Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Játékok / Ajánló
<< 1 ... 144 . 145 . 146 . 147 . >>
Szerző Üzenet
dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Nov. 12. 07:51

Quoting: ratman
adjad is, mert vettem egy ilyet és tényleg elég vacak. :/

Kifejtened bovebben?
Mi a rossz, mi a jo benne?

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2021. Nov. 12. 08:09

A jó benne, hogy egyáltalán csinál valamit. Szoftveresen nincs sok gond vele, tényleg megy. Nem valami gyors, de floppy helyett tökjó.
Minen más viszont eléggé gyatra. Nehézkes használni, figyelni kell, hogy menet közben ne essen le (mert ugye arra senki sem gondolt, hogy tök jó lenne két csavart belerakni, hogy rögzíthető legyen). A háza ragasztott, erősebb mozdulatra szétesik, satöbbi.
Szóval, jó ötlet, de sajnos vacak. Maradok a lannál meg a floppynál. :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Nov. 12. 08:30

Szoftveresen nincs sok gond vele, tényleg megy.

Flap, flap, flap...

(mert ugye arra senki sem gondolt, hogy tök jó lenne két csavart belerakni, hogy rögzíthető legyen)

A barkacsolas az nekem megy...elo a hegesztot+a flexet... :)

Megiedtem, hogy a szoftveres ressznel van gebasz.

Koszi az infot!

Leborulok labaid elott Mester!

:)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Nov. 12. 20:06

... adjad is, mert vettem egy ilyet és tényleg elég vacak. :/
Nem a levegőbe szoktam beszélni. :)

Ja, én nem szeretném! Főleg, hogy nem a levegőbe beszélsz :-)

Ami a 3D nyomtatást illeti, brrr... mindenre jó (nem igaz), csak nem késztermék dobozolására nem.

A sebessége mennyi (írás / olvasás) ha megkérdezhetem?

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2021. Nov. 13. 10:00

Doksi szerint akár 250KB/secet tud. Nálam 200KB/secnél nem volt gyoesabb soha. Picit gyorsabb, mint az 1x-es CD. :D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Nov. 13. 13:50 - Szerkesztve: charlie

Az 1x-es CD az _maximum_ 150KB/sec, szoval 33%-kal gyorsabb, ha 200KB/sec. :) Hogy az picit v. sokkal, az izles kerdese. :)

sodreg
Tag

# Elküldve: 2021. Nov. 13. 19:43

Van valakinek elérhető játék és demo válogatása/gyűjteménye Gotekhez (Flashfloppy)?

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Nov. 14. 09:52

Nálam 200KB/secnél nem volt gyorsabb soha

Nyilván számít maga a konfig is, nagyon nem mindegy milyen proci, mennyi RAM van, milyen a HDD, hiszen DMA hiányában ez a szűkebb keresztmetszet, az SPI oldal tud ennél jóval többet is. Ettől függetlenül 200kB/s nem rossz Amiga esetében. Nekem alap A1200 4MB Fast RAM-al kb. 100kB/s-et tud (az USB kapcsolat) parallel porton pumpálni, pedig bitbang módszerrel megy, nyilván a lemezművelek fogják vissza a sebességet, az már OS barát természetesen.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2021. Nov. 14. 11:24

Quoting: charlie
Az 1x-es CD az _maximum_ 150KB/sec, szoval 33%-kal gyorsabb, ha 200KB/sec. :) Hogy az picit v. sokkal, az izles kerdese. :)

A lényeg továbbra is az, hogy nem nagyon gyors. :)
Az SD-Drive az már gyors. :) Meg a Classic520-on is az sd port is gyors.
Jó, ha nincs más, ez is megteszi.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Nov. 14. 19:34

nem nagyon gyors. :)

Amiga rendszeren mi számít gyorsnak illetve lassúnak, úgy általánosságban?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Nov. 15. 15:02

Szenzacios ez a bemutato, hogy portoltak kulonbozo gepekre a jatekot.
A C128 dobbenet, besza, behu...
Petscii Robots

nzo
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 01. 08:54

Ebben a videóban 14:17-nél milyen gammát tolnak 2000-esen a gyerkőcök? Valami inkamajanincsbaja játékot látok...

GK
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 01. 09:12

Rocket Ranger lesz az úgy látom. (Goolge Image Search megtalálta a videóról készített screenshotot.)

https://gamesnostalgia.com/screenshots/rocket-ranger

nzo
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 01. 09:26

Köszi, igen. Az It came from the Desert meg a Defender of the crown megvolt, ezzel meg nem játszottam.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Dec. 01. 10:25 - Szerkesztve: dino

Quoting: gk
Rocket Ranger lesz az úgy látom

Mintha az introjat mar lattam volna, de nekem sem jott be...
Ideje lesz kiprobalni..:)
Ezert varazslatos az Amiga, meg mindig van rengeteg olyan cucc, amit nem lattam, nem probaltam...
Mig ezeket nem jatszottam vegig, addig nem veszek pc t... :D :D

nzo
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 01. 15:18 - Szerkesztve: nzo

Cammy - tudjátok az az Amigás beöltözős leányzó - összegyűjtötte erre az oldalra az Amigán fellelhető téli hangulatú gammákat. A lista folyamatosan bővül.
Fiam a Santa's Xmas Capert kb. minden téliszünetben végigtolja, annak a zenéje már belém égett :) Egy bögre forralt bor mellett a hideg téli estéken pár óra garantált móka.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Dec. 01. 21:52

Quoting: nzo
Cammy - tudjátok az az Amigás beöltözős leányzó - összegyűjtötte erre az oldalra az Amigán fellelhető téli hangulatú gammákat. A lista folyamatosan bővül.
Fiam a Santa's Xmas Capert kb. minden téliszünetben végigtolja, annak a zenéje már belém égett :) Egy bögre forralt bor mellett a hideg téli estéken pár óra garantált móka.

Mar regen hallottam a leanyzo felol.
Mindenesetre jo otlet, elo is vesszuk ezeket, ha mar ho nem igen esik...

siz
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 10. 08:22

Volt anno ez a projekt, hogy új házakat gyártottak Amiga 1200-hoz. Na az éjjel jött egy frissítés a Kickstarter támogatóknak, hogy ugyan anno ígért +3 floppy gombot (egyet adott alapból, már nem emlékszem, hogy melyik típushoz valót) meg rendes(ebb) cimkét a házakhoz Philippe.
Most végre a cimkék és egy fajta gomb (a Chinon FZ-354-hez, ami nekem is van) elkészült, szállítani fogja hamarosan. A másik két fajta, amit tervezett (Panasonic JU 253 031P és JU 253 043P) speciális öntőszerszámot igényelne, amire nincs zsé, szal az most (egyelőre, plusz pénz nélkül) nem lesz.
Akit érint, annak az A1200.net-en kell intézni a rendelést (ezek ingyé' vannak, postaköltség is benne van - mármint, hogy már rég kifizettük)

YADA
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 11. 00:39

hat, en mar arra sem nagyon emlekszem mit igertek es mit fizettem ki annakidejen, ennyi ido alatt mar egy gyerek is felnott, a billentyuzetre meg mar nem is nagyon szamitok hogy valaha elkeszul (legalabb valami hasonlo szinben)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Dec. 11. 07:04

Quoting: Yada
ennyi ido alatt mar egy gyerek is felnott,

:D :D :D

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 19. 19:58

Amiga Jay ingyen letölthetővé tette minden eddigi munkáját:
Amiga
Jó csemegézést.
CDTV kiadvány nagyon jó...

kzb
Tag

# Elküldve: 2022. Feb. 11. 07:03

Ez mótvá?
https://youtu.be/KTUUn58PS44
Sajna csak vámpír/stb. tulajoknak.

kzb
Tag

# Elküldve: 2022. Feb. 11. 07:08

Gold Rush! második, limitált, speciális kiadása előrendelhető:
http://shop.sunlight-games.com/product/29

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2022. Feb. 16. 02:41 - Szerkesztve: alivemoon

SiliconGraphicsról szoló film, de a jobb oldalt egy 4000es és egy 2000es befigyel.
Videjó! Egész jó video a többi is. 1200towerPPC és Vampir1200-ról is van és sok más...

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2022. Feb. 25. 18:31

Tank egér Amigához.
Fekete/fehér színben vezeték nélkül.
Touch pad-os scroll funkció.
Tank mouse Kickstarter

kzb
Tag

# Elküldve: 2022. Máj. 19. 13:59

Farmiga

Készülőfélben lévő farming menedzser játék Amigára, tölthető demóval, sajnos egyelőre csak lengyelül. A játék jelenlegi készültségi fázisában növényeket lehet termeszteni, ezekkel tehenet és tyúkot lehet etetni, melyek cserében tejet és tojást adnak. Remélhetőleg a jelenleginél jóval több és komplexebb funkcionalitással, valamint angol fordítással érkezik.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2022. Jún. 16. 21:23

No, ha valaki A600-at akár gyalázni rpi-vel, akkor itt lehet vásárolni.
A2000-be hasonló (erre rá lehet dugni a 3B+-t is), akkor meg itt lehet bezsákolni a motyót. Ha megjönnek, majd írok valamit róluk. :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2022. Jún. 17. 12:28

Azert nagyon megneznek egy ilyent testkozelbol, valami partyn, akarmin....

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2022. Júl. 03. 17:06

Aminer

URL

Uj verziot adott ki a fejleszto 22.07.03 an.

nzo
Tag

# Elküldve: 2022. Júl. 27. 12:23

Felkerült a tecsőre egy magyar előadó Amigán készült albuma. Szerintem minőségi zene. Sajnos 1999-ben eladta az Amigáját a lemezeivel együtt. Ha valakinél lapulna valamelyik mod file, az jelezze :)

<< 1 ... 144 . 145 . 146 . 147 . >>
forum.amigaspirit.hu / Játékok / Ajánló