Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardver problémák, szervizek, tanácsok
<< 1 ... 117 . 118 . 119 . 120 . 121 . 122 . 123 . 124 . 125 . 126 . 127 ... 178 . 179 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Okt. 01. 16:44 - Szerkesztve: dh1


Quoting: agimA
Hol láttad? Ennél sokkal drágábbakat láttam eddig, úgyhogy nem is néztem egy ideje. Lehet hogy érdekelne is...


Amibay-en volt legutobb de persze plusz szallitas, merthogy ilyet valamiert mindig az USA-bol lehet csak szerezni ... ! :)

Sot, most vitte le az arat a csoka 45 eurora + posta, bar ez UWScsi2IDE

http://www.amibay.com/showthread.php?76567-ACARD-7722-SCSI-2-IDE-controller

agimA
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 01. 18:50


Quoting: dh1
bar ez UWScsi2IDE


Hát igen. Ehhez is kellene valami plusz adapter... :(

Megvárom az ACA 500 plus-t. Bár kicsit tartok tőle, hogy sokkal húzósabban árazzák majd mint a sima ACA 500-at.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 01. 18:52 - Szerkesztve: yellowdog


Miért nem bízzátok meg mc68k szakreferens panelmágust???
Illetve, ha jól tudom készül egy ilyen kütyü a boszorkánykonyhájában:



:-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Okt. 01. 19:17


Mert abbol kb nem lesz sorozatgyartas, de ne legyen igazam ...

GiZM0net
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 01. 21:16


agimA: scsi2sd csak 70$+posta.
http://www.itead.cc/scsi2sd.html

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Okt. 02. 00:48


Quoting: gizmonet
agimA: scsi2sd csak 70$+posta.


postaval egyutt pont 100 dodo :)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 02. 06:55


Quoting: dh1
Mert abbol kb nem lesz sorozatgyartas, de ne legyen igazam ...

Igazából lehetne ilyesmit akár kit-ben is forgalmazni, de még az is elképzelhető, hogy beérik... :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Okt. 02. 12:08


Quoting: yellowdog
lehetne ilyesmit akár kit-ben is forgalmazni


en csak maketteket tudok osszerakni kit-bol ... ilyeneket nem :P :) szal ...

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 02. 12:51


Én összeraknék egy párat ha arról lenne szó.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Okt. 02. 13:06


Ha itthol lehetne kapni, en is vennek ilyen SCSI - ide cuccot.

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 09:24


Megjött a CD32-esem az FWSI-vel. Egy nagy gondom van, ha az FWSI csatlakoztatva van akkor nem működnek a gamepad-en az extra gombok. A probléma valós több helyen is olvastam már a neten róla de megoldást senki nem tudott rá. Esetleg itt találkozott már valaki ezzel?

Sok mindenre nem használnám, DE: van rajta RGB kimenet ami azért mégiscsak jobb mint a kompozit. Az FWSI alatt össze van karcolódva a konzol burkolat. Nincs meg a hátlapi takarólemez a konzolhoz, szóval ha kiveszem az FWSI-t marad egy nagy lyuk a helyén. :S

Vagy másik megoldás: Kidobom az FWSI-t. Kidobom a konzolból a modulátort, a helyére csinálok egy RGB modot. Megpróbálom valamennyire elpolírozni a karcokat, szerzek valahonnan egy takarólemezt hátulra. :S

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 10:57


Vagy másik megoldás: Megnéztem volna dh1 pöpec CD32-ét :-)

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 12:27 - Szerkesztve: Logostino


FWSI-vel azon sem működnének a gamepad plusz gombjai. Meg RGB mod arra is kéne. Nem fogom kompozitról/SVideo-ról hajtani.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 14:28


Quoting: Logostino
Egy nagy gondom van, ha az FWSI csatlakoztatva van akkor nem működnek a gamepad-en az extra gombok


igen ez egy tervezei hiba, nincs ra megoldas tudomasom szerint, szal ... egy extra feature ami megsem az :(

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 14:35


dh1
Ejj pedig úgy örültem neki, de így nem sok értelme van. :S

Peti
Tag
# Elküldve: 2015. Okt. 05. 15:48 - Szerkesztve: Peti


Logostino: én ráadásul úgy olvastam, hogy néhány játék nem működik, ha a kártya a gépben van. Persze lehet, hogy a "nem működik" alatt "csak" az értették, hogy működik ugyan, de nem játszható a már említett ok miatt.

Mindenesetre ha lesz időm (10 év múlva?) letesztelem így is a játékokak, szóval hogy melyik igényli / használja az extra gombokat, és fölrakom az oldalamra.

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 15:52


Olvastam én is ilyet, de sokat még nem próbáltam ki, mivel rögtön az elején belefutottam a problémába amikor a Pinball Fantasies-el illetve Illusions-al akartam játszani. A program ugye elindul csak nem tudok vele játszani mert a play gomb nem megy.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 18:56


Quoting: Logostino
Pinball Fantasies-el illetve Illusions-al akartam játszani

Ezeket szerintem billentyűvel kell/lehet igazán jól játszani ;-)

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 19:04


Világos de itt most egy CD32-ről és ezen játékok CD32-es változatáról beszélünk.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 19:43


Oké, összekevertem a CDTV-vel, bocsi :-)

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 20:00


yellowdog
Azom (még ;)) nincs.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 21:01


Quoting: Logostino
Világos de itt most egy CD32-ről és ezen játékok CD32-es változatáról beszélünk.


es? bill ugyan ugy megy rajta ...

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 05. 22:08


Pinball Fantasies-t én is billentyűvel játszom, anélkül nem is megy. Legalábbis nekem nem sikerült elindítani.
De a Speris Legacy-hoz is kell billentyű, ezen írod be a kódot.

siz
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 06. 08:31


Quoting: Kukacmarci
Pinball Fantasies-t én is billentyűvel játszom, anélkül nem is megy. Legalábbis nekem nem sikerült elindítani.

Ha még mindig a CD32 változatról van szó, akkor én azzal rengeteget játszottam a lányaimmal és soha nem kellett hozzá más, mint a CD32 kontroller.

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 06. 08:43


dh1
Billem nincs ami jó lenne hozzá. Meg gondolom minden játék CD32-es verziójának fullosan játszhatónak kellene lennie a gamepad-el.

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 06. 09:18


És hogyan választasz benne pályát?
F1-F4 gombokkal kellene... S mivel lövöd ki a golyót?
Speris Legacy-ben hogy adod meg a kódot?
Ezek szerint kasu vagyok.
Nekem mindkettő játék eredetiben van meg, lehet, hogy a tört változat másmilyen...
Amúgy két gyári kontrollerem van mindig bedugva a CD32-be, de semmivel sem tudtam flipperezni.
Logostino
Bármilyen nagy gépes amiga billentyű jó hozzá.

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 06. 09:37 - Szerkesztve: Logostino


Kukacmarci
Akkor majd megnézem a 3000-esét. De úgy emlékeztem mintha annak más lenne a csatija, azért nem jött számításba. A főmenüben oldalt (a szürke téglalapban) váltogatva kiírja hogy a controller melyik gombjával mit tudsz csinálni.



Én nem tudom jelenleg kipróbálni, mert nekem nem megy jelenleg csak a piros meg a kék gomb, úgy meg tényleg nem lehet elindítani.

siz
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 06. 12:50


Quoting: Kukacmarci
És hogyan választasz benne pályát?
F1-F4 gombokkal kellene... S mivel lövöd ki a golyót?

Hát most fejből nem fogom tudni, de talán a nyitóképernyőn az első gombokkal tudsz választani, hogy melyik két táblát nézed és utána ki is ír egy színt, hogy melyik színű gomb melyik tábla. Utána a középső start/pause gombbal indítod, ezzel adsz hozzá játékosokat is. A piros gommbal lövöd ki a labdát és ugyanez irányítja a jobb kart, a balt meg a dpad bármelyik iránya (illetve az első gombok). A sárga gomb kapcsolja a zenét ki/be.
És még azt is megcsinálták, hogy a CD32 kisméretű NVRAM-jába menti a pontokat, így bármikor, ha újra bekapcsolod a konzolt, akkor benne lesznek a régi pontszámok.

siz
Tag

# Elküldve: 2015. Okt. 06. 12:51


Quoting: Logostino
A főmenüben oldalt (a szürke téglalapban) váltogatva kiírja hogy a controller melyik gombjával mit tudsz csinálni.

Upsz, ezt nem láttam, de valóban így van. Csak én szín szerint jegyeztem meg a gombokat, nem funkció szerint. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Okt. 06. 16:42


Quoting: Logostino
De úgy emlékeztem mintha annak más lenne a csatija


atalakito rulez :)
de neked pont a bill lesz a megoldas, hogy a tervezesihibas modult ne kelljen kukazni :)

<< 1 ... 117 . 118 . 119 . 120 . 121 . 122 . 123 . 124 . 125 . 126 . 127 ... 178 . 179 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardver problémák, szervizek, tanácsok
 
 

Powered by free forum software miniBB™ © 2001-2024