Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / MorphOS / MorphOS 3.15
<< . 1 . 2 .
Szerző Üzenet
Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Ápr. 30. 17:29 - Szerkesztve: charlie

Es itt a Wayfarer 1.15, benne:

* medialejatszas ujraengedelyezese Altivec nelkuli CPU-kon
* tokeletesitett pozicionalas hangstreamekben
* tobb kulonbozo stream kozotti valtas javitasa
* rengeteg egyeb MediaSource-vel kapcsolatos fejlesztes, es javitas, pl. lejatszasi minoseg valtasa, ismetles, stb.
* HLS videok lejatszasanak javitasa

Meg mindig itt: https://wayfarer.icu

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Máj. 01. 09:45

Es mivel ugy tunik a Wayfarer kettesevel kiadasanak lassan hagyomanya lesz, ezert kijott az 1.16 is, amiben egy a videolejatszas vegen jelentkezo crash van javitva, valamint most mar letiltja a screensavert videolejatszas kozben.

GK
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 01. 15:46

Működik nálam is. Letöröltem és újra felraktam az egészet, ahelyett, hogy csak felülírtam volna a könyvtárat frissítésnél (lehet ilyenkor merge-öl az Ambient?), illetve most a libs: helyett a mossys:libs-be raktam a cgxvideo.library-t. :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Máj. 01. 16:32 - Szerkesztve: charlie

Eeegen, azt oda kell... :) Akkor az volt a baja. Mert ugye a rendszerben mar van egy cgxvideo.library, es ha nem irod felul, akkor annak van prioritasa, emlekeim szerint. Ez meg azokbol az idokbol ered, amikor a MorphOS csak egy 68k AmigaOS "add-on" volt, szoval a sys:libs/ tartalmazta a 68k AmigaOS libeket, es ha bebootoltal MorphOS-be, amibol volt PPC-s verzio a mossys:libs-bol toltodott, ez a path prioritast elvezve a 68k Amiga verzio felett.

Szoval akkor ezert nem ment neked korabban, mert a cgxvideo.library a regi volt...

GK
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 01. 17:51 - Szerkesztve: gk

Valamiért úgy emlékeztem, hogy az "alap libeket" a MOSSYS: tartalmazza, amit saját verzióval felülcsaphatsz a LIBS:-ben.

Egyébként SnoopDOS-szal megnéztem és nem rinyált rossz lib verzió miatt, szóval érdekes.

Pityusz
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 02. 13:09

Sziasztok!

Ha valaki vett anno Licenset,az legálisan tovább adhatja?
Gondolok arra,hogy ha eladja a gépet,akkor az új tulaj át tudja íratni a nevet-email címet?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Máj. 02. 20:46 - Szerkesztve: charlie

Igen. A gépet megvásárló ilető simán újra regisztrál. A regisztrációs rendszerben mi látjuk h. erre a gépre már regisztrálták a rendszert (az egyedi HW azonosító alapján), szóval mehet ki a kulcs ingyen. Nagyjából.

Pityusz
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 02. 22:07

Quoting: charlie
Igen. A gépet megvásárló ilető simán újra regisztrál. A regisztrációs rendszerben mi látjuk h. erre a gépre már regisztrálták a rendszert (az egyedi HW azonosító alapján), szóval mehet ki a kulcs ingyen. Nagyjából.

Köszi!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Máj. 06. 23:57

Itt a Wayfarer 1.17:

- Medialejátszót mostantól hostonként lehet konfigolni
- Eltávolításra került a médialejátszást engedélyező popup. (Állítólag sok embernek baja volt vele. Nem értették mit kell ott nyomni... Később majd lehet h. visszaállításra kerül valamilyen formában.)
- Különféle fejlesztések a lejátszó alrendszerben, belértve a HSL támgatás fejlesztését.

Még mindig https://wayfarer.icu

GK
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 10. 17:55

@Chain-Q: Van bármi mód arra, hogy ha kirakok egy panelre egy drawert, akkor arra kattintva egy általam rögzített méretben nyíljon meg az ablak és ne 100x100-ban?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Jún. 02. 10:18

GK: Bocsi, hogy erre sosem válaszoltam, de fingom sincs. Gyanúm szerint az ablak pozíció ikonba snapshotolásával függ össze, de ezt a kombinációt én nem használom, és be van ikszelve MUI-ban, meg akárhol hogy automatikusan emlékezzen az ablak pozíciókra. Talán az Ambientben is van ilyen alapból, és az megoldja, de a részletekre nem emlékszem most hirtelen.

Más:
Közben a Wayfarer már az 1.21-nél tart, mindenféle kisebb bugfix update-ek vannak benne, Jacek közben a 2.0-n dolgozik már, amibe frissített WebKit lesz, de azzal még vannak mindenféle problémák amiket ki kell reszelni, szóval addig is az 1.21 kap kisebb update-eket, főleg crash bugfixeket.

GK
Tag

# Elküldve: 2021. Jún. 20. 15:36

Kijött a Wayfarer 2.0.

<< . 1 . 2 .
forum.amigaspirit.hu / MorphOS / MorphOS 3.15