Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardver problémák, szervizek, tanácsok
<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 179 . 180 . >>
Szerző Üzenet
Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 05. 21:18 - Szerkesztve: charlie


Mai menu: TF1260 firmware upgrade. Volt keznel ugyan JTAG adapterem, de mivel az atlagusernek valszeg csak egy RPi jut, ezert kiprobaltam h. mennyire nehez RPi GPIO-kkal meg Dupont-kabelekkel flashelgetni.

Kis batorsag azert kell a folyamathoz, mert van h. nehanyszor meg kell ismetelni h. sikeruljon a flasheles, de alapvetoen mukodott:
https://twitter.com/chainq/status/1478677403295694850

Es mivel leirast se nagyon talaltam rola es nekem kellett felinfokbol osszelegozni, irtam rola egy (egyelore angol nyelvu) leirast a wikibe:
http://wiki.amigaspirit.hu/index.php/TF1260_firmware_upgrade_using_a_Raspberry_Pi

Ha van kerdes, kerdezzetek. :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 06. 07:10 - Szerkesztve: charlie


Az uj TF1260 firmware elegge odatesz, egy kelloen overclock-kedvelo Rev.6 060-nal:

https://twitter.com/chainq/status/1478970247159988228

Vegulis az mar kiderult, hogy a kartya megy 100Mhz-n, de az enyem legalabbis nem stabil (par perc utan tuti kifagy, igaz hutes nelkul), de mivel 1db kartya es 1db CPU nem elegendo meretu mintavetel barmifele kovetkezmeny levonasahoz meg statisztikahoz, ezert maradjunk annyiban, hogy eleg jo esely van ra hogy masnal megy, aki meg mazlistabb volt a CPU-lotton.

A kartya amugy hutes nelkul is kostabil 95Mhz-n, ami alig valamivel lassabb, pl. az elobb neztem meg a Starstruckot a TBL-tol, siman vegigment.

Szerk: amugy hutes erosen ajanlott tovabbra is ilyen sebessegeknel, annak ellenre h. menni latszik, szoval majd en is okozok ra valamit.

Szerk #2: sajnos az ismert bug, hogy 75-80MHz koruli sebessegek nem mennek ebben a firmware-ben, pedig pont az lenne az idealis kozeput a hutest igenylo 100Mhz kornyeki orultsegek es a 66.66Mhz-n "docoges" kozott. Szoval most kenytelen vagyok 66.6Mhz-n vagy 95Mhz kozott valasztani. Azert ezek a firstworld problem-ek... :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2022. Jan. 06. 07:39 - Szerkesztve: dino


Quoting: charlie
A kartya amugy hutes nelkul is kostabil 95Mhz-n

Hm..akkor megis vennem kell egy ilyent? :D

Szerk:
Jut eszembe, megnezned, mennyire kompatibilis a hagyomanyos regi Amigas Whds jatekokkal/demokkal? Pl Mental Hangover vegigmegy?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 06. 08:54 - Szerkesztve: charlie


A regi szarok futtatasa eros vason nem igazan az en asztalom... :) Van masnak is, ha ilyesmit kell tesztelni. De amugy most elinditottam pont a Mental Hangovert, es hat vegigment. Miert is ne menne, ugyanazok a phase5 060 libek vannak fennt, amiket a Blizzarddal is hasznalok, meg kb. a rendszer szoftver resze 99.9%-ban azonos, a hatvanas meg csak hatvanas barmibe is van dugva. Az ilyen relativ faek kartyakkal mint a TF1260 nem szokott baj lenni, inkabb a mindenfele intergalaktikus innovaciokat tartalmazokkal, amiken toronyora lanccal is van, aztan belepofaz mindenbe.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2022. Jan. 06. 09:37


Nekem pl a 040/25 vagy 040/40 es kartyan egyen sem megy vegig ez a demo.
de lehet, hogy csak en nem ertek hozza... :D

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 06. 18:40


Charlie emelem kalapom nagy mágus vagy!

Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 08. 00:07


Van valakinek esetleg elfekvőben egy ilyen processzora? Az is jó lenne, ha csak tudnátok valakit...

XPC603PRX240LD

Előre is köszi!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 08. 00:16


Feltetlenul ilyen kell vagy barmi ami megy a kartyan? (Ertsd: gyorsabb akar) Gondolom meghalt egy BPPC-n a proci, es ahelyett kell BGA reballinghoz, nem?

Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 09. 00:12


Így igaz. :-(
Aki csinálja majd azt állítja ez a kártya csak ilyennel megy. (valószínűleg a Phase5 beletett valami speckó elektronikát)
Nekem is van 275, 200 MHz, de azt csak végszükség esetén próbálnám bele.
A srác szokott 330 MHz-es átalakításokat csinálni (300 MHz-es 603 a leggyorsabb kapható), de ez a kártya nem megy vele. Biztosan nem beszél a levegőbe, nem az a fajta.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 09. 01:13


Aki csinálja majd azt állítja ez a kártya csak ilyennel megy.

Ki csinálja majd, ha nem titok? Mert én még ilyenről nem hallottam, de minden lehetséges, BPPC-ben annyira nem vagyok otthon, ill. az összes amit megcsináltattam vagy próbáltunk megcsináltatni, az kétszázas volt, nem kettőnegyvenes.

valószínűleg a Phase5 beletett valami speckó elektronikát

Én az ilyesmiben nem hiszek. Az összes Phase5 BPPC kártyának egyforma a PCB-je és elég ismert h. melyik chip mit csinál rajta. Még a jumper pozíciók is ismertek pl. PPC órajelszorzók beállításához. Az más kérdés, hogy kétfajta PPC chippel szerelték ezeket, az egyik a BGA, a másik QFP, és emiatt ez-az passzívok hiányozhatnak az egyikről vagy a másikról, de itt sztem mindkét chip BGA lenne...

Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 09. 21:16


Igen, de miért mondana mást? Én magam is forrasztottam szorzókat (apa orosz pákájával), annak semmi köze ehhez. Biztos vagyok benne, hogy a passzívokat is be tudja forrasztani, ha hiányzik valamelyik, de mivel BGA volt benne, gondolom ugyanaz marad. Itt valami más fondorlat van. Neki aztán mindegy, hogy melyiket BGA-za be, főleg ha más meg lenne raktáron...
BPPC-ből is volt sok változat, rendelkeztem egyszer egy Phase5-os rev2.-vel is. előfordulhat, hogy éppen akkor ilyen alkatrészt hoztak a beszállítók, vagy így programozták fel. Nem tudom pontosan mitől függ, hogy egy adott processzort felismer a kártya vagy sem.
Nem titok ki csinálja: Stachu.

Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 09. 21:17


Egyébként itt Magyarországon tudsz valakit, aki ért az Amigához, és tud CBGA-t biztonságosan ki-be pakolni?

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 09. 23:10


Quoting: Sax
BGA


Regebben volt egy hw es aki bgazott geppel.
Ati hd 3850 agp kartyamat fixalta. Gpu erintkezes hibas volt.
Esetleg ot tudom ajanlani ha meg foglalkozik a bga val.
Nem olcso de profi.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 10. 01:05 - Szerkesztve: charlie


@Sax:
Ha Stachu mondja, akkor elhiszem h. van valami "spéci" a 240-s BPPC-kkel, de továbbra is kétlem h. a phase5 bármi plusz elektronikát rakott volna rá. Ott valami más árulás van. Én inkább különféle passzívokra gyanakszom, lehet h. a kettőnegyvenes kártyákon valami mások a CPU körül és amit direkt a gyorsabb CPU miatt cseréltek le, de emiatt a kártya sokkal háklisabb is h. mit forrasztassz rá.

Mondjuk Stachuról azt kell tudni, hogy jómunkásember aki _NAGYON_ felkészült a chip-csereberére ezeken a kártyákon, de azon túl, hogy kicseréli a chipet és vagy megy vagy nem, sajnos diagnosztizálni az átlag amigás ismereteken felül elektronikát tudtommal nem tud. Meg ugye neki van készlete a chipekből is (már ha éppen, manapság ugye). De még ez is több mint amit szinte mindenki más csinál a phase5 kártyákon. Volt egy cseh kontaktom, aki megcsinált vagy 2 BPPC-t kártyát, mielőtt eltűnt az utolsóval, sajnos. Valami műszerészboltja volt, valahol Prágától északra vidéken, amit a COVID miatt bezárt, és minden dobozokban van, vagy mittudomén. Kifogás-hegyek azóta is. Néha válaszol az e-mailekre. Szóval Stachu vagy senki. Mo-n sem tudok senkit, sajnos.

A Rev. függvénye tök egyszerű, azt pont tudom, attól függ h. milyen kóddal vannak felprogramozva a CPLD-k a kártyán. Ha jól rémlik, Rev.2 kell ahhoz, hogy rendesen menjen a GRex. De amúgy anno a DCE bármilyen kártyát upgrade-elt neked Rev.2-re (vagy Rev akármire), hogy GRex-et használhass rajta teljes funkcionalitással, szóval ebből a szempontból nincs különbség a kártyák között. Beküldted hozzájuk, és visszakaptad megfrissítve.

Vicces módon az upgrade-elt kártyák amúgy jóval hűvösebben járnak, mint utólag kiderült a phase5 (és a DCE által korábban) használt CPLD compilerben volt egy bug, ami miatt a CSPPC-k és a BPPC-k is jóval forróbban járnak mint kéne nekik... De ami kártya annó megfrissült annak jó, ami meg nem, az így járt.

Mert ugye a probléma, hogy Thomas Dellert, a DCE alapítója pár éve elhunyt, és - hálából amiért az Amiga communityból és "egyes "cégekből valakik "rendesen" bántak vele - az összes ilyesmit magával vitte a sírba. Amit meg nem, azt megvette az örökösöktől a fake5-os faszi és hát őszintén, a sírból nagyobb eséllyel és mégbízhatósággal lehetne visszahozni...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 10. 01:47 - Szerkesztve: charlie


Még több A2386sx szopakodás:

Az egyik kártyán ami nálam van, még a floppyvezérlő meggyógyítása után sem ment a külső floppy port. Eleinte úgy voltam vele, áh leszarom, kit érdekel ez, a lényeg h. minden más megy. De azért bökte a csőröm, hogy mi lehet. El is basztam rá vagy két napot, hogy méricskéltem a külső FDD port környékén az összes trace-et, de végül csak egyetlen vonal maradt, ami gyanús, a drive select, ami viszont nem a floppyvezérlőből, hanem egy PAL chipből jött és csak a külső floppy port használta.

Kicseréltem a chipet egy másikra az FDC nélküli kártyából - a probléma maradt. A hibás kártyából átraktam a PAL-t a múködő kártyára - megy minden gond nélkül, a külső drive is, szóval a PAL jó. Miaf... Szóval itt csuktam be minden ablakot, és doksit, és PCB Explorert és vettem egy nagy levegőt. Két nap után, menjünk vissza az alapokhoz. És elkezdtem mércskélni magán a PAL-pn. Tápfesz? Megvan. Föld? Megvan. Órajel? .... Öööö, órajel? Halló, órajel? Órajel nem válaszol. AHA! Megvagy!

Az órajel bemenetén a PAL-nak órajel nem tapasztalható. Gyorsan PCB explorer visszanyit, hova megy az a jel. Hát valahova teljesen máshova az alaplapon, még véletlenül sem az aksi környékére ahol megszakadhatott, viszont az is kiderült hogy ugyanez az órajel vonal megy tovább az ISA Slot-ra. Szóval ott se volt órajel. Isteni csoda, hogy ezzel a bridgevel mentek bármilyen kártyák egyáltalán. Szóval itt felsejlett bennem a releváns idézet, Rejtő Jenő, "Piszkos Fred, a kapitány" című alapművéből:

- Ért ön a könyvvitelhez, Wirth kapitány?
- Keveset.
- Az Angol Bank évi mérlege egyszer két pennyvel hibázott. Teljes három hetet dolgoztak éjjel-nappal, amíg a sok millió font között végre megtalálták a két penny hiányt.
- Na és?
- Kiderült, hogy kétmillió fonttal tévedtek. De csak a két pennyn keresztül jöttek rá.


Hát nekem a külső floppy port volt a két penny. Ami még furcsább, hogy a vonal teljesen épnek tűnik. Mikroszkópom ugyan nincs, de nagyító alatt végig épnek tűnik, karcolás sincs rajta, az aksi meg ugye nem erre van. Mindenesetre, megpatkoltam a kártyát egy dróttal, és elindult a külső floppy port. Bámulatos!

Ehun-e:
https://twitter.com/chainq/status/1480320225283354626

Most (úgy értem holnap, alvás után) pedig megyek, megkeresem a szakadást és teszek oda valami elegánsabb patkot. Hogy én amigázás közben is hibás büdöspécékkel szopok, hát nóóóóóóóóóóórmális Margit?!?!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2022. Jan. 10. 07:29 - Szerkesztve: dino


Quoting: charlie
a fake5-os faszi


Ez az a faszi, aki egy egy lelkes takarito volt a Phase5 nel?
Majd megvette a jogokat, igert mindenkinek mindent, de kurvara nem ert hozza? Igy egy mezei csalova valtozott...:)

charlie

Akkor ki lehet jelenteni, hogy hardverhez is ertesz....:)

Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 10. 09:36


Quoting: dino
Akkor ki lehet jalenteni, hogy hardverhez is ertesz....:)



Ha nem jön össze Stachu-nak, akkor tudom kinek kell küldenem. :-)

Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 10. 09:50


1-2 éve hirdeti a Phase5, hogy újra kiadják a BPPC2-t meg CSPPC2-t. Fotók is voltak fent a honlapon. Én komolyan vettem (akkoriban). :(

Quoting: charlie
Mondjuk Stachuról azt kell tudni, hogy jómunkásember aki _NAGYON_ felkészült a chip-csereberére ezeken a kártyákon, de azon túl, hogy kicseréli a chipet és vagy megy vagy nem, sajnos diagnosztizálni az átlag amigás ismereteken felül elektronikát tudtommal nem tud.


Én is ezt látom, de bízom benne, hogy szerencsém lesz. Nagy kár, hogy Thomas Dellert magával vitte a sírba! Azóta sem készült hasonló HW. Látok azonban reménysugarat, az amatőrök szépen elkezdtek fejleszteni (pl. TF-kártyák, A3660, stb. szóval látom, hogy 68k esetében bármilyen RAM-mal össze tudják már hozni a CPU-t. Végülis ez a lényege az egésznek. Hátha valaki oda fejlődik, hogy képes lesz egy ilyet +csinálni. Jó lenne már egy BPPC szerű HW, csak a 603 helyett lehetne rajta egy P5040, meg egy gyorsabb VGA csatoló egy ATI Radeon RX 6700XT szintű lappal. Persze a jó öreg 060 az maradna, ugyanúgy közös RAM eléréssel. Biztosan vennék egyet!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 10. 10:22


Igazából, egy PiStorm-mal simán lehetne még egy PPC-t is emulálni. Négymagosak ezek a vackok, a 68k emu nyilván csak az egyik magot használja. Nyilván a teljesítménykülönbség nem lenne olyan brutális mint a 68k és Emu68 esetében, de hasracsapó véletlenszámgenerátorral készült becslésem alapján simán elérné a 3-400 Mhz környéki PPC-ket, már csak a gyorsabb RAM sebesség miatt is. Ami elég lenne hozzá, hogy a PPC-s OS-ek és a meglévő classic PPC szoftverek fussanak.

És ha nagyon kell, 3D lassító is van benne, ami bőven elég gyors ahhoz a szintű 3D-hez amit amigán ki bírunk használni.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 10. 11:15


Quoting: dino
Ez az a faszi, aki egy egy lelkes takarito volt a Phase5 nel?

- Tudja mit mondott Julius Caesar?
- Az a fickó, aki a műlábában csempészte a heroint?
- Az.


Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 10. 22:30


Quoting: charlie
Igazából, egy PiStorm-mal simán lehetne még egy PPC-t is emulálni


Quoting: charlie
És ha nagyon kell, 3D lassító is van benne, ami bőven elég gyors ahhoz a szintű 3D-hez amit amigán ki bírunk használni.


Nem hiszem! Még külön sem. És az akkor is emulátor lenne. És még mindíg nem tartunk a P5040, meg egy ATI Radeon RX 6700XT sebességnél. :(

Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 10. 22:31


Quoting: thomassd
Regebben volt egy hw es aki bgazott geppel.
Ati hd 3850 agp kartyamat fixalta. Gpu erintkezes hibas volt.
Esetleg ot tudom ajanlani ha meg foglalkozik a bga val.
Nem olcso de profi.


Köszi a tippet! Ha ez nem jönne be, szólok!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 11. 17:18 - Szerkesztve: charlie


Utolsó (ha-ha) A2386sx javítási poszt. A kártyán amire felraktam a sárga drótot, hogy legyen órajel, megkerestem hogy hol van ténylegesen megszakadva a vonal. Az egyik via tövében volt nyilván, ott most csináltam egy átkötést. Még gyakorolni kéne ezt a precíziós forrasztás dolgot, mert a végeredmény nem szép, de szebb mint egy tíz centi hosszú sárga drót keresztül a kártyán, és működik.

Képek:
https://twitter.com/chainq/status/1480901417049206795

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 11. 17:24 - Szerkesztve: charlie


@Sax:
Nem hiszem! Még külön sem.

Szerencsére nem kell hinni benne, mert bármikor kipróbálhatók a PPC natív OS-ek Raspberry-n QEMU-val. :) És mivel a QEMU PPC emuja nem a legsikerültebb darab, annál csak gyorsabb lehet egy Emu68-szintű PPC, de bare iron emu.

És még mindíg nem tartunk a P5040, meg egy ATI Radeon RX 6700XT sebességnél. :(

Szerencsére a P5040 (magonként) lényegesen lassabb mint akár egy G5 (magonként) azonos órajelen, így elmondható hogy egy olyan CPU mellé egy RX 6700XT masszívan felesleges, mert mindent visszafog a proci amúgy is. Főleg hogy ezek a modern Radeonok már nem tudnak big endianban menni, ergó kézzel kell forgatni neki a floatokat amúgy is.

Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 13. 20:05


Quoting: charlie
Szerencsére a P5040 (magonként) lényegesen lassabb mint akár egy G5 (magonként) azonos órajelen,


De ott 4 mag van ám!

Na jó, megelégednék egy negyed-ilyen gyors VGA kártyával is.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 14. 10:20 - Szerkesztve: charlie


@Sax:
G5-ből is van quad (2x dual core 970MP @ 2.5Ghz), csak mondom.

M'ás téma:
Ma reggel A500 512K bővítést mentettem a Varta karmaiból. Ecettel akkusav semlegesítés, szakadt drótok javítása, gombelemtartó felrakása diódával. Szokásos műsor:

https://twitter.com/chainq/status/1481909051764228101
https://twitter.com/chainq/status/1481917591790653443

Tesztelés később, mert dolgozni is kéne valamikor...

Sax
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 15. 17:21


Quoting: charlie
G5-ből is van quad (2x dual core 970MP @ 2.5Ghz), csak mondom.


Ott a pont! És hogyhogy nekem nincs még ilyenem? A MOS ki tudja használni ezt?

Quoting: charlie
Ma reggel A500 512K bővítést mentettem a Varta karmaiból. Ecettel akkusav semlegesítés, szakadt drótok javítása, gombelemtartó felrakása diódával. Szokásos műsor:


Akkor az akkusav valójában akkulúg. :-)
Teljesen profi HW-s lettél!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Jan. 15. 18:01 - Szerkesztve: charlie


Quoting: Sax
A MOS ki tudja használni ezt?
.
Sajnos jelenleg nem. Szó van róla állandóan h. lesz valami, de hogy lesz-e tényleg? Mármint a gépen magán fut a MorphOS, de csak 1 magot használ.

Teljesen profi HW-s lettél!

Ádehogy. És ezt pont az előző 500-as bővítő téma újrafelmelegítése igazolja:

Szóval ez a gagyitech kártya meg jól megszivatott. Történt ugyanis, hogy tesztelem végre ma délután, hát a RAM bővítés megy frankón, de a az RTC (óra) nem áll velem szóba. A WB bootkor fixen valami 28-Dec-27-t olvas dátumnak, meg 1:25:36-ot időnek. Resetelni nem lehet, dátumot időt beállítani nem lehet. AmigaTestKit meg konkrétan azt írja ki h. nincs óra. Miaf...

Mondom, mivan, rossz az óra chip? Átrakom másik kártyába amin ugyanilyen van, ott jó. Akkor mondom nem ez a baja. Méricskélném, de olyan prímán van megcsinálva a cucc, hogy a kártya két felén a föld vonal nem csatlakozik össze, csak az alaplapon keresztül. Ennek következményeként pl. ez a kártya nem tartja a dátumot és az időt, ha nincs bedugva gépbe. Brilliáns stuff. De ugye most egyáltalán nem csinál semmit, tehát nagyobb bajok is vannak.

Na szóval, mérjünk bekapcsolt állapotban, először is táp, ami 10V... Miiiivan?!?! :)

Szóval, rövidre fogva, kiderült, hogy azzal hogy kivettem a kártyából a lónagy aksit, a töltéshez használt 12V vonalon megszűnt a terhelés, emiatt nem esett elég nagyot a feszültség, és ez szépen belevándorolt a chipbe, a mindenféle prímán (rosszul) megdesignolt töltőáramkörön át. Szóval brilliáns stuff 2. Mindez ráadásul az ötszázas alaplapról jövő 5V körrel is össze volt kötve, szóval a tíz V csak valami kósza diódának köszönhetően nem mászott vissza a gépbe...

A chip meg azért nem működött, mert a tápvonal referencia feszültsége túl magas volt, és ha tíz V a referenciád, akkor az 5V jelfeszültség kevés lesz hogy a bitek egybe billenjenek. Amúgy van egy sanda gyanúm, hogy ez a cucc mindig is összevissza feszültségekkel működött, mert a chip 7V-ig dokumentáltan bírja a strapát, szóval gondolom úgy voltak vele, jó lesz az úgy. Brilliáns stuff 3.

Na de ennek megfelelően sürgősen kiirtottam a 12V vonalat egy 470 ohmos ellenállás eltávolításával. Mivel nincs már tölteni való aksink, ezért úgysem kell, 5V-ot meg amúgy is kap a cucc. És ezen a ponton már csak egy aksi (vagy a 12V) által megölt szűrőkondenzátorra voltam a sikertől. Azt is kicseréltem, és megéledt az RTC. Bámulatos-e?!

A végére már csak az a költői kérdés maradt, hogy hány ilyen vackot vehetnék abból a 4 órányi consulting óradíjból amit erre elcsesztem ma? :) Szerintem a mai eszközökkel egy profi HW mérnök ennyi idő alatt megtervez egy ilyet nulláról úgy, hogy cserébe nem lesz szar... :) Namindegy, azért jó móka volt.

Ja igen, képek:
https://twitter.com/chainq/status/1482385752134672395

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2022. Jan. 15. 23:01


Fater, egy isten vagy, most én irigyellek a problémáidért. Nem tudok értelmesen vacakolni az öreglányokkal, lassan két hónapja. :/

sodreg
Tag

# Elküldve: 2022. Jan. 16. 12:08 - Szerkesztve: korni


Charlietól kérdezném, hogy vállalná-e egy 060 Rev 6. tesztelését. TF kártyám sajnos még nincs még hozzá és mindenképpen szeretnék egy tesztet a vétel előtt. Írtam neki ezzel kapcsolatban mailt, de nem tudom jó címre ment-e. :)

<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 179 . 180 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardver problémák, szervizek, tanácsok
 
 

Powered by forum script miniBB™ © 2001-2024