Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)
<< 1 ... 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 ... 73 . 74 . >>
Szerző Üzenet
Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 25. 16:39


Quoting: dino
Meg regota ki szerettem volna mar probalni egy FPGA cuccost, de a vampir draga is, meg nem annyira Amigakampatibilis viszont elismerem, hogy gyors.
Szoval belefutottam a Mist cuccba az oldalon, rakerestem a neten, mar van stabil AGA mag, es gyakorlatilag egy 030 as sebeseget hozza, es eee... meg TRGt is tud, raadasul a zsebbe elfer az egesz, hat ez kurvajo, van rajta midi in-out, zenesz a gatyaba is elvez, mikor meglatja...:) majd ezt is ki akarom probalni...

Van valamelyikbol ilyen itt valakinek? :)
Szemelyes tapasztalatot meghallgatnek...

Nekem van MiST-em, bár az RTG-t még nem próbáltam. Ráadásul nekem még a régi, fémházas, MIDI nélküli verzióm van, arról sem tudok nyilatkozni.
Annyira azért nem kicsi, hogy zsebben elférjen, meg a fém burkolat miatt elég nehéz is, de különben jól hordozható. Hátránya, hogy nincs digitális videokimenet rajta, csak analóg RGB (VGA és passzív adapterkábellel SCART).
Ami előnye, hogy multiplatform, egy csomó egzotikus core is fut rajta, amit máshogy "élőben" nem nagyon tudnál kipróbálni (pl. Acorn Archimedes, szovjet számítógépek, magyar iskolaszámítógépek, ritka konzolok stb...) Meg persze a jól ismert számítógépek és konzolok (C64/Spectrum/NES/Sega). AGA és ECS/OCS stuffokkal eléggé kompatibilis minden téren, a firmware-t most csiszolják, hogy ExFAT kompatibilis legyen.
Van valami konkrétum, amire kíváncsi vagy?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Máj. 25. 20:17 - Szerkesztve: dino


Dr.OG
Koszi, hogy jelentkeztel...:)
SDkartyat milyent erdemes venni bele?
Neked Mekkora SD van benne es milyen?
A gyorsabb mennyire szamit?
A particiomeret mennyi lehet max Amiganal? (HDF)
Amiga WHD gamak/demok hogy mennek rajta?
RTG is erdekelne...
Koszi...:)

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 25. 21:00


Nekem még sok "kicsi" SD-kártyám van, a legkisebb 128MB-os, ezen csak a BBC Micro core van egyedül, a többi 1 és 2GB-os, de van 2db 4GB-os is. Mindegyik különböző gyártótól van, amit éppen sikerült olcsón beszerezni: akad közte Transcend, Corsair, Pretec, A-Data stb... Ennek két oka van: egyrészt évekkel ezelőtt, mikor a MiST-et megvettem, még jóval kevésbé kiforrottak voltak a core-ok, és volt olyan köztük, aminek még FAT16 kellett. Másrészt, ha valamelyik kártya véletlenül "elszáll", akkor ne kelljen mindent újratelepíteni (na jó, másolni) egy újra. De tudok olyanról, aki egy 32GB-os kártyán tárol mindent, és nem volt vele problémája. Igazából a sebesség és a márka szerintem nem lényeges, eléggé mindenevő a kütyü.
Kb. 2 hete dolgoznak a firmware ExFAT kompatibilissé tételén:
https://atari-forum.com/viewtopic.php?f=115&t=40499
Ha beleolvasol, fogod látni, hogy van, aki 16GB-os .hdf file-t partícionált többfelé, a méretlimit megegyezik az eredi vaséval és fájlrendszerével. Nyilván még nem tökéletes a dolog, de nemrég kezdték az átállást, lesz ez még jobb is.
Úgy tudom, WHDLoad-os cuccok is szépen mennek, bár én nem próbáltam, azokat real vason csapatom. Ha bővebben érdekel az RTG dolog, itt az Amiga (minimig) core vonatkozó topicja:
https://atari-forum.com/viewtopic.php?f=115&t=37146
Ráadásul az Amiga Mánia legutóbbi dupla számának 22. oldalától egy elég jó összehasonlítást olvashatsz a különféle FPGA-król: http://amigamania.amigaspirit.hu/Amiga_Mania_13-14_OnLine.pdf

edem
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 25. 21:34


Nekem is MIDI nélküli MiST-em van. Dr.OG teljesen jól leírta a gép előnyeit. Annyit tudok hozzátenni, hogy a WHDLoad-os játékok, demók is szépen mennek. Ami még jó dolog, hogy sok többlemezes vagy cd-s játéknak van .hdf változata, amihez még Workbench sem szükséges (persze ilyenkor nincs cd zene).
Én főleg 2 gb-os kártyákat használok: van egy Amiga adf és hdf fájlokkal, egy Amiga WB+WHDLoad-dal (ez mondjuk 16 gb, ha jól emlékszem), egy a C64-nek, és egy a konzoloknak (SNES, Megadrive). De nagyon egyszerű bármikor egy új core-t rámásolni a kártyára programokkal együtt.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Máj. 26. 07:19 - Szerkesztve: dino


Szuper, koszonom a tapasztalatok megosztasat, azthiszem kozben meg felmerult par kerdes bennem... :)
RTC megoldtato valahogy rajta?
Olyan letezik e, hogy gepen beluli masolasi lehetoseg?
Mondjuk mint EUAE alatt, hogy beallitok egy kulso meghajtot az emulatorban es egy FAT32 pendriveot gond nelkul masolgatok a hardfilera WB alol.
Mennyi HDF et lehet felcsatolni Amiga alatt?
Van e particio limitmeret egy HDF eseteben?

Aszem ennyi jutott meg eszembe.
Koszi

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 26. 19:52


Igen, van hozzá RTC board, USB-n keresztül csatlakozik. Topicja itt: https://www.atari-forum.com/viewtopic.php?t=32322
Sajnos USB meghajtót (pl. pendrive) nem kezel a MiST, viszont van lehetőség meghajtóként SD-kárta partíciót megadni, tehát ugyanazon SD-kártyán belül tudsz fájlokat másolni a HDF-be/ből, bár nem tudom, ennek mennyire van értelme.
Ha jól emlékszem, egyszerre max. 2 HDF-et lehet felcsatolni, de lehet, hogy tévedek, én egynél többet eddig sosem használtam. Viszont az baromi jó, hogy játékok HDF verzióit menüből felmountolod, majd RESET-elsz, és már indul is, mindez pár gombnyomásra.
A max. partícióméret jelenleg kicsivel 8GB alatt van, de ahogy olvasom, ez már core, és nem firmware limit. Pont erről megy az agyalás a korábban linkelt ExFAT-os topicban...

edem
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 26. 21:24


Pont most olvastam a facebookos MiST csoportban:

"... yesterday another great updates for MiST:
1° the ATH210525 firmware has been released which supports the exfat filesystem on SD !
2° the core PC Engine with CD support !

Under the tests of the core minimig with a 20GB HDF file and the core PC Engine with games in ISO format."

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Máj. 27. 08:18 - Szerkesztve: dino


Quoting: Dr.OG
Igen, van hozzá RTC board, USB-n keresztül csatlakozik.

Koszi, de ha jol latom, hogy ez inkabb a MiSterhez valo...
Quoting: Dr.OG
viszont van lehetőség meghajtóként SD-kárta partíciót megadni, tehát ugyanazon SD-kártyán belül tudsz fájlokat másolni a HDF-be/ből, bár nem tudom, ennek mennyire van értelme.

Igazabol annak lenne ertelme, ha nem kene hozza mindig UAE es tarsait inditani a masolashoz, ahogy irtam is fentebb, az lenne az igazi, ha sima FAT os pendriverol lehetne masolgatni a Misten belul. Egyedul ez nem szimpatikus nekem.
Quoting: Dr.OG
Ha jól emlékszem, egyszerre max. 2 HDF-et lehet felcsatolni, de lehet, hogy tévedek, én egynél többet eddig sosem használtam.

Azert en a HDF eket kulon particiokent szivesen hasznalnam, hogy ne egybefosva legyen minden...
Ez az ExFAT viszont nacceru hir, azert ugylatom ezt a cuccost fejlesztik rendesen, szoval rendeltem is egyet :) aztan majd kiderul, hogy tetszik :)

Koszi az infokat sracok!

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 27. 12:48


Quoting: dino
Quoting: Dr.OG
Igen, van hozzá RTC board, USB-n keresztül csatlakozik.

Koszi, de ha jol latom, hogy ez inkabb a MiSterhez valo...

Valóban, mellényúltam...
A helyes link: https://www.atari-forum.com/viewtopic.php?f=115&t=39302

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Máj. 27. 14:32 - Szerkesztve: dino


Ekozben itt meg is jott minden amit rendeltem, Amigastore the Best!!!!
Nem olyanok, mint a huvos kibaangolok...
Amigastore
Le a kalappal elottuk, hetfon ert oda a love, most csutortok van es itt a cucc!!! Beszaras!!!
Mikor lesz idom kiprobalni??? :D
No ez jo kerdes..

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2021. Máj. 27. 14:39


Hat azert az Amigastore.eu nem annyira fasza :)
marcius 12 ota all egy csomag, amit o szerintuk spanyolt elhagyta a tracking szerint meg baromira nem ... khm

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Máj. 27. 14:43 - Szerkesztve: dino


Quoting: dh1
Hat azert az Amigastore.eu nem annyira fasza :)

Nekem kurvajo tapasztalatom van idaig veluk.
Most rendeltem eloszor innen, de nem bantam meg...nekem bejott!
Egyeretlmu volt minden, minden nap jot mail, hogy mi tortenik, nem tokoltek, no es ami ki volt irva, hogy raktaron, az volt is nekik, nem ugy mint khm..az angoloknal...

Quoting: Dr.OG
Valóban, mellényúltam...
A helyes link


No problemo, koszi a faradozast...

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Máj. 27. 16:18 - Szerkesztve: yellowdog


Quoting: dino
meg is jott minden amit rendeltem, Amigastore the Best!!!!
Nem olyanok, mint a huvos kibaangolok...

Én a múlt héten rendeltem RPi Zerot Englandiából és egy hét alatt itt volt :-) illetve a kínaiak is igyekeznek, úgy látszik van másik irány is, nem csak Szuez, 18-án leadtam a NYÁK rendelést 21-én postázták, járt Japánban, USA-ban, osztáá ma megérkezett:



Még várok pár alkatrészt lengyelből (tme.hu), egyelőre itt elakadtam, de csak napok kérdése és izzíthatom :-)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Máj. 31. 10:18 - Szerkesztve: dino


Probaltam tegnap a Mist et, van azert a holdnak arnyeokos oldala is.
Elso meglepetes: bedugtam a vezeteknelkuli USB stick es billentyuzetemet, egeremet, baszott megismerni.
Feltettem a Pirol a hardfilejaimat, egybol bebootolt, sajnos csak ket hdf et tamogat egyszerre. Az adf ek is remekul mukodnek.
Akkor:
Mental Hangover Whd demo bebugzik a kozepetol, a sysinfo, ami ment a Pi alatt, itt szarrafagy.
Egyebkent a demok szepen mennek, mar ami nem bugzik...
Gondolok itt arra, hogy Pi alatt a sebesseguk valtozik, enyhe akadozasok vannak, Mist alatt teljesen szep, viszont egyenlore a real Amigahoz elegge messze van ez... No vampir semmikepp se kene...
Szerk:
feltettem a legujabb firmwaret, bar meg a nagyfileokat nem probaltam...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Jún. 02. 16:46 - Szerkesztve: dino


mist

Kivulrol mar alakul...
:)

edem
Tag

# Elküldve: 2021. Jún. 02. 17:48


Jól néz ki, hogy csináltad?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Jún. 03. 07:12 - Szerkesztve: dino


Quoting: edem
Jól néz ki, hogy csináltad?


Meg 2010 ben Lazinal voltam AmiConon, akkor csinalt par marticat plotterrel, ami szinten Amigahoz volt kotve...Aztan egy db akkor az autom szelvedojere ragasztottam, a tobbit meg betettem az idogepbe, hogy majd jo lesz ez valamikor, valamire...es lam, lam...tenyleg jol mutat :)

Egyebirannt szivok az FS UAE vel. Ha csinalok hdf et leformazom alatta, majd beteszem a Mistbe es NoDos t particiot kapok. Sebaj, leformazom Mist alatt, majd beteszem az FS UAE ala, akkor meg ott kapok NoDos particiot, valaki elmegy am a....
A masodik hardfileal van baj, az elsot a pi alol letoltottem es az jol muxik...
Valaki valami otlet? :)

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Jún. 04. 05:00 - Szerkesztve: Dr.OG


Én még annak idején MiST-en ezen leírás alapján készítettem a saját hdf-emet, nem tudom, az új core/fw alatt is működik-e, de egy hónapja még szépen ment, azóta sajnos nem volt időm FPGA-val foglalkozni:
http://amiga.amedia-computer.com/document/Minimig/HDF_Creation_Minimig_English.pdf
Az FS UAE-t nem ismerem...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Jún. 04. 05:58 - Szerkesztve: dino


Nagyon koszonom a segitseget, kozben sikerult megoldani...
Az FS UAE nem enged olyan reszletesen alligatni, mint a kindozos.
Volt egy oldal, ahol talaltam ures hdf fileokat, no legeloszor is a Mistbe valo
SD kartyam csak 8GB os, ez volt mar csak itthol, amugy most rendeltem egy gyorsabb
32GB osat, na szoval ugy talaltam praktikusnak, hogy egy 4GB os es egy 2GB os hdf et
etettem meg a kartyaval, a 4GB os kette volt particionalva, azt ugy is hagytam, parszaz megas az elso particio, oda tettem fel a sajat ezerkettes 030 as rendszeret, amit elozoleg a pi re is felvarazsoltam. Majd a masodik 2GB os hardfileval sehogy sem birtam, aztan ezen az oldalon, ahol a hdf eket talaltam, talaltam egy olyant, amit mar a Mist hdtool is le tudott formazni, igy mar az FS UAE is latja, igy elsore ez tokeletes megoldasnak tunik nekem.
Mar fel is toltottem a particiokat tobb, mint felig. Szoval most van orom.
Mar csak egy vezetekmentes billencs meg eger kene, ami mukodik, mert az itteniek valahogy nem akarnak mukodni a Mist alatt, pedig van ez a Rapoo is, aminek elviekben mukodni kene, de eznem megy. Esetleg van e valami otlet, tipus, tapasztalat?
Koszi

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Jún. 04. 07:52


Én Genius LuxMate 100-at használok (angol kiosztásút):
https://www.arukereso.hu/billentyuzet-c3111/genius/luxemate-100-p327732897/#termek-le iras
Igaz, hogy vezetékes, de kicsi-kompakt, egész jó minőségű, PS/2 protokollt is kezeli, így passzív adapterrel a TC64-essel is tudom használni. Igaz A600 feeling ;-)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Jún. 04. 10:54


Hat koszi, inkabb a helyszuke miatt en vezetekmenteset neznek, azt ha nem hasznalom, azonnal beteszem a fiokba... :D

Egyebkent tegnap probaltam a Breathlesst futtatni es a Genetic Speciest is.
A Breathless csak butitottan fut hasznalhatoan, de a Genetic, megdobbentoen gyorsan fut es jol jatszhato.
Usb gamepadot hasznalok jelenleg, vezetekeset. Nagyon jo a reakcio ideje...
Azert ha Pi alatt jatszok, ra kell szamolni a dolgokra... :D
Szoval osszessegeben nem bantam meg a vetelt, ha valaki most akarna ujra klasszik Amigat uj alapokon, akkor erossen ajanlott kategoria...

A Whd s ominozus Mental Hangover demo ugy futott le, hogy at kellett allitani a Mistet ECS uzemmodba, a kickstart maradt a 3.1 es, de igy lement szepen...
Mellesleg azert ezt a demot probaltam, mert Pi n ez pl sehogy sem ment nekem...

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Jún. 04. 12:48 - Szerkesztve: Dr.OG


Örülök, hogy nem csalatkoztál, már most is egész jó a kompatibilitása, de folyamatosan fejleszti a lelkes közösség, úgyhogy szerencsére további javulás várható...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Jún. 04. 13:33


megmondom a frankot, mig nem volt AGA mag, meg nem volt ennyire kiforrva, addig nem nagyon izgatott, azert az meg nagy javulas lenne, ha gepen belul lehetne masolgatni cuccokat mondjuk egy pendriverol, eloszor a csak ketto harfile kezeles sem tetszett, de hogy a hardfileokat lehet tovabb is particionalni, igy mar be is fogtam a pofamat... :D
Meg meg egy egyszeru RTC se lett volna rossz, elegansabb lenne, mint az USB s karacsonyfa...de ez csak az en szereny velemenyem...

Meg a C64 Sid re vagyok kivancsi majd..
no meg a MIDI re!!!

Az meg eszmeletlen jo, hogy alig nagyobb mint egy Pi, es igazi vasbol van, mint a Harley Davidson... :D


Nyilvan elonyosebb lenne a helyzetem, ha ertenek is hozza... :D :D

de en is csak egy rohamosztagos vagyok...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2021. Jún. 04. 21:41


hogy is van ez?
Pi meg MiST?
mi tortent a real Amigakkal?
csak mert eddig emiatt volt szajtepes, khm... :D
ez ugy kikivankozott ... elobb utobb mindenkinek lesz guminoje, van akinek tobb ;)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Jún. 04. 22:05


Teljesen jogos az erveles...:)
Csakhogy elnezven a mai arakat, khm...
Mibe kerul egy eredeti A4000T ami pl egy allig felfegyverzett halalcsillag belso fegyverzettel rendelkezik????
Mindennapi hasznalatra megeri e koptatni egy ilyen kb millio ft feletti vasat?
Ahogy az uv sugarzastol naprol napra sargabb lesz, vagy esetleg belebasz a villam egy vihar alatt, vagy ismeretlen hibaja keletkezik..persze neha szerintem is meg kell jaratni, nade komolyan sajnalnam, ha valami baja lenne, es naprol napra amortizalodna a napi hasznalat soran...
Anyazhatsz nyugodtan, de nekem ez kb mar olyan, mint a veteran auto es motor, azt is csak kiallitasokon mutogatjak, a real vas az MiNDIG real vas marad!!! Nem kibaszott gumino, ezt tartom, es azt is, hogy ugy marad meg a gep az utokor szamara a legjobb allapotban, ha minnel kevesebbet hasznalom, es ugy mulnak el az evtizedek felette....hermetikusan lezarva egy szekrenyben, szobahomersekleten...lehet mar bolond is vagyok!!!
Imadok Amigazni, es mivel kb minden megvan, amit Amigakbol szerettem volna osszegyujteni, igy most kiprobalom azt, amit en ugy gondolok, hogy a legkozelebb allhat egy real Amigahoz...ar / ertek aranyaban!!!
Nyilvan Te is maskent eled ezt meg a vampirral meg az os4 el, es ez nem is baj.
Mi lenne, ha mindenkinek csak a szoke nok tetszenenek? :)
Szoljatok, ha megbolondultam...:D

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Jún. 05. 04:44


Érdekes, hogy nálam fordítva indult az egész, előbb lett "guminőm" (TC64, majd MiST), mint "real" Amigám (előbb "öccázas", majd 1200-es). Mindennapi használatra valóban praktikusabb az FPGA, de a valódi HW-t nem tudja pótolni...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Jún. 05. 06:15 - Szerkesztve: dino


Nekem akkor kezdotott a "felvesarlas" mikor mindenki szabadult ezektol, az osszes haverom bolondnak nezett, hogy minden megtakartitott penzemert "elavult" gepeket, turbokat, GFX, sound, halo, emulatorkartyakat veszek...
Volt olyan fYaNIca, ahol 16 ezer ft ert vettem szinte vacsiuj dobozos 030/50 es Blizzardot.
Ahogy multak az evek, tertek at az emberek szepen pecere, igy szamukra ertektelen volt mar ez, igy szabadulni akartak ezektol...emlekszek pl ennek a Blizzardnak mar a gazdaja el sem jott a partyra, ugy bizta meg a haverjat, hogy adja el, aztan majd elsörözik az arat...Volt itt a kornyekemen Egerben is egy srac, akinek baromi nagy gyujtemenye volt, tele egzotikus hardverrel, o pl lakast szeretett volna venni, es szabadult mindentol, emlekszem minden honapba mentem valamit venni, ahogy volt penzem..innen lettek a CV64 kartyak zome...SX32 Pro...stb...mennyi is most egy SX32 Pro? :)
Neveket nem mondanek, de pesten, pecsen stb... is voltak ilyen sracok, akik akkoriban kiarusitast tartottak Amigas cuccokbl...Bizonyos embereknel torzsvasarlo voltam, nyilvan nekik is en voltam a fo prioritas, ha valamit el akartak adni,akkor inkabb nekem adtak el a cuccaikat... Engem semmi mas retro nem erdekelt, csak az Amiga, bar kesobb lett par oreg Macintoshom is, de ez mar nem ide tartozik.
C64 es tarsai sosem erdekeltek, kiveve a SID jet..:}
No es visszaterve az Amigahoz, el nem mondhato erzes volt SCSI, sound, halo, movie, GFX, turbo es stb kartyakat felelleszteni, telepiteni, agyalni, hogy melyik nagy dobozos gepbe mit tegyek, hogy lenne nekem a legfaszabb...stb...
Istenseges utazasok voltak ezek, mig osszeallitva, feloltoztetve be nem kerultek az idogepbe..sokszor elmegyek a szekreny mellett, es kinyitom, belenezek egy pillanatra, es eszembe jutnak az emlekek, minden gepre, kartyara emlekszem, kitol, hogyan vettem, mindegyik egy darabka tortenelem, mindenkit megkerdeztem anno, hogy o hanyadik hazdaja, hozza hogy kerult, es o mire hasznalta...
Ma orult ara van barminek, ami az Amigaval kapcsolatos es a multbol szarmazik...
Ha most kellene ezeket begyujteni, mar nem vallalkozek ra, anyagilag nem tudnam megcsinalni, noha a szerelem ennyi ev utan sem mult el. Tisztelt Birosag...
:)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Jún. 05. 09:32 - Szerkesztve: charlie


Ja, nekem is ebbol a korszakbol van a 2000-sem 2060-nal es PIV-vel, a sajat B1260-am, stb... A4000T is ha nagyon akarom, de ott boszme mazlim is volt... Meg pl. vettem C128D-t 3000 forintert, ami azota is mukodik. Stb.

Mondjuk nyilvan nekem azzal is szerencsem volt, hogy kaphattam egy Pegasos II-t fejlesztesre, es igy ugy szalhattam be a nextgenbe, hogy megtartattam a classic vasakat, sot meg bovithettem is a tarhazat.

mc68k
Tag

# Elküldve: 2021. Jún. 05. 13:03


Quoting: charlie
2000-sem 2060-nal es PIV-vel, a sajat B1260-am


Benne volt a TV-ben is. :D :D :D

Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Jún. 05. 20:28


Én sajnos nem voltam ennyire szerencsés, későn is csapott meg a retró szele, meg nálam az Amiga csak egy a sok közül... Meg aztán, sajnos a mai napig rendkívül drágák az Amiga cuccok, ha egyáltalán lehet kapni őket... Egy MiST olcsóbb, mint egy "stock" ezerkettes, és (jóval) többet tud annál (fast RAM, HDD, RTG stb...). És akkor még a többi core-ról nem is beszéltünk (60 fölött van a számítógép/konzol core-ok összmennyisége, és még az arcade gépeket nem is számoltuk...)

<< 1 ... 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 ... 73 . 74 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)
 
 

Powered by free forum software miniBB™ © 2001-2024