Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)
<< 1 ... 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 ... 74 . >>
Szerző Üzenet
Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2023. Jan. 03. 16:42 - Szerkesztve: charlie


Röpke kb 5 évvel később meg is jöttek a még úgy 2017 magasságában a Kickstarter/Indiegogo kampány során "rendelt" fekete Amiga keycapsaim. Igaz az egyik szett eredetileg kék lett volna, egy MorphOS PowerUP masinához, de ezt időközben lemondták, szóval az is fekete lett, de ne legyünk telhetlenek.

Képek:
https://mastodon.social/@chainq/109625985767571149

vagy

https://twitter.com/chainq/status/1610298711304798213

Gondolom röpke 5 további év, és megjönnek a CD32 stílusú limitált edition gombok is... (Ez az egész nem súlyosan piramisjáték amúgy, ja de igen.)

Majd poszt-tolok az összerakásról is. De az kicsit hosszabb lélegzetvétel lesz.

Szerk: Amúgy - bár ez ismert volt mielőtt megjött - nyilván itt is a "screenshotware"-ra (marketing bullshit, renderelt képek, szép doboz, stb) ment el az energia, a keyboard layoutok ellenőrzésének unalmas melóját senki sem vállalta. Nekem német layout jött, mert ugye Magyarországon ezt szoktuk meg a legtöbb Amigán, meg hát... Ha itt maradnak "németben" akkor itt is előnyös, ezen a kacsacsőrök vannak felcserélve... Fantasztikus. (Képet tettem fel Mastodonra és Twitterre is, kérjük scrollozzák a korábban megadott linkeket.) Állítólag küldenek majd update-elt gombot, amin nem lesz ez a probléma mindenkinek akit érint. Hiszem, ha látom, de a 2025-ös karácsonyi meglepim akkor gondolom meg is van. :)

YADA
Tag

# Elküldve: 2023. Jan. 03. 17:11


Nana, majd az unokaid fogjak latni, talan.
En mar nem is remenykedem hogy valaha megkapom.
Amugy meg idokozben az a keves billzet is meghott amihez annakidejen meg jo lett volna.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2023. Jan. 03. 22:44


Úgy öt év után, leszedtem az A1200.net házaim a szekrény tetejéről, hogy megnézzem milyen lesz minden együtt. Nem rossz:

https://mastodon.social/@chainq/109627396377242332

vagy

https://twitter.com/chainq/status/1610391062811475975

... miért kék az egyik ház..? Hát nem is tudom, szeretem a kék pillangókat... :P

siz
Tag

# Elküldve: 2023. Jan. 04. 08:51


Quoting: charlie
Állítólag küldenek majd update-elt gombot

Valamelyik típusú floppy gombja (hirtelen nem jut eszembe, hogy melyik) kimaradt eredetileg a ház projektből. Arra is azt mondták, hogy az új badge-ekkel együtt küldik majd. Azóta sincs róla hír, szóval ne próbálj addig féllábon állni.
Quoting: charlie
miért kék az egyik ház..?

Én csak kékek rendeltem :D

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2023. Jan. 07. 13:07


Nem Amiga, inkább C64 - de most rágtam magam át a C64 keycaps projekten - hát izgalmas (és egyben szomorú) történet is (link ITT), annyi szent. Viszont ami fontos: hogy hamarosan lehet majd C64-hez is mindneféle színű keycapot rendelgetni - nagyon érik már az a SixtyClone projekt, idén meg is játszom szerintem :)

CBMSTUFF

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2023. Jan. 07. 13:30


Ez inkább a 8 bit topicba lenne való, de ja, ezen is vannak félrenyomtatások egyes színeken meg szimplán csak igénytelenül, pl. ferdén, vagy rossz helyre nyomtatott feliratok...

Ebben a Mastodon threadben vannak képek: https://mastodon.social/@amigalove/109643795819765486

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2023. Jan. 08. 10:28


Quoting: charlie
Ebben a Mastodon threadben vannak képek: https://mastodon.social/@amigalove/109643795819765486

Már azt hittem, hogy mégis befejezték a még 2018-ban befuccsolt C64 gombokat.... Aztán mégsem😂

dino
Kék troll

# Elküldve: 2023. Jan. 14. 22:14


Problemam van. napokban vettem az A500+ omhoz 1MB trapdoor bovitest, amivel osszesen 2MB chipRAMot hasznalhatnek. Betettem a gepbe, bekapcsoltam es zold kepernyo fogadott, az chipRAM hiba ha jol gondolom, ha kiveszem a bovitot a gepbol, ugyan az a helyzet. Kerdesem az lenne, hogy idehaza lehet e venni hozza RAMot valahol? Esetleg alacsonyprofilu slotot, hozza, hogy ne kelljen forrasztgatni, ha legkozelebb elszall..

Sax
Tag

# Elküldve: 2023. Jan. 25. 09:12


Quoting: dino
Problemam van. napokban vettem az A500+ omhoz 1MB trapdoor bovitest, amivel osszesen 2MB chipRAMot hasznalhatnek. Betettem a gepbe, bekapcsoltam es zold kepernyo fogadott,


Én is így jártam egyszer, a bővítő miatt meghalt az alaplap. Annak idején még sikerült olcsón egy másik lapot szereznem, ezt meg alkatrésznek eladtam. Nálam mondjuk fehér képernyő volt, egyértelműen a hibás bővítő okozta!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2023. Jan. 25. 09:41 - Szerkesztve: dino


Itt a bovito vadiuj, "sanyibacsi" tol vettem a vateran, o gyartja.
Bovito kulsore profi munkanak tunik. Alaplapot kiszedtem, elkuldtem a Commodore szervizbe, mert en nem birtam rajonni mi baja...egyebkent itt a Commodore szervizben, azt ajanlottak, hogy vegyek hozza 1MB os bovitot majd ettol a "sanyibacsitol".
Szoval elvileg jo a bovito...

Sax
Tag

# Elküldve: 2023. Jan. 25. 20:20


Hát, az enyém nem volt... Ki is b..dobtam rögtön.

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2023. Jan. 27. 13:14


Az albertirsai Commodore szervíz, vagy a Tihanyi Robi ? Utóbbira big like... :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2023. Jan. 27. 21:29


Quoting: stingerhu
Az albertirsai Commodore szervíz,


Igy van.

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2023. Feb. 03. 13:09


Van esetleg infótok arról, hogy létezik-e olyan A500 oldalsó port riser, amivel 3-4cm-el kintebbre lehetne hozni a portot?

Egy HC508-at szeretnék beépíteni egy meglévő, üres HDD vezérlő burkolatába.
Viszont ugye közvetlenül a gép mellett fut a HC508 pcb-je.
Ha beleteszem a HDD vezérlő burkolatába, akkor nem ér ki a csatlakozó a burkolatból.
Ide volna jó egy olyan pcb darab, aminek az egyik végén a csatlakozó van (ez menne a gépbe), a másik végén érintkezők, amire rá lehet tenni a HC508-at.
Csatlakozóm még van is (furatba ültetős).

Azért tenném a HDD vezérlő burkolatába, mert HDD-vel használnám CF helyett és így elfér kényelmesen és szemre is szebb lenne, mint egy 3D nyomtatott darab.

Létezhet ilyen riser?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2023. Feb. 03. 21:06


Egyik sem lenne jo?

https://retroready.one/collections/amiga/riser-relocator

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2023. Feb. 04. 09:47


Nem sajnos. Nem CPU-hoz kellene relocator, hanem az A500 bal oldalán lévő nyiláshoz.
Oda kellene egy olyan közbenső PCB darab, aminek a jobb oldalán a szokásos fekete élcsatlakozó van amit rá lehet nyomni az A500-ra, a bal oldalán pedig érintkezők vannak, amire rá lehet tenni a HC508-at.

Ilyesmi csak nem kell a plusz csatlakozó a közepén:


Itt úgy nézem vannak ilyenek: link

Derringer
Tag

# Elküldve: 2023. Feb. 07. 22:59


Quoting: peachman
Itt úgy nézem vannak ilyenek: link


Kösz az ötletet! Itt ahogy látom van L alakú átalakítójuk is. Pont ez kell nekem!

Derringer
Tag

# Elküldve: 2023. Feb. 12. 21:39


Nagyon sok év után - most karácsony előtt - gondoltam rendbe rakom végre az A500-asom. Első sorban nagy házba akartam rakni. A sárgásodás miatt, a lehetséges bővítés miatt. Már vagy 10 éve, de épp a floppy meg egyéb problémák adódtak a normál boot során.
Az újraélesztéshez azon is gondolkodtam, hogy mi legyen: Egy stabil kvázi kipróbált út egy "hagyományos" 030-as bővítővel, vagy Pistrom, hamár úgy is van gy pi4 a polcon. (Mostmár tudom, 500-as nem megy pi4-gyel.)
Arra az elhatározásra jutottam, hogy inkább egy stabil dolog de az működjön, utána még mindig lehet gyorsítani.
Kerestem egy kvázi kompatibilis pc-s floppy-t és forrasztgatni kezdtem. Majdnem 100%, de erről később.
Kaszni szempontjából végül a chekmate ház mellett döntöttem. Itt viszont rögtön pár dolgot meg kellett oldani. Képről a tápegységet sima ATX-nek néztem, hát nem az: SFX. Így Egy Chieftech BFX tápot vettem hozzá. A boot problémák egy része kickstart rom miatt volt. Be kellett nyomni rendesen a chipet.

Zorro II-es adapterrel szerettem volna, rendelni a chekmate-et, viszont ez hiánycikk.. Zorro II-es adapterbe pedig ZZ9900-at+hangkártyát terveztem/tervezek venni. Persze ez is hiánycikk jelenleg...

A meglévő 512Kb-os trapdoor bővítőn még szerencsére nem folyt ki az elem, de gondoltam ezt nem várom meg és ha lúd legyen kövér egy nagyobb bővítőt terveztem venni. Ja igen, az 500-asom az utolsó szériás 500+-os alaplappal jött, még a 90-es években az alaplapra lett forrasztva a kihagyott +512k. Viszont sikeresen nem 2MB-os bővítőt rendeltem, hanem olyat ami 512k+gombelem és ki van hagyva a plusz memóriák helye.... Nem baj majd forrasztgatok...
Volt egy M-tech 68030-s kártyám, de ez nem autoconfig memóriával jött, illetve ezt még régen egy cornelius féle hdd adapterrel futtattam. A checkmate házban viszont Zorro II adapter nélkül ez esélytelen. Nincs hely máshogy.

Ezek miatt végül a TF536-ot szereztem be, CF WB3.1-gyel. 3.1-ből legalább lehet építkezni, ha olyan szuper a 3.2 majd megveszem, egyébként is kicsit furcsa lett a számozás mostanában. 3.1->3.5>3.9, ez ok. De 3.1.4 és 3.2 ??? Most?

A Tf536 szerintem jó vas. A majd 30 éves 500-asom soha nem látott ennyi memóriát. (64MB fast ram), és sebességet: majdnem 10 Mips. Az FPU hiánya elméleti. Nyilván lightwave benchmark rendernél jól jött volna, de kb. ennyi. Az IDE sebességével nem voltam megelégedve. alapból 951KB/s.

Mindenre gondoltam, és elő kezdtek jönni a régi emlékek a szétpatchelt setpach-es mókák a 40-x es újraindítások.... Túl szép is volt, hogy egyből 5 sec volt a bootidő... máshol meg 30-45 sec-et írnak... Most "fullosan" 27-28s...

Szóval próbáltam ráakadni, hol fogja vissza a rendszer, de semmi sem ment. scsi.device régi, akkor azt vadásztam, nézegettem ide-fix-eket. Majd rájöttem, hogy Fastrom és tsai funkciót alkalmazzam. Ekkor már 3.2 próbáltam, mert gondoltam ott lehet a hiba...
Szóval most 3,6MB/s stabilan...

Shapeshifter tényleg sokkal gyorsabb SFS meghajtóról, az egyetlen ami nem ment, hogy a boot partíció is ez legyen.
WB 8 színben repül, sysinfo brutál. Memória sávszélesség 14,5MB/s -- Chip ram only gépen emlékeim szerint ez valahol 0,9MB/s volt...

Nagyon szép a gép sebessége, Full 8 csatorna Digiboosterben 14-15% CPU, Mline editor szintén csont nélkül játssza a 8ch-es zenéket. Ezek egy 1mips-es 68010+fast ram kombóval még az első taktusok után behaltak.

https://drive.google.com/file/d/1hyMMpBVyu-shp7efXRYCUM6KSxuTUkoT/view?usp=share_link
https://drive.google.com/file/d/1gKK81mCQMVbPmLEAH3Tl-6WEy-3Yr7vj/view?usp=share_link
https://drive.google.com/file/d/19Ob_A9LAogoon_7rbJZdqXdnxr9GSScj/view?usp=share_link
https://drive.google.com/file/d/1F7OwiKqCMhFlNHEw7te0n-pUzz3vLBsM/view?usp=share_link

Floppy viszont nem 100%. Valamit kihagytam a konverziónál. Először 3.1 rom.ra gyanakodtam, de azért ennek működnie kellene. A klikkelés, ezt általában boot után 50-ből ha egyszer csinálja. Ezt azt is jelenti, hogy lemez váltás esetén ha pl df0-ra kattintok 3-4 alkalommal beolvassa a lemezt utánna konyec filma. Vagy alaból df0: nem olvasható. Tehát mintha a lemezt váltást nem érzékelné. Amennyiben viszont adf blitzerből kiolvasok lemezt, vagy írok, vagy az oprendszer diskcopy-ját használom csont nélkül megír mindent.

Másik, ha sokáig állni hagyom a gépet, vagy teljesen leveszem a tápot, párszor előfordult, hogy cf-ről boot során egy nagy piros képernyőbe bootolt. Ebből az állapotból semmi sem akarta kitaszítani, csak ha egy 1.3-as wb-ről bebootoltam, utánna kikapcs bmi, rendesen ment a gép...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2023. Már. 11. 14:33


Volt ma másfél órám a már hetekkel ezelőtt megvett ZuluSCSI RP2040-nel szórakozni egy kicsit, és benchmarkolni a SCSI2SD v6 "ellen".

Képek, eredmények:

https://mastodon.social/@chainq/110004874575433080

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2023. Már. 11. 14:43 - Szerkesztve: charlie


Mai "jobb a kései reply mint a soha" rovatunkban:

Quoting: derringer
Zorro II-es adapterbe pedig ZZ9900-at+hangkártyát terveztem/tervezek venni. Persze ez is hiánycikk jelenleg...

Ami persze a csillió méretű felbontás miatt jó ötlet, de ugyanannyira meg rossz ötlet is, mert mint minden ilyen kártya, a ZZ9000 is rengeteg potenciált hagy az asztalon Z2 módban. (Z3 módban pl. van ugye extra 256MB Fast RAM is, meg miegymás, meg hát 32MB RTG RAM...) Pláne egy harmincassal... Szóval én is gondolkodtam, hogy lecserélem a PIV-et az A2000-ben, de nincs értelme, pedig ott még hatvanas is lenne mellé (B2060).

Quoting: derringer
sokkal gyorsabb SFS meghajtóról, az egyetlen ami nem ment, hogy a boot partíció is ez legyen.

PFS3AIO? Manapság az a trendi. Sajnos az SFS legutolsó verziói nem túlságosan sikerült mutatványok, mármint ami a classic verziót illeti. De mondjuk az SFS-nek is illene menni... Mit jelent az, hogy "nem ment"? :) RDB-be rakva az FS drivert nem eszi meg a partíciót?

Quoting: derringer
Memória sávszélesség 14,5MB/s

Ami egymás között szólva, elég hurka. Egy Blizzard 1230/IV ennek a duplája, egy őscsótány FPM vagy EDO modullal... De a TF kártyáknak sose volt az erőssége a RAM interfész. A TF1260-at nagy sokára kikupálták, hogy legyen burst mód, mert a hatvanas demókhoz kell a gyors RAM, az megy is, de a többi az eléggé "jóazúgy" kategóriás.

Quoting: derringer
Tehát mintha a lemezt váltást nem érzékelné.

Ja, van egy ilyen lemezt bedugtam kapcsoló a floppyban, az szeret kontaktos lenni így X év(tized) után...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2023. Már. 12. 03:49


Help! :)

Adott egy A1200 - TF1260-al.

Ugye a 1200-es meghajthato IDE-rol. 2,2-t visz ... lassucska ;)

De ugye ott TF-en ehide.device, ami boven gyorsabb, DE...

(mindig van egy de)

A de most az, hogy ehide.deviceon keresztul masolaskor a copyzo task megfagy...

Alapbol PFS3AIO-t hasznalok.
De itt HDToolBox konfiguralaa utan, Format kozben Guru 8000 0004 kapok.
Ket kattintas utan tovabb megy es latszolag lefutott a Format de Copy alatt random a masolo task merevre fagy (csak az).

IDE 2.5" 44pin -> mSATA adapterrel illesztem a TF-hez.

Tehat PFS3AIO irtam.

Latest FFS-en nem ir hibat formatkor de kopinal itt is random a masolo task merevre fagy...

Ket ugyanolyan mSATA-n is ugyan ezt csinalja...

Otlet? Okossag? :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2023. Már. 12. 11:32


Sajna nincs ilyen kartyam, talan firmware fissites problemara gondolnek igy elsore..

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2023. Már. 12. 15:54 - Szerkesztve: peachman


Adódott egy kis gondom, ötlet kellene.
Adott egy A4000D + 4wayIDE + IDE ZIP 100

IdeFix'97-et használok.
SysInfo szerint:
scsi.device 119.19
atapi.device 120.5 (van dvd-rom is)

Amikor a ZIP drive-ba teszek egy lemezt, akkor megjelenik két ikon.
Egy PC4 és egy DF4 drive.
Ha Amiga formátumra van formázva a lemez, akkor a DF4-en használható is.
Ha a DF4-el formázom, akkor Amiga formátumra megcsinálja a lemezt.
Ez a rész tökéletesen működik.

Viszont a PC4 drive nem tud FAT formátumban működni.
Nem ismeri fel a FAT lemezeket és nem is tudja megformázni. Egy "Error 254" hibakódot kapok inicializáláskor, maga a teljes felület formázása után is.

(Az "Empty" a DF4 és próbáltam éppen PC4-el formázni)

DosDrivers-ek között sem a PC4-hez, sem a DF4-hez nincs mount.
Hogyan lehetne ezt rendbetenni? Nem kéne PC4 néven valami mount a DosDrivers-be?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2023. Már. 12. 17:43 - Szerkesztve: charlie


Tipp, mert semmi tapasztalatom nincs ilyesmi hardware-rel, de az IDEFix doksija szerint erre valami automountoló mágia van (MountLS120?), ami a csomag része. Leheg, hogy azt indítja el az IDEFix maga... De szerintem ha a lemezt bedugásakor futtatod a SnoopDOS-t, akkor ott meg lehet nézni, hogy mi történik a háttérben.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2023. Már. 12. 17:45


@Peachman: A DEVS:-ben nincs ennek egy külön mountlistje? Vagy valahol egy vicces mount parancs valahol az user-startupban? A DOSDrivers használata opcionális, lehet máshogyan is csinálni.

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2023. Már. 12. 18:26 - Szerkesztve: peachman


Semilyen mountlist nincs a DEVS: alatt. (Kivéve kingcon, de az ugye más)
A DosDrivers-be egyedül a cd meghajtó CD2 mountja került. A 2-es számot is az IdeFix adta, mert a 4-way adapter második porton master-ként lóg, ID:2 alatt. A ZIP drive amúgy szintén ezen van slave-ként, ID:3-ként.
Az 4-way adapter első porton egy HDD (master) és egy CF adapter (slave) van. Utóbbi, most üres éppen, ha ez számít.

A startup-ban van egy C:IdeFix hívás az elején. Igazából én hoztam létre, mert kipróbáltam mi történik csak sima híváskor.
Aztán volt egy IdeFix rendes telepítés és a user-startup-ba került egy "ActivateCrossIDEfix ALL" sor.

A SnoopDos-ban minden funkciót bekapcsoltam a figyeléshez (Function menüpont), de lemez behelyezésnél nem mutatott semmit.
A PC4 formázáskor jelentek meg az alábbiak:



A lemezcsere ezzel az IdeFixPrefs beállítással működik jól.


dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2023. Már. 13. 00:34


mSATA lesz a problema... a TF-nek nincs baja

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2023. Már. 13. 08:42 - Szerkesztve: charlie


@dh1:
Egymás között, az EIDE portja (is) elég hurka ezeknek a TF-eknek. Közvetlenül a CPLD-re van kötve, és annak a 3.3V-os lábairól van hajtva, semmi bufferelés, nem ideális. Olcsónak olcsó... Azt mondják is, hogy csak rövid kábellel megy, ha egyáltalán, de simán lehet hogy az mSATA adapterrel meg egyáltalán nem.

Mi most itt egy TF360-tal szopunk (CD32 verzió), az még rosszabb abból a szempontból, hogy ott meg a külön port helyett az A1200 alaplapi IDE-t próbálja emulálni, mert ahhoz már benne van a driver a ROM-ban, szóval nem csak macerás, de még lassú is. :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2023. Már. 13. 08:55


@PeachMan:
A Scoutban van "Mounted Devs" ablak, ott meg lehet nézni esetleg, melyik Taszk reagál a DF4 és PC4-re. Abból talán kiderül valami. De biztos vagyok benne, hogy ez valami ilyen beépített mágia, sajnos. Helyesebben, részben sajnos, mert azt meg nem akarnád szerintem, hogy minden egyes diszkez mount-listát kelljen írni.

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2023. Már. 13. 10:30 - Szerkesztve: peachman


@Chain-Q:
Megpróbáltam kideríteni, de szerintem az IDEfix valami belső mechanizmusa lehet. Nem igazán látok külső folyamatot. Illetve annyit mégis, hogy a trackdisk.device-t akarja használni a PC4 esetében. Ez viszont arra utal, hogy komolyan veszi a floppy-ként mount-ot.

Szóval egyelőre, bár szégyenletesen barkács megoldással ugyan, de azt csináltam, hogy:

- a user-startup-ból töröltem az "ActivateCrossIDEfix ALL" sort, így nem lesz CrossDos PC verzió a ZIP mountból (PC4:) automatikusan az IDEfix által
- formáztam egy 100MB lemezt FAT-al win-en egy USB-s ZIP Drive-al
- erről a lemezről csináltam GiggleDisk-el atapi.device-on egy mount-ot amit DosDrivers automount-ra állítottam PCZ nevet adtam a drive-nak.

Most amikor behelyezek egy lemezt, ha Amiga (FFS) fájrendszerrel van formázva, akkor DF4: lesz (~95MB), ha FAT-al van formázva akkor PCZ: lesz.

Mindkét device ikon megjelenik ugyan, de legalább az egyik használható.
Tudom fapad nagyon, de egyelőre ennyire futotta. :)


Update:
Az előzőekhez képest annyit változtattam, hogy az IDEfix setupban a ZIP drive automount részt teljesen kikapcsoltam.
Mivel alapvetően floppy-ként (trackdisk.device) akarja használni, feltételezem, hogy ez LS120 drive-hoz van.
Van olyanom is, esetleg majd valamikor kipróbálom.
Most nem az IDEfix végzi a mount-ot, hanem a DosDrivers-ben lévő drive mount-ok. Csináltam egy Amiga és pc verziót is az scsi.device használatával. A formázás is gyorsabb, mint atapi.device használattal.
Annyi macera van vele, hogy gombnyomásra most nem adja ki a lemezt.
Az IDEfix-hez van egy Eject nevű tool amit WBStartup-ból indítok. Erre csak rá kell dobni a drive ikonját amit ki akarok adni és kiadja.

Persze még próbálgatom a lehetőségeket.

<< 1 ... 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 ... 74 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)
 
 

Powered by community script miniBB™ © 2001-2024