Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Fejlesztés / iMage képkezelõ ware
Szerző Üzenet
Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2015. Okt. 31. 08:42 - Szerkesztve: lazi


Szeretném kritikus figyelmetekbe ajánlani legújabb projectemet.

iMage

Hollywood ware, szóval minden platformon megy. Amelyikhez nincs letölthetõ exe, ott a hwa futtatható Hollywood Player-el, ami pedig elérhetõ itt

Jelenleg elsõsorban kép kivágásra, átméretezésre alkalmas, de Amigán ikonokat is generál a képekhez, ami a következõ megnyitáskor jelentõsen felgyorsítja a thumbnail-ek megjelenítését.

Valószínûleg bug-ware, tehát szívesen veszek minden visszajelzést.

MOS alatt egyes funkciók valamiért meglehetősen lassúak. Ha elérem a feature-complete szintet, akkor megoldom azokat. (OS4 alatt reszelem és ott jelenleg meg vagyok elégedve vele.)

Hálás köszönet, ha veszitek a fáradtságot a kipróbálásra!

Balage
Tag

# Elküldve: 2015. Nov. 05. 11:33 - Szerkesztve: balage


Koszi Lazi!

Mindjart egy gyors visszajelzes is. Windoz verzio.
-Megadom a konyvtarat tele kepekkel, elkezdi atnezni, belefut egy gif-be. A hibauzenet OK-zasa utan (gif problema) a progi kilep.
-gif nelkul: bal oldalon kep kivalaszt, jobb oldalon huznam a kijelolokeretet, de nem megy. Az ollora kell klikkelni, ami nekem nem logikus, az mar a kivagast jelentene... tovabb. Sajna a keret nem szabadon meretezheto, mindig tartja a kep aranyait, illetve ezutan semmi ertelmeset nem tudok csinalni, csak a kerettel lehet jatszani. Nem megy a kivagas, nem mukodik egyik menupont sem, meg a Quit sem. A close gadget szerencsere bezarja az ablakot.
-jo lenne valami ropteben generalt ini, amibe kimenti a beallitasait, hogy ne kelljen minden inditas utan kivalasztani a kepes konyvtarat.

MorphOS:
-gif nem problema (talan csak azzal az eggyel volt problema win alatt)
-kijeloles utan hivnam a menut, de nem jon: jobbklikk torli a kijelolest. Utana mar jon a menu jobbklikkre.

...ja, utana rajottem, hogy jobbklikk win alatt is torli a kijelolest :)

Hirtelen ennyi.
Hajra!

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2015. Nov. 10. 08:51


Halas koszonet, hogy megnezted!

Van egy osszekapott leiras az F1-re. Asszem az emliti:
- SHIFT+keret meretezes -> nincs aranytartas
- SPACE a kivagas

- kijeloles kozben nincs menu, mert a jobb klikkre kilep a kijelolesbol, Amigan pedig ez nem menne menuvel egyutt.

A gif-et megnezem.

Hamarosan mutatom majd az ujabb verziot, ahol online konyvtarat (url) megadva onnan tolti a kepeket...

Balage
Tag

# Elküldve: 2015. Nov. 10. 23:18


A problemas gif talan animgif volt. Ugy nezem mas gif is van a konyvtaramban, amikkel nem volt problema. (Konkret tesztet most nem csinaltam.)

Doksit nyilvan nem olvastam. Intuition rulz ;)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2015. Nov. 11. 15:25 - Szerkesztve: dekanyz


Nekem sikerult kiakasztanom:
Division by Zero!
File: IMage.hws (line 484)...

A 'jpegsrc.V9a.tar.gz' kicsomagolt mappajara eresztettem ra. ;)

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2016. Feb. 07. 16:54 - Szerkesztve: lazi


A program sokat fejlõdött minden téren. Talán egyszer használható is lesz :)

Itt van két video amibõl talán látszik mit tud.

Új feature a pdf kezelés. Rendkívül gyorsan olvas ki képeket PDF dokumentumokból, mintha azok képeket tartalmazó fiókok lennének.

Teaser1

Teaser2

Edit:
(Az elsõ poszt linkje nincs update-elve. Az aktualis verziot csak a videon
lehet figyelgetni.)

mc68k
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 01. 09:44 - Szerkesztve: mc68k


Nem akarok új topic-ot nyitni, talán ide elfér a kérdésem.

OCS gépen interlace kép megjelenítése a téma, assembler programmal támogatva persze.

Azok válaszát várnám, akiknek van működő megoldásuk. A legjobban az interruptmentes, két copperlistás megoldás érdekelne, ami használja mindkét copper jump regisztert.

forum.amigaspirit.hu / Fejlesztés / iMage képkezelõ ware
 
 

Powered by forum script miniBB™ © 2001-2024