Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Regisztráció - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Játékok / Ajánló
<< 1 ... 135 . 136 .
Szerző Üzenet
YADA
Tag

# Elküldve: 2019. Sze. 08. 22:53

nemar, konkret link van benne, ez meg akkor is megy ha nem tud az ember angolul

Live Demo at http://www.stef.be/bassoontracker/

De a konkret kerdesre a valasz, jobb felso sarokban van a zolddel kiemelt button ha valaki megis a kodot akarna letolteni:
"Clone or download"

PeachMan
Tag
# Elküldve: 2019. Sze. 09. 09:56 - Szerkesztve: peachman

Imádom a GitHub-ot, fél óra mire az ember megtalálja mit is kell letölteni. Egy halom könyvtár amiben halom könyvtárak és a többi és a többi ;-) Itt konkrétan hol van a futtatható fájl?

Jól sejtem, hogy nem használsz verziókövető rendszert? Pl: Git-et? :)
Alapvetően pont a forráskód a lényeg, de ha van fordított/futtatható állomány, akkor a readme.md-ben azt be szokták linkelni. Ez a readme.md amit egyébként rögtön meg is jelenít egy adott repository szövegként mikor az oldalra mész. Itt konkrétan az oldal alján találod.

Player If you want to integrate the Bassoontracker playback routines in your own website, check out the "Standalone Player" examples in the "player" directory or visit the live Player demo

Ha demot akarsz akkor "live Player demo" link kell neked.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2019. Sze. 09. 16:13

Valóban nem használom, de ill. ezért köszönöm az információkat. Párszor beleszaladtam C forrásba, de hiába töltöttem le, nyilván nem volt megfelelő az én környezetem a fordításhoz, ezért egyetlen forrással sem sikerült még kezdenem semmit :-( Egyedül azon bizonyos FlashFloppy esetében vettem hasznát, de ott volt/van kész állomány és normális, bő leírás, mi és hol és hogyan, stb.

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2019. Sze. 10. 09:06

Hátha valakit érdekel:

https://www.jofogas.hu/veszprem/Commodore_MK10_MIDI_Keyboard_Billentyuzet_95905406.ht m

<< 1 ... 135 . 136 .
forum.amigaspirit.hu / Játékok / Ajánló