról már ne akarjon bármilyen jött-ment "jogtulajdonos" még bőrt lehúzni...

Várjál, szóval te megmondhatod, hogy mit lehet csinálni ilyen régi cuccokkal, mert régi, az (egykori vagy jelenlegi) tulajdonosnak meg már nincs joga hozzá megmondani, mert régi. Öööö... Érdekes valóságértelmezés ez...

Most nem a véleményemről van szó, hogy abandonwaréknak kellene-e lenni ilyen régi cuccoknak, de amíg én hostolom a fórumot, addig én mondom meg mi számít annak, mert adott esetben az én seggem basszák meg miatta. Ilyen baromira egyszerű.

Ez olyan, minthogy szerintem a (classic) AmigaOS-nek már rég opensource-nak kellene lenni, de nem az, ergó nem linkeljük ide, hogy honnét lehet leszedni. Egyszerű, nem? Vélemény vs. jog betartása...

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2016. Már. 09. 20:34


Itt egy ujabb pelda, hogy a jogtulajdonos gondolatai a kerdesrol nem mindig azonosak a community velemeny atlaggal:

Last Ninja Musicology C64 album Kickstartert elmeszelte a System 3

Pityusz
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 09. 20:57


"Last Ninja Musicology C64 album"

Megvan valakinek? :))))))))))))))

Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 09. 21:38


Addig vagyunk normálisak, amíg a kapitalista eszméket nem tekintjük természetesnek... de mondjuk miért is ne.... miért ne tarthatnánk meg magunknak... a drágaságunk, a sajátunk... hmmmm... ide a jogdíjakat minden egyes eladott alsónemű, kengyel, és nyeregdeszkás nyereg után!!!

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 13. 13:24


Tettem rendszert egy 4GB-os CF-re, betettem az SX-1-be, be is bootol rendesen.
De.... a billentyűzetre nem reagál - Capslock világít - s az egér sem mozdul. Winuae alól megy rendesen. Mit rontottam el?
Köszi:-)

siz
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 13. 13:50


Quoting: Kukacmarci
Tettem rendszert egy 4GB-os CF-re, betettem az SX-1-be, be is bootol rendesen.
De.... a billentyűzetre nem reagál - Capslock világít - s az egér sem mozdul. Winuae alól megy rendesen. Mit rontottam el?
Köszi:-)

Nem lehet, hogy valamilyen inputdevice hiányzik neki, ami alapból pl. nincs benne a CD32-es Kickstartban?

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Már. 14. 08:27


Ha workbench CD-ről bootolok, akkor van egér és billentyű.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2016. Már. 14. 17:34


Apró kérdés, milyen rendszert tettél arra a 4GB-os CF-re? :)

Mert ellenpróba (figyelem!), fogod, lemented a SYS: partíciót (másképpen azt a partíciót amiről bútol a gép), és leformázod, majd a Workbench CD-ről felmásolod a kopasz rendszert a boot partícióra és úgy van egér és billentyű, akkor a felrakott rendszerben lesz a gebasz. :)
(... valszeg tényleg ott lesz a gázgéza).

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2016. Már. 14. 17:38


Quoting: siz
Nem lehet, hogy valamilyen inputdevice hiányzik neki, ami alapból pl. nincs benne a CD32-es Kickstartban?


Megnéztem, hogy mi van a workbench CD-n. Semmi extra, csak egy tool amivel a 2-es portban lévő joypadot lehet egérnek használni.

Amúgy totál kopasz, illetve ennyiben más, itt van a már említett joymouse, meg csinál egy radot. Ja, meg az rmtm ami elvben nem kell, mert az csak CDTV-n kapcsolná le a bootlogót.

SYS:S/Startup-Sequence
RMTM
Run >nil: <nil: C:joymouse 10
IF >NIL: NOT EXISTS RAD:
mount cd0:devs/dosdrivers/RAD
copy >NIL: cd0: to RAD: all
RELABEL RAM_0: CDSystem3.0
DIR >NIL: CDSystem3.0:
ENDIF

C:Version >NIL:

FailAt 21

C:MakeDir RAM:T RAM:Clipboards RAM:ENV RAM:ENV/Sys
C:Copy >NIL: ENVARC: RAM:ENV ALL NOREQ

Resident >NIL: C:Assign PURE
Resident >NIL: C:Execute PURE
... blablabla innentől semmi extra.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / WHDload
 
 

Powered by forum script miniBB™ © 2001-2024