Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Regisztráció - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Amiga a 21. szazad kepernyoin
<< 1 ... 9 . 10 . 11 .
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Máj. 13. 22:24 - Szerkesztve: dh1

hege88
ize, nem latszik az url-bol, hogy ez egy valid brazil site? :D
http://www.retropix.com.br
???

de a droid appban benne van a kontakt is, irj nekik, hatha, de amugy a listaban minden monitor tud 15 khz-t... hiszen ez a tablazat celja :D :P

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Máj. 14. 13:03

Quoting: dh1
nem latszik az url-bol, hogy ez egy valid brazil site? :D

:-D

OFF
Google Play, saját programot gondoltam felrakni, de annyiért nem éri meg nekem. Esetleg nincs valakinek regisztrációja?
ON

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Máj. 14. 14:38

nekem nincs, csak rajzolgatok neha :)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Máj. 14. 16:59

Tudom... ;-)

hegemonia
Tag
# Elküldve: 2018. Máj. 15. 12:47 - Szerkesztve: hege88

Huhh, a .br tényleg elkerülte a figyelmemet, én mindig vmi google találatból mentem rá, csak beírtam, hogy "retropix".
Na mindegy, remélem okoztam vidám perceket.

Hozzájutottam egy Dell P190S monitorhoz. VGA-t, DVI-t tud, 2 USB hub, elforgatható monitor, masszív talp. A korábbi Samsung Synmaster 740N-hez képest dögnehéz, saccra duplasúlya van.
Annyiból jó, hogy 1 monitoron megvan oldva a PC/Amiga akarom mondani Amiga/PC. Hobbimonitornak elmegy.

640x512 PAL Hires Lacedben:
Workbenchben van kép, de olvashatatlan ronda, de játékok, demok alatt okés a kép.
Ha átrakom NTSC-be, akkor Workbenchben PAL-hoz képest kiváló a kép, olvashatók a karakaterek, de amint játékot indítok, feketeség.... :(

Mindegy, egynek jó lesz.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Máj. 15. 13:07 - Szerkesztve: dino

Na, most akkor melyik az olcsobb? Venni dezztol egy Scanjuggler Lite t, ami gyakorlatilag mindegy mivel megy, vagy gyujteni a szarokat? :D :D :D :D

Szerk:
Viszont, ha nem ezerkettesed van, akkor meg bocs... :D

<< 1 ... 9 . 10 . 11 .
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Amiga a 21. szazad kepernyoin