Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Fejlesztés / Általános fejlesztési kérdések
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 .
Szerző Üzenet
Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2020. Jún. 21. 10:29 - Szerkesztve: yellowdog

Quoting: Dr.OG
piezo beeperen még a floppy hangokat is emulálja

Gondolom azért harmatosabb a kettegés mint az eredetiben, de biztosan érdekes lehet. Egyébként csodálom, hogy döglött drájvokból még senkinek nem jutott eszébe kibelezni a motort és átépíteni a Gotekbe, na annak lenne "szaga"... :-) Persze akkor meg ott van a műanyag ház vs fém ház hangzás világ, de ez a problémakör már nagyon az audiophile kategóriát súrolja :-D

Szerintem megemlítem a srácnak ;-)

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2020. Jún. 21. 17:58

Igazából annyira nem "élethű", de jobb a teljes csendnél. Legalább a hangereje állítható.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2020. Jún. 21. 21:29

:D
Én szeretem a csendet, ezért használok noclicket, meg SSD-t. :D
_és_ ameddig lehet, nem használok goteket (néha kell, az tény :D)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2020. Jún. 22. 10:00

Jaja :-D Amikor még zavart minket a kettegés, húszon évesen menő volt a noClick program :-) Ma meg: "De jó is volt amikor ketteget..." ;-)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2020. Jún. 22. 10:27

engem+ az egesz floppy zavar...:)

siz
Tag

# Elküldve: 2020. Júl. 01. 23:59

Ezzel a könyvvel van valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni?

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2020. Júl. 02. 08:45

Imadtam floppyzni

ps0
ds0

Kinek mondd valamit? Meg a600 al majd alap 1200 vel.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2020. Júl. 02. 11:58

@Siz: Mi van benne, ami az RKRM-ben nincs? Az egyetlen Amazon review pont azt irja, hogy kb. 2.0-ig tartalmazza a rendszert, semmilyen ujabb info nincs benne... Szoval biztos jo h. van ilyen, mert pl. VBCC-vel indit, nem SAS/C-vel, szoval legalabb a fejlesztoeszkozok amiket emlit elerhetok, de erted, azert a dologban nem az a nehez, ha csak nem vagy total kezdo.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2020. Júl. 02. 16:18 - Szerkesztve: yellowdog

Quoting: thomassd
ps0
ds0

Kinek mondd valamit

Nekem PC0 és CD0 volt :-)

Quoting: charlie
kb. 2.0-ig tartalmazza a rendszert, semmilyen ujabb info nincs benne...

Azért nem baj, ha valami (új program) kompatibilis a legtöbbet eladott típussal is, tehát megy 2.0 alatt is.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2020. Júl. 02. 16:24 - Szerkesztve: yellowdog

Quoting: siz
Érdemes megvenni?

Ezeket a dokumentumokat tudom felajánlani, ha valami érdekelne.

siz
Tag

# Elküldve: 2020. Júl. 02. 18:34

@Charlie: igazad van, nem olvastam végig azt a review-t, csak az első bekezdést. :/ Utána végigolvastam, csak a munkahelyi gépen nincs fent a keepass, nem tudtam belépni, hogy válaszoljak. :)
Végigolvastam és elment tőle a kedvem, elsősorban a minőségtől.
Igazából ami miatt jó lehetett volna az az, hogy mégiscsak papír könyv. De valóban nem több annál. Fejlesztő környezetem VBCC-vel van összerakva Amigán, Linuxon meg crossdev környezet is, minimál cuccokat csináltam is már velük. Az RKM-hez meg tényleg nem sokat ad hozzá, ha egyáltalán.
Szóval köszi, nem veszem meg. :)

@Yellow Dog: elektronikus doksik nekem is vannak, a papír lett volna a lényeg. Köszi, de egyelőre nem kérek semmit, úgysincs időm semmire se. :(

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2020. Júl. 04. 17:55

Quoting: siz
úgysincs időm semmire se. :(

Na neee! ;-) Inkább mondd azt, hogy nem tudom mit is csinálhatnék, vagy egyszerűen nem is akarsz belefogni semmi konkrét dologba :-P

Itt ragadnám meg az alkalmat, szó volt róla, hogy "disk backup" amely floppy esetében a trackdisk segítségével (egyszerűen) kivitelezhető, de mi a helyzet a vinyó illetve CF kártya esetében?
Szeretném ezt a feature-t is berakni a programba, tehát amit szeretnék, trackdisk-hez hasonlóan a szektorok beolvasása (backup) és esetleg a visszaírás (restore), de nem tudom merre induljak el? A rendszerből lekérdezhető a HDD paraméterei? Gondolom igen, gondolom (talán) az scsi.device a megoldás, de azért szeretnék megerősítést és esetleg egy kis lökést a hozzáértőktől.
Köszönöm

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 .
forum.amigaspirit.hu / Fejlesztés / Általános fejlesztési kérdések