Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Petro T. Tyschtschenko féle Amiga Magic Pack
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Szerző Üzenet
fanka
Tag

# Elküldve: 2013. Feb. 21. 17:17


Szőr úrnak dobtam egy levelet, mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget!

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Feb. 21. 23:26


válaszoltam, remélem odaért a levél :-)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 02:07


@dino:
Akinek Amigaja van, annak legyen forrasztopakaja, onszivoja es multimetere...

Óbazdmeg... Csak a multimétert ne mondtad volna... :S (R.I.P A4000T...)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 07:22


olyan, nem szabványos "kiegészitöt" is rálógatok 1200ra mint az oszcilloszkóp ;-) a multiméter az alap :-)

fanka
Tag

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 09:08


Nagyon köszönöm! Igen!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 09:37 - Szerkesztve: dino


Quoting: charlie
Óbazdmeg... Csak a multimétert ne mondtad volna.

Mit is zartal rovidre benne? Vagy mi volt konkretabban?
Aszem Cosmonak van elkuldve javitasra talan... Tenyleg dh1 elkuldted mar?
Erdekelne, hogy meg tudja e javitani...

fanka
Azert erdekelnenek a tovabbiak, legyszi ossz meg minden infot a hibajarol is.
Had tanuljunk...koszi!

fanka
Tag

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 12:36


Sima ügy! SzörG egy nagyon részletes leírást küldött, amit még egyszer köszönök! Hamarosan okosabba leszek és jövő héten jelentkezem!

Most jöttem rá, hogy itt a játék többről szól, mint, hogy megrendelem aztán bekapcsolom :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 14:53


Quoting: dino
Aszem Cosmonak van elkuldve javitasra talan...


Nincs, egyszeruen nem tudom visszaszerezni Krokitol.
Lassan egy eve igergeti mikor kapom vissza ...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 15:34


Quoting: dh1
Nincs, egyszeruen nem tudom visszaszerezni Krokitol.

A veres mindennek hasznal, kiveve az agyagedenyek es a porcelantargyak....

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 15:54


Nala van:

A4000T
A4000D donor
CV64
A4000 bill
CSPPC
ramok ...

:(

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 17:33


(dh1: nekem van egy haverom, kölcsönkért tőlem még jó 15 éve egy hangkártyát - SB32 ISA PnP, jó drága cucc volt, de kivettem a GusPnP mellől, hogy szegény gyerek tudjon zenélni, mert nincs pénze venni. Kb. egy év múlva mutogatta a zsír új qrva drága görkoriját, én meg mondtam neki, hogy ezexerint van della, akkor add vissza a hangkártyám. Válasz: azt már fél éve eladtam. Bazz. Remélem te nem így jársz.)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 17:36


dh1
Mier nem mesz el es hozod el?
Nem volt eleg ennyit varni?
Nem ertelek...

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 17:40


még mielött nagyon belebonyolódnátok a verés és hasonló dolgokba :-) szögezzünk le valamit ;-) köszönet illet bárkit, aki tök ingyen a szabadidejében munkaórakat tölt el azzal, hogy a roncs AMIGA-itokat próbálja javitani... nem sikerült, ilyen van. nem került euródba, nem postáztál fransziákhoz stb...
vedd fel a teflont és hívd fel :-) ha nem tudod a számát dobj egy mailt és megadom :-)

aki úgy érzi nincs igazam, reklamálhat nálam ;-)
uff: szörG

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 17:51 - Szerkesztve: dino


Szergely
Persze en ezt megertem, meg tiszteletem is a javitgatasokert, de ez az igergetes csak nekem szalka a szememben? Akkor miert nem mondja, hogy sorry nem tudom megoldani, tessek visszaadom. Nem ez lenne a termeszetes? Azert te nem vagy ilyen ;)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 18:29


dino
persze, mindenkinek van igaza, nem erről van szó :-)
hanem arról, hogy egy fajta vélemény hangzott el, személyeskedés, mert a másik félnek nincs ideje válaszolni rá...
(köztudott, szervizmérnök, az ország különböző pontjain dolgozik)

sérelmeim nekem is vannak (akár Krokival kapcsolatban is), tupírozhatnám :-) ehelyett fogtam, felmentem hozzá, felhívtam telefonon, találkoztunk és találtunk megoldást ...

lehet, hogy inkább annak kéne örülni, ami van (történetes az AMIGA szeretete, az AMIGA MÁNIA Magazin, az AMICon és hasonlók) és nem egymást cinkelni ...

amúgy meg de ;-) 4 doboz hardver van itthon, ami nem az enyém...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 18:37


Okes, termeszetesen az eremnek ketto oldala van, nem ismerem a teljes sztorit, IMHO csak a majd egy evet sokallom picit de nekem mindegy... :)

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 18:49


SzörG: tudom én, hogy Kroki neked jó ismerősöd, azt is tudom, hogy neki (is) magánéleti gondjai is vannak. De tudtommal dh1 tudja a számát és hívta is sokszor, mégsem tudják összehozni azt a talit, amin visszakaphatná a cuccait. Ettől azért én is frusztrált lennék.
(Persze nyilván nem veréssel kell indítani)

fanka
Tag

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 20:13


Mindig jót mosolygok mikor látom, hogy bármilyen társaságban jársz, a jelenségek ugyanazok...

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 21:47


:-) ez nem azon múlik, hogy jó ismerösöm e valaki, vagy sem...
egyszerüen azt látom, hogy jól esik idönként közösen valakit pellengérre állitani. nekem viszont nem esik jól olvasni és szóvá tettem, még ha egyedül is vagyok a véleményemmel :-)

ezek tényszerü dolgok ;-) fizetél érte és rossz, akkor posztolod a homárra. ha szivesség, akkor privátban elsikálod ugy fair :-)

Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 21:53


SzörG: nincs igazad. ;)

Nem ingyen volt kerve a javitas. Tovabba, nem kell vallalni, ami nem osszehozhato, barmilyen ok miatt.
Meg tovabba, ha valamit megprobal emberunk, de nem tudja beutemezni, akkor meg ne eredmenytelen hajkuraszasba fulladjon a megkeresese, hanem lassa realisan, h. az a minimum, h. suru elnezesek kozepette visszaadja a cuccokat. Foleg mivel lehet h. uazert a penzert (euroban persze) mar mas reg megoldotta volna...

Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 21:57


a pellengerre allitas, mint hmm... napirendi pont es annak letkerdese ezen a forumon, meglehetosen szubjektiv. Nem mellesleg mas forumokon ugyanugy megmondjak adott helyzetben egy usernek h. marha, mint itt. Az egyetlen elteres a kis letszama ennek a kozossegnek, mas forumokkal szemben, igy ugyanazokat a szemelyisegbeli sajatossagokat szukebb korben kell a teljes csapatnak lefednie :)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Feb. 22. 23:14


nem baj, hogy nincs igazam ;-) az inverz gazság szubjektiv :-)

Mohican
Tag
# Elküldve: 2013. Feb. 23. 11:12


az eredeti témától valóban odébb mentünk ... keveset ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Feb. 23. 11:15


Quoting: dino
Nem volt eleg ennyit varni?


nem tudom hol lakik ...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Feb. 23. 11:18


Quoting: Szergely
vedd fel a teflont és hívd fel :-) ha nem tudod a számát dobj egy mailt és megadom :-)


SzorG nincs igazad!
O vallalta, onkent, en meg azt, hogy fizetek erte!
Eltunt a cucc ... 2 eve nincs meg.
Telefonjat tudom, hivom is rendszeresen es csak igereteket kapok ...
Megis mit tehetnek?
Nem viselkedtem vele bunkon soha, sot mindig megertettem, hogy csomo dolga van ... de akkor adja vissza, hogy vegre elintezhessem mar, 4-5 eve allnak azok a cuccok, csomo penzem all benne ...
Engem nem lehet megerteni? Csak az onkent vallalkozot mented?!

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Feb. 23. 12:12


dh1
utca házszámra én sem tudom hol lakik.
dehogy tűnt el a cuccod, ott van nála.
délután felhívom és beszélek vele, hogy valamit most már tényleg csináljon, (pl. adja vissza a cuccaidat) ...
igen, tényleg pokoli nehéz időpontot egyeztetni vele... :-)
Téged is megértelek nyugi, ez egész beszélgetés nem arról szólt, hogy te vagy lehúzva...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Feb. 23. 15:48


Az eltuntet ugy ertem, hogy en mar lassan 4 eve nem lattam oket ... mindig masnal van :)

Meg mielott valaki azt hinne, hogy Kroki ellen vagyok, nem igy van.
Szerintem o is megmondhatja, hogy tok normalis voltam.
En megertem ha nincs ideje, csak kapjam vissza es megyek tovabb vele.
Kidobni nem fogom! ez evidens!

SzorG: van egy eved a vasaimra? :)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Feb. 23. 16:21


dh1
felhívtam :-) jövő héten gondolom megkeres (ha nem akkor szóljál, kitalálunk más megoldást).

az a kérdés, hogy Neked mennyi időd van rá? ;-)
nekem jelenleg nulla, ezek vannak most:
saját hardverek témában 2. év után lassan ott tartok, hogy minden szükséges szerszám és műszer az asztalra került...
bütykölök pár PCB tervet, van közte olyan cucc, ami must-have ;-)
a turbóm is épülget ... :-)
részletek később ...

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Feb. 24. 14:03


Csak sokáig bírd Szörg, mi lenne velünk nélküled! (csak trollkodok: remélem nem csavarja el egy nő a fejed, mert akkor vége a sok jó megmentett hardvernek ;-))

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Feb. 24. 14:53


adsr
nyugi nem lesz ilyen ;-) most álltam neki az AMIGA héjakat, meg a rozzant pöce cuccokat lehordani a pinyóba ;-) asszonylázadás elleni látszat intézkedés ...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Petro T. Tyschtschenko féle Amiga Magic Pack
 
 

Powered by forum script miniBB™ © 2001-2024