Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Sajnos mindenkinek lehet Amigája ...
<< . 1 . 2 .
Szerző Üzenet
sirkope
Tag
# Elküldve: 2013. Feb. 07. 12:50


Jajj, az nagyon gáz gyerek volt. Előadta a csórót, meghogy mindenki dögöljön meg, aki sokat keres, ki is volt tiltogatva a bithunter fórumáról, csak néha megesett rajta vkinek a szíve és vissza-vissza engedték...

régi szép idők...

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 13:05


amiga.hu-ról is ki volt (van) tiltva.

joepeter
Tag
# Elküldve: 2013. Feb. 07. 13:06


Engem elég nehéz kihozni a sodromból, de ennek a szerencsétlennek sikerült. Egyébként mikor személyesen eljött egy cuccért, betegnek, ápolatlannak és nagyon magányosnak nézett ki. Ez az a momentum, ahol tényleg megeshet az ember szíve rajta.
De ha átbasznak, sajnálat ide vagy oda, én bizony kötekedni kezdek.

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 14:50


TiedLehet-től sok mindent vettem. Volt amiben egész rugalmas volt. Sajnos két apró átbaszást csinált velem is, de az egyiket orvosolta. Van egy tigriscsíkos A500-asom, de eléggé leharcoltan vettem. Azt mondta az övé tök szép. Megvettem drágán. Sajnos 2 sarka is le volt pattanva. Vettem tőle C=64-est, abból meg hiányzott a SID. "Gyűjteménybe így is jó, akkor meg
minek mérgeskedsz?" :-)
Ezt hosszas győzködésre pótolta és megfejelte 5 demo lemezzel. Összességében én sem igazán szeretnék tőle vásárolni ismét, mert túl sok fáradságba kerül az észhez térítése.
Ja, egyébként szerintem olvassa ezt a fórumot.

repa
Tag
# Elküldve: 2013. Feb. 07. 15:20


Nekem is volt szerencsém hosszasan levelezni TL-el és folyamatosan olvassa ezt a fórumot (is), rendszeresen nyomta innen a linkeket. Volt pár emberke akit név szerint megemlített többször is, hogy mennyire szemetek mert nem vásárolnak tőle. :-D

joepeter
Tag
# Elküldve: 2013. Feb. 07. 15:25


A baj az, hogy nem tudod észhez téríteni.
Vettem a fáradtságot és végigolvastam az amiga.hu-n és Bithunter oldalán a fórumokat. Marha tanulságos volt mit ne mondjak. Pszichológia szakon nagyszerű elemeznivaló lenne :-)

A lényeg az, hogy ő meg van győzödve az igazáról. Nem tudod eltéríteni.
Szerintem a srácnak paranoid személyiségzavara van. Vagy valami ilyesmi.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 15:36


Had olvassa ... nem tilos!

En A500-at vettem tole 1084-el.

A foton az A500 kifogastalan volt.

A 1084-hez a kabelt kulon kellett megvenni (anelkul kb. semmit nem ertem volna). De nem bantam, mert dragan de jo allapotot veszek.

Az atvetel a Lurdy parkolojaban volt. Egy haverja hozta.
Dh0-al mentunk.

Varni kellett. Besotetedett.
Egyszer csak egy valoszerutlenul fustolo, a szeteses hataran egyensulyozo szakadt, roncs Audi allt be mellenk. A haver volt.

Csomagtartoban nagy dobozban a gep es a monitor.
Mivel sotet volt, csak at neztm meg, hogy darabra megvan-e minden, illetve a fotok alapjan hittem, hogy minden rendben lesz.

Otthon a doboz kibontasakor jott a pofaraeses.

A500 olyan volt mint amit a kutya szajabol szedtek ki. Koszos, saros, poros, sargult, az also felso kava nem egy geprol valo volt (elutott a szurke szin). A portoknal a csavarok hianyoztak. A gep also felso reszet csak par csavar tartotta ossze. Nem a bele valo floppy drive volt, ami rogzitesi problemat okozott, igy a lemezcsere nehezkes volt. Baloldali es also trapdoor hianyzott ...

A 1084, szinten ocsmany allapotban, felso resze durvan sarga volt, elolap letorve, a bekapcsolo gomb nem mukodott, de megoldotta, egy fogpiszkaloval ki volt tamasztva, igy mindig bekapcsolt allapotban leledzett, csak aramtalanitassal lehetett offba tenni ...

Majdnem sirtam ...

Megirtam a velemenyem, o persze hoborgott valamit.

A gepet ket napi kemeny munkaval rendberaktam. Potoltam a hianyokat, aztan gyorsan eladtam. Ahogy a 1084-et is.

Vettem ramot is, mas neven tole. Tobb mint a fele rossz volt ...

no comment

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 15:37


Quoting: joepeter
A baj az, hogy nem tudod észhez téríteni.


A szazadik level utan mar nem valaszoltam neki.

Csodalkoztok, hogy most mar 3 level utan nem irok?! :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 17:17


En tobb Aminet Set CD t vettem okelmetol, amik ki vannak lyukadva :)
Reklamaltam, aztan irta, hogy termeszetesen a CD re nem tud garanciat vallalni. Tenyleg, mikor eloszor reklamaltam, akkor a postara fogta, hogy azok lyukasztottak ki :)
Van jo otletem: retro kiallitasra ha mentek a csokiba, csinaljatok egy asztalt amin csak az ofelsege atbaszos holmiai lesznek kiallitva. Az asztal cime nyugodtan lehet, itt vannak "TiedLehet" cuccai, amivel sok embert megkarositott! Elkuldjem a lyukas Aminet CDket? :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 19:01


Csak ha betomted mar oket! :)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 19:52


En is probalkoztam nala a Vateran...
Mi csak szimplan par level valtas utan tilto listara raktuk egymast... :D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 23:17


A témát a Fórumszabályzat következő pontjainak halmozati megsértése miatt lezárom:

A moderálás az alábbiak szerint történik, tehát nem engedélyezettek az alábbiak:
* A látványosan provokatív, agresszív, vulgáris, obszcén hozzászólások, melyek a kultúrált társalgást egyértelműen zavarják
* Személyeskedés, illetve ha egy hozzászólás tartalmilag már nem a vitáról szól, hanem a vitát folytató személyek ellen irányul
* Offtopic. Nem az adott témába illő hozzászólások, vagy fölösleges új téma nyitása.


Üdvözlettel: én, az Admin

<< . 1 . 2 .
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Sajnos mindenkinek lehet Amigája ...
 
Lezárt téma. Nem küldhet választ.
 

Powered by easy forum software miniBB™ © 2001-2024