Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Fejlesztés / BSzili portok, fejlesztések (MOS/OS4)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2014. Júl. 25. 21:44


Szili mester frissitette a Jedi Academy es Jedi Outcast portokat.

http://bszili.morphos.me/

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Júl. 25. 22:02


Nehéz szülés volt, de a dynload.library leváltása végül meghozta a kellő eredményt. Ronda dolog ez a C++.

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Júl. 25. 22:09


Köszönjük szépen!

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Júl. 30. 21:00


Ahogy viszem végig a játékot megy a bugfixelés is. Most már MorphOS-en is van köd Jedi Academy-ben, anélkül elég borzalmasan nézett ki pár map (Hoth, Taspir, Vjun, meg az a vonatos). Egy-két kisebb grafikai hiba is ki lett javítva, remélem több szívás már nem lesz vele.

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Aug. 09. 23:29


Elég jól halad az Arx Libertatis. Még van mit rajta foltozni, de ha valaki szeretné tesztelni, akkor dobjon meg egy maillel.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2014. Aug. 10. 15:56


irtam :)

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Aug. 12. 20:35


Khm,izé, valaki ki tudna segíteni egy működő outcast-al? Beletört a bicskám egy működő találásába :( szakacst kukac gmx pont com

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2014. Aug. 12. 21:03


Holnap intezek egyet

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Aug. 12. 21:38


Köszönet előre is.

Scifi
Tag

# Elküldve: 2014. Aug. 14. 21:35


szt!

http://www.theisozone.com/downloads/pc/windows-games/starwars--jedi-knight-ii-jedi-ou tcast-pc/

szt
Tag
# Elküldve: 2014. Aug. 14. 21:48


Scifi:
a google-ban ezt megtaláltam én is, azonban ezt kapom az oldalra való látogatáskor:
A ban has been issued on your IP address.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2014. Aug. 14. 23:23 - Szerkesztve: charlie


@BSzili:
Meg a dynload problemahoz: nem az volt, hogy GCC4-gyel broken a baserel kod forditas es emiatt nem lehet rendesen .so-t forditani, csak statikusan, mert az kene a mindenfele C++-nak?

Valami ilyesmi volt, de nem emlekszem, mert magam reszerol a C++-t elkerulom amig csak lehet.

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Aug. 15. 14:36


Régen voltak ilyen gondok, de akkoriban még linkelni sem lehetett rendesen a .so fájlokat GCC4-gyel. Pár SDK-val ezelőtt ez ki lett javítva, szóval ez valami más gond lehet. Én sem vagyok a C++ híve, de ha egyszer ebben írták, akkor nincs mit tenni.

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Sze. 02. 09:33


Ez ugyan nem MorphOS vagy AmigaOS4, de aki olvasta az interjút velem (és miért ne olvasta volna mindenki, hiszen híres ember vagyok!!!44négy), az sejtheti, hogy mi lesz ez:
http://s1064.photobucket.com/user/BSzili/media/catagon1.png.html
Majd lesz 1-2 kérdésem is, ha az ütközésvizsgálat végre normálisan működni fog.

BSzili
Tag

# Elküldve: 2014. Dec. 23. 15:16


Feltoltam a MultiRacert az oldalamra. Főleg osztott képernyős multira van kihegyezve, de lehet a saját időnk ellen is versenyezni. Van benne Skoda is :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Jan. 03. 06:28


Nem ertek hozza ezert kerdezem ...

Ezt nem lehetne portolni nextgen vasakra?!
Free a forras ...

http://pioneerspacesim.net/

Elite Frontier Remake!

Eleg pofas!

BSzili
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 03. 14:36


Az elég pofás általában nem sok jót jelent :P GLSL 1.4, FBO, VBO, meg használ egy adag DDS textúrát, ami kitömörítve valószínű jó sok VRAM-ot megesz. Ehhez egy zsír új (vagy inkább zsír régi) renderer kellene.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Jan. 23. 08:50


Egy ilyen mennyire keszitene ki a jelenlegi 3D drivereket, API-kat Amiga szerte?

http://nihilocrat.itch.io/sky-rogue

BSzili
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 23. 10:42 - Szerkesztve: BSzili


Így forrás nélkül nehéz megmondani. A kezdő hobbiprojekteket leszámítva már szinte senki sem használja a fix funkciós pipeline-t, shaderek meg csak csak AROS-on vannak. A GLSL még ott is döcögős, mert elég régi a Mesa.
Mivel zárt forrású csak találgatni tudok, akinek megvan az ráereszthet egy gDEBugger-t, vagy akár meg is kérdezheti nihilocrat-tól, hogy mi a helyzet.

szerk: egy másik játékába belenéztem, az Unity-vel készült, szóval kérdezni sem érdemes.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Jan. 23. 11:10


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nemigaz mar ez a szenvedes, hogy egyik csapat sem kepes epkezlab drivert vagy API-t osszetakolni mar ...

faxom

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2015. Jan. 23. 12:17


Ez van, ha az egyik csapatnal van a penz, a masiknal (masik kettonel) meg a tehetseg. Ugye nem kell mondanom, hogy bigfoot meg kiero ennyi penzbol ami az AEon elfos weboldalak es 25 eves elavult szoftverek felvasarlasara, meg halva szuletett projektek (AmiStore) finanszirozasara, milyen 3D-t hegesztett volna... Igy viszont a megelhetesert meloznak valami mast...

(AROS teren gondolom uez van, csak ott nem vagom az illetoket...)

BSzili
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 23. 14:13


AROS-nál is kb ez a helyzet, de ott csak jelenleg csak Deadwood van a 3D-re, aki eléggé elfoglalt. Ugye nemrég volt csak, hogy majdnem mindent visszaportolt ABIv1-ből ABIv0-ba, csinált új OWB portot, a toolchain-t is frissítette, stb. Hiába van meg az alap, 2011 óta egyszerűen nincs ideje frissíteni a Mesa-t :\

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 12. 00:23 - Szerkesztve: dh1


Nemrég volt a Amiga Games Award 2014, ahol 2014 legjobb Amigás játékait keresték és díjazták. Nyugodtan mondhatjuk, hogy a teljes mezőnyt hazánkfia, BSzili tarolta le három kategóriában is. A sok egyéb portja mellett két nagy népszerűségű Star Wars Jedi Knight port vitte a pálmát első és második helyen AOS4, MOS és AROS platformokon. Gratulálunk BSZili és sok portot kívánunk még neked és magunknak is :)

AmigaOS 68k :

1. Tales Of Gorluth: The Tear Stone Saga (Amiworx Software (Patrick Nevian))
2. Renegade Deluxe 2014 (Kevin Darbyshire, Wayne Ashworth)
3. Smurf Rescue (Mikael Persson)

AmigaOS 4.x :

1. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy (Raven Software / LucasArts)
2. Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast (Raven Software / LucasArts)
3. Ace Of Hearts (Cherry Darling)

MorphOS :

1. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy (Raven Software / LucasArts)
2. Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast (Raven Software / LucasArts)
3. Amazing Voxel Bird Saga (Cherry Darling)

AROS :

1. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy (Raven Software / LucasArts)
2. Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast (Raven Software / LucasArts)
3. Amazing Voxel Bird Saga (Cherry Darling)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 12. 23:54


Koszi sracok, hogy csatlakoztatok a gratulaciohoz ... no comment

Balage
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 14. 01:14


Hagyj egy kis idot elolvasni is :)

BSzili, koszonjuk a kivalo portokat!

...es koszi dh1-nek a hireket, mert amugy nem is tudtam errol.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 14. 05:33


Akkor csatlakoznek. Gratula, bar nem hiszem, hogy az en gratulaciom sokat szamitana...

BSzili
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 14. 09:37


A gratulációk inkább a Raven Software-nek és az OpenJK team-nek szólnak, mint nekem :) Kár hogy egyéb külsős csapatok (például az X-Wing sorozat fejlesztői, a Totally Games) nem követték a Raven példáját, hogy kiadják a játékaik forrását.

Derringer
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 14. 21:11


gratula,

a második, mert az első gratulációm a szavazás volt...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 15. 18:50


Grat neked BSzili, mert athoztad az Amiga like rendszerekre ...

Egy otlet ...

Nem akarom megmondani mit csinalj, mit portolj, de ezek a jatekok talan szepen mennenek Amiga like rendszereken es talan a keszito sem zarkozna el a forras atadasatol ...

Nekem nagyon bejottek ezek a jatekok:

http://www.locomalito.com/index.php

BSzili
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 15. 22:35


Ezek a játékok a GameMaker:Studio-val készültek, szóval ha megosztaná a forrást azzal se mennénk sokra.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
forum.amigaspirit.hu / Fejlesztés / BSzili portok, fejlesztések (MOS/OS4)
 
 

Powered by community script miniBB™ © 2001-2024