Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Amiga<->PC adatátvitel
<< . 1 . 2 . 3 .
Szerző Üzenet
Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2020. Jún. 14. 09:11

Köszönöm, igyekszem mindenből a lehető legtöbbet kihozni, hiszen: "Dolgozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, ugy érdemes." :-)
Ehhez tartom magam, függetlenül a feladat jellegétől, legyen az panel tervezés/kivitelezés vagy akár csempézés :-)
De amúgy is herótom van a gombamód szaporodó ötletes de annál igénytelenebb Commodore kiegészítőktől, ahol még egy k.rva dobozra sem futja, "nesze itt a nyák, dugd ahová akarod..." ne adj Isten igénytelen 3D-vel rontanak a helyzeten :-(

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Feb. 07. 00:05

Hosszú volt az a bizonyos éjszaka, és mivel ezen fejlesztéshez is megérkezett a NYÁK, szintén elkészítettem a prototípust:

Vallom, hogy külső egység akkor van készen, ha megadjuk a "módját" és méltó formát ölt ahhoz, hogy egy Amiga hű társa, kiegészítője lehessen :-)

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Feb. 07. 05:09

Nagyon fainul néz ki, gratula!

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Feb. 07. 09:46

Köszí :-)

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2021. Júl. 27. 20:09

URL

Valakinek van ezzel tapasztalata?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2021. Júl. 28. 01:25

thomassd

sajna nekem nincs :(

YADA
Tag

# Elküldve: 2021. Júl. 28. 09:33

Szep lett, kulon tetszik a tervezgetesi rajzok stilusa, mintha csak en csinaltam volna 25 eve:-)
Es pluszban ugyanazok a sarga cetli hegyek.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Aug. 05. 14:46

Quoting: Yada
tervezgetesi rajzok stilusa, mintha csak en csinaltam volna 25 eve:-)
Es pluszban ugyanazok a sarga cetli hegyek

Bizony, vannak dolgok amik (a technika fejlődése ellenére) soha nem változnak :-)

Quoting: Yada
Szep lett

Köszönöm, sajnos egyelőre itt megálltam, rengeteg egyéb munka/dolgom van (ház körül, kívül-belül) így nincs rá időm a legnagyobb sajnálatomra, de nem lesz kidobva a dolog, az biztos, főleg, hogy tökéletesen működik, a hibák és felhasználói ötletelések lekezelése maradt hátra gyakorlatilag.

<< . 1 . 2 . 3 .
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Amiga<->PC adatátvitel