Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / datatype.library V45
Szerző Üzenet
TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Feb. 23. 17:36


Topiccímben említett library nem hajlandó működni, a rendszer állandóan ugat a V39-es verzióért.
A startupban benne van az AddDataTypes és az is a V45-ös verzió.
Ötlet?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2010. Feb. 23. 21:15 - Szerkesztve: charlie


Barmifele V45-os verzioju cucc az OS3.9-bol valo, es nem megy a tobbi OS3.9-es komponens nelkul. A Haage und Partnernel ellenorzest tettek a legtobb nem kritikus komponensbe, hogy ne lehessen azokat onalloan kimasolva a korabbi 3.x-ekben is hasznalni.

Szoval tegyel fel olyan verziot, ami az OS-edhez illik, es ne osszevissza masolgatott rendszert hasznalj. Egyebkent ha elinditod pl. a SnoopDos-t, akkor ott fog latszani, hogy mitol fail-elnek el a V45-os komponensek. Emlekeim szerint valami 3.9-specifikus .resource-t vagy ilyesmit akarnak megnyitni, de nem vagyok egy 3.9 expert, mivel en AmigaOS-t hasznalok (1.0 - 3.1), nem HaageUndPartnerOS-t. :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Feb. 23. 22:35


Nem összevissza másolgatott rendszer ez, hanem frissen telepített 3.1-es.
Csak valahol találtam ezt a libet és gondoltam kipróbálom. A nyavalya gondolta volna, hogy a HUP műve. Sebaj, akkor delete, kösz az infót.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2010. Feb. 24. 17:57


Most nezem, az amineten egyebkent van egy V45-os datatypes.library, ami nem H&P, hanem egy korabbi, 3rd party projektnek tunik(?). Ezt nem ismerem, viszont.

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Feb. 25. 18:18


Azt töltöttem le, az nem működött.
FastIPrefssel sem, meg simával sem.
Mindegy marad a 3.1-es V39-ese.

forum.amigaspirit.hu / Classic AmigaOS / datatype.library V45
 
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2024