Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Regisztráció - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Fejlesztés / Általános fejlesztési kérdések
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .
Szerző Üzenet
Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 19. 18:12

Szeretném megkérdezni "Az Amiga Programozása C és Assembly nyelven" című könyv nincs meg véletlenül valakinek jó(!) minőségí pdf-ben? Ami a neten kering, sajnos tele van hibákkal, gyakorlatilag használhatatlan.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2018. Sze. 19. 19:05 - Szerkesztve: charlie

Nekem megvan a könyv... Mármint retro oldschool papír meg minden. De azt nehéz átküldeni online. :) De ha megmondod h. melyik oldal kell, ami olvashatatlan a PDF verzióban és kritikus információt tartalmaz, esetleg lefényképezhetem v. mittomén. De azért az egész könyvet nem fotóznám le... :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Sze. 19. 20:09 - Szerkesztve: dino

Quoting: yellowdog
Az Amiga Programozása C és Assembly nyelve

Nincs mit

Igy elsore nem lattam hibasnak...
Ha, hibas, akkor bocs.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 19. 21:20 - Szerkesztve: yellowdog

Quoting: dino
Nincs mit

Sajna ez van meg nekem is, általában az oldalak alsó részénél tapasztalható a hiba, bár az egész szerkezete valami rettenet, gondolom valamilyen OCR-t ráengedhettek és eléggé sz.rul sikerült a végeredmény.
(I-J U-V és hasonló keveredések mindenütt, pl. 104. oldalon kimondottan alkalmas esettanulmánynak, nagyon dúúúrva)

Quoting: charlie
ha megmondod h. melyik oldal kell,

Köszönöm, nekem is megvan az elavult papír formátumban, csak el van pakolva jó mélyen és igazából utazás közben szerettem volna kicsit tanulmányozni a C részt, telefonon :-)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 20. 09:54

"Studéroztam piszkosú", hogy hová is írjam, szóval hol van a helye? :-)

Itt. :P - az admin

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 24. 20:20

Okés :-)

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .
forum.amigaspirit.hu / Fejlesztés / Általános fejlesztési kérdések