Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Játékok / Elite II - Frontier
Szerző Üzenet
PeachMan
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 28. 21:36


Valami miatt egy ideje a Frontier jár a fejemben. Nagyon-nagyon régen még plus4-en sokat játszottam az Elite-el és eléggé meghatarozo élmény volt. A Frontier valahogy kimaradt. Anno az A500+ gépemen csak szintén az Elite kötött le. Most viszont kiprobálnám az utódot is. Van valahol valami magyar nyelvű segítség a játékhoz? Már a kezelésénél problémákba futottam.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 28. 22:00


Kerdezz :)

Tom
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 29. 12:13


Valamelyik CoV-ban volt hozzá leírás. Azok meg fent vannak a neten.

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 29. 15:12


Nem CoV, hanem Amiga Világ.

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 29. 19:06


Próbáltam az Amiga Világ újságokat letölteni, de nem találom őket. Az amigavilag.hu oldalon a tartalomjegyzékekben sem találom amúgy a leírást.

Valami konkrétabb segítséget kérhetnék?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 29. 20:58


Szerintem Amiga Vilagban nem volt ... nem emlekszem ra ...

Amugy kene csinalni egy csak magyar, digitalis Amigas ujsag gyujtemenyt.
Szepen szkennelve, ahogy kell.
Sajna a telework.hu-n levo szkennelesek kritikan alluliak es a fele mar el sem erheto ...
Sok melo lenne es minden ujsag minden szamabol kell egy peldany amit szet is kell szedni majd ujra osszerakni ...

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 29. 21:49 - Szerkesztve: Calhoun


Azt hiszem az Amiga Világnak az a nagyon átmeneti száma volt, amelyiket fénymásolóval sokszorosították. 10-11 dupla szám vagy valami ilyesmi. Holnap utánanézek. Ha úgy adódik az AV-ket én is be bírom szkennelni. Ha nincs sem személyes, sem jogi akadálya.
A Frontier cikket még a megjelenés előtt megkaptam Napi 2-től, de persze hogy most nem találom. Megnézem még a céges gépemen is.

Tom
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 30. 13:42 - Szerkesztve: VTomi75


http://pcvilag.muskatli.hu/irodalom/CoV/CoV39/cov39.html

23-25. oldal

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 30. 17:43


Köszönöm. Átolvasom. Szerettem volna OCR átkódolni és kinyomtatni, de sajnos elég rossz minőségben lett scannelve ehhez. Esetleg, ha valakinek meg van ez a szám be tudná jó minőségben scannelni és elküldeni nekem?

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 30. 20:15


Közben én is megtaláltam az AV megfelelő számát. 10,5 -ös szám. A két cikk nem ugyanaz. ha kell beszkennelem, csak adj egy email címet.

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 30. 20:21


Hű, köszönöm, ez jó hír. Az itteni-nickem csavaros vipmail hu címre küld el kérlek.

forum.amigaspirit.hu / Játékok / Elite II - Frontier
 
 

Powered by online community script miniBB™ © 2001-2024