Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / MorphOS / MorphOS 3.7
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Szerző Üzenet
szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 16. 19:38


Nálatok behozza az OWB a port.hu TV műsorát? Nem a tegnapelőttit kérdezem, hanem a jelenlegit. Ha nem akkor hogyan TV műsort nézni MorphOS 3.7 alatt (hogy a topicnál maradjak)?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Okt. 17. 22:37 - Szerkesztve: charlie


szt:
Ha brózerből nem is megy, akármilyen ok miatt, ha valahogy sikerül a stream URL-t kibarkácsolni az oldalból az jó eséllyel pl. MPlayerben menni fog.

Kivéve ha mondjuk Silverlight vagy valami hasonló agyvérzés, ami egyébként elég jellemző az ilyenekre (elég brutál jogvédelmi rendszert épített az M$ a cuccba, amit szeretnek a közvetítők, a Netflix is azon megy pl.) mert az nem, lehet menni megköszönni a Májkrémszaftnak.

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 17. 22:41


Jaj, nem akarok én oilyen bonyolult dolgot, csak egy egyszerű tévéműsort szeretnék olvasni...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2014. Okt. 17. 23:43


Tessek, tv-musor:

http://tv.animare.hu/

kivaloan mukodik OWB-bol

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Okt. 18. 00:24


@szt:
Hjahogy csak ennyi, hogy nem megy a port.hu OWB-ből? Ez új... És ha valami akárminek spoofolod a brózert ? Chrome v. iPad v. Faszari szokott menni. (Most nincs előttem MorphOS-es gép.)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Okt. 18. 02:10


Hmm, nem, itt valami TCP szintű elbaszás van... Jáccál szépen a Network settingsben a SACK, TSACK és hasonló opciókkal, nekem ezek közül az egyik meggyógyítja, de most lusta vagyok kidebugogolni hogy melyik.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2014. Okt. 18. 05:09


Nah en is belefutottam ebbe az USB eldobalos problemaba PEGA2 alatt ... IDE SSD-rol, USB-s illesztovel masoltam az A1200 rendszeret a PEGA2-re es kozben random eldobalja az USB eszkozt, utana az ujracsatlakoztatas sem segit, villog a led es csak a reset johet ... fagyasok nalam eddig nincsenek 3.7 alatt

egyebkent arra gondoltam, hogy tok olyan a jelenseg mintha nem lenne eleg delej az USB-nek, tehat mintha a hataron egyensulyozna es neha atesik a lo tuloldalara es ilyenkor dobja el a keves power miatt az usb stack az eszkozt ... PowerBook-on ugyan ez van ...

Pedig itt van USB2-es PCI kartya is a gepben es azzal is eldobja ...

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 18. 08:47


Chain-Q
játszanék én a sack és tsack meg társaival, csak aza gond, hogy alapból ezek be vannak pipálva. Hiába veszem ki a pipát és mentem el a settingset, úgy tűnik nem változik semmi és mikor újra megnyitom a settings ablakot, a pipák a helyükön vannak. Ezen nem változtatott a reboot sem. Ezzel kapcsolatos ötlet?

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2014. Okt. 18. 09:13


dh1:

Ezt mondjuk eleg konnyu tesztelni: Egy kulso tapos USB hubbal.
Nekem van olyan.... Valamikor ki is probalom.

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2014. Okt. 18. 09:22


Amugy, van egy file szerver otthon (egy Mac Mini kepeben), amirol neha toltok fel/le ezt-azt a PowerBook-al is. Sajnos a sebesseg eleg harmatos: WIFI-vel csatlakozva olyan 400 kB/sec, drotos nettel mar jobb a helyzet, de ugy is csak 1.7 MB/sec korul van.

Nalatok gyorsabb?

(Megjegyzem, hogy WIFI-vel internet letoltes jott max. sebesseggel, ami 700 kB/sec volt)

Stack meret beallitva... nem befolyasol semmit egy bizonyos ertek felett...

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 18. 18:57


Csakhogy el ne felejtődjön: valaki meg tudja erősíteni vagy cáfolni, hogy 3.7-alatt a Network settingsben a SACK, TSACK és hasonló opciókat nem lehet megváltoztatni?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Okt. 18. 22:05


Én nem tudom megerősíteni, mivel kipróbáltam mielőtt javasoltam és nekem működött.

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 18. 22:23


Chain-Q : a Network/advanced fülének aljáról beszélünk, ugye?
Pipákat kiveszem, mentek, ablak bezárul. Újra megnyitom, pipák ott vannak.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Okt. 18. 23:38


Igen, bár én csak az "Use" gombra kattintottam, és nem rebootoltam, és úgy is működött. PowerBook G4 + belső wifi.

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 18. 23:51


Abban a selective acknoledgement részben bármit változtatok, nem használja és nem menti. Próbaképpen változtattam a memory buffer értékeit, azok mentődnek.

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 19. 11:52


Tovább klikkelgettem ide-oda és a következőt látom:
a network/advanced ablakban semmilyen pipa (a global, debugging, selective acknowledgement részben) helyzetét nem tudom megváltoztatni, use és/vagy save után ugyanúgy az eredeti állapotukba állnak vissza. A slideres értékek változtathatók (save vagy use után az új értékük megjegyzésre kerül) kivéve a sack lifetime az use és/vagy save után újra 3-áll vissza.
Fogadjunk az egész összefüggésban van azzal, hogy nem tudok CD-t írni ;)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Okt. 19. 14:13


Linux alól megy a gépeden a Port.hu? :P

Pityusz
Tag

# Elküldve: 2014. Okt. 19. 17:02


Quoting: charlie
Linux alól megy a gépeden a Port.hu? :P



Nekem simán! :D

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 19. 20:10


Chain-Q: délután a retro partyn Ratman gépén reprodukáltuk aaz advanced fül alatti pipák viselkedését...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2014. Okt. 20. 11:13


Jah, valid, nalam is azt csinalja

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Okt. 21. 18:07


Rájöttem mit szúrtam el a Wazp3D PPC-s verziójában, sz'al akinek nagyon hiányzik a Warp3D R300-as kártyákkal, annak már nem kell sokáig várnia :)

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 21. 19:20


BSzili:
Hű, ez remek lenne. Újra működne a Wipeout! :)

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Okt. 21. 19:22


Közben a port.hu-sok úgy látszik kalapáltak a rendszerükön, mert újra elérhető a TV műsor OWB-ből is. Marad a MorphOS networks settings hiba.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2014. Okt. 21. 19:49


BSzili
A Nightlongot nem lehetne megcsinalni, hogy mukodjon MorphOs alatt?
Az egyik kedvenc gamam es nem muxik...

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Okt. 22. 07:22


Látatlanban nehéz bármit is mondani, de némi kutakodás után valószínű, hogy az rtgmaster.library a ludas. OS4-hez csinált valaki egy bugfixelt verziót, de csak a p96-os lib van benne. Az itix-féle újraírt rtgmaster nem tudom működik-e vele.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2014. Okt. 22. 07:33


BSzili
Meg tudod nezni? Van ra idod a sok mas mellett?

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Okt. 22. 09:14


Egyelőre nincs, meg a játék sincs meg, de ezeket megpróbálhatod, hátha jót tesz valamelyik:
http://www.os4depot.net/index.php?function=showfile&file=driver/graphics/rtgmaster-os 4fix.lha
http://aminet.net/package/driver/video/rtgmaster_mos

dino
Kék troll

# Elküldve: 2014. Okt. 22. 14:12


Erre az OS4 RTG re nem ennek merget, de megprobalom, koszi.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Okt. 22. 18:45


Azt az OS4-es RTG libet hanyagoljuk már MorphOS alatt, köszi.

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Okt. 22. 19:38


Az "OS4-es RTG lib" a Steffen Heauser-féle 68k-s rtgmaster.library plusz pár bugfix, egy deka OS4 kód nincs benne. Más kérdés, hogy a CGX backend-et nem javította benne Elwood, szóval MOS alatt nem biztos hogy segít, kivéve ha magában az rtgmaster.library-ben van a hiba.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
forum.amigaspirit.hu / MorphOS / MorphOS 3.7
 
 

Powered by online community software miniBB™ © 2001-2024