Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Nagy Amiga Archívum
Szerző Üzenet
Awe
Tag

# Elküldve: 2016. Máj. 09. 10:35 - Szerkesztve: Moderátor


Hali!

Elkezdtem felrakni data.hu tárhelyemre az eddig összegyűjtött és rendszerezett játékokat és programokat Amigához.

A hozzászólás további része törölve. A Fórumszabályzat kimondja:

"A moderálás az alábbiak szerint történik, tehát nem engedélyezettek az alábbiak: (...) Jogszabályba ütköző tevékenység, üzleti titkok megsértése, illegális tevékenységek (pl. kalózkodás) promóciója, illetve jogszabály megsértésére buzdítás "

Mint azt már többször kitárgyaltuk (pl. legutóbb itt) és többen hozzá is szóltak itt alant: igen, az amigás játékgyűjtemények is wareznak minősülnek, mivel több olyan játékot is tartalmaznak amelyek nem szabad terjesztésűek. Attól, hogy nem lehet megvenni valamit, még nem jelenti, hogy egy nyilvános fórumba linkelve töltögetheti boldog-boldogtalan. A hozzászólás a továbbiakban nem szerkeszthető, a Fórumtémát lezárom.
- Charlie, a moderátor.


ratman
Kék troll

# Elküldve: 2016. Máj. 09. 10:59


... erm ez nem biztosan jó ötlet. :/

Awe
Tag

# Elküldve: 2016. Máj. 09. 13:53


Miért is? Csak pár ellenpélda:
TOSEC, Újságok szkennelt arhíválása...

Mondjuk szeretnék venni Workbench 3.1 -et a amigámhoz. Hol tehetem ezt meg? Vagy felejtsem el, csak azért, met már nem árulják?????

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2016. Máj. 09. 14:30


Itt: http://www.vesalia.de/e_workbench31.htm

Awe
Tag

# Elküldve: 2016. Máj. 09. 14:42 - Szerkesztve: awe74


Ok, a WB disk rosz példa volt, de mondjuk egy Deluxe paint biztosan nem kapható már ....
Mindegy... kérem az adminokat, hogy töröljék a topicok.

Dodi
Tag

# Elküldve: 2016. Máj. 09. 15:07


A javaslatom:
A topic maradjon meg!
A direkt letöltési linkek innen legyenek törölve és a weboldaladra (www.amicom.hu) kerüljenek fel.
A továbbiakban elég lesz kiírni a topikban "frissítés, a többi a weboladalamon....".

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Máj. 09. 20:02 - Szerkesztve: Kukacmarci


Nem lenne hülyeség tudni is, mik vannak az egyes csomagokban....
*off
Eladó CD32 játékokat veszek-:)
Csak eredeti érdekel.

siz
Tag

# Elküldve: 2016. Máj. 09. 20:18


Szerintem sem jó ötlet warez direkt linkelése innen. És igen, a TOSEC is warez, az Amigás legalábbis biztosan.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Máj. 09. 21:38 - Szerkesztve: charlie


@awe:
A Deluxe Paint is igen rossz példa, mert az meg nyílt forrású lett... (De egyébként még annak is olyan a licence, hogy a forráskód újraterjesztését - máshova való feltöltését - nem engedi meg, mindenki csak az eredeti oldalról szedheti le...)

A szándékot értékeljük, hogy minden amigás érhesse el a ritkaságokat, de mint azt leírtam a WHDLoad topicban, nem én döntöm el hogy mi warez és mi nem, és ha kivágják a szervert a helyről ahol van mert ügyvédi leveleket kap az üzemeltető, az nem lesz jó nekünk. Nekem meg főleg nem. Szóval ennyi.

forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Nagy Amiga Archívum
 
Lezárt téma. Nem küldhet választ.
 

Powered by easy forum software miniBB™ © 2001-2024