Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 73 . 74 . >>
Szerző Üzenet
StingerHU
Tag

# Elküldve: 2018. Máj. 28. 15:18 - Szerkesztve: stingerhu


Amiga 1200 repro box 01

Akik jelentkeztek nálam, köszönöm a maileket. Egy kis türelmet kérnék még, mert ma derült csak ki, hogy az inlay-eket külön szállítja a gyártó, így azok néhány napos késéssel érkeznek csak meg. Jelentkezem mindenkinél, ha minden egyben átvehető és elvihető. :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2018. Máj. 31. 11:29


Az Indiegogo 500-as haz projekt tegnap sikeresen megkapta a tamogatast az IndieGogo-n:

https://www.indiegogo.com/projects/new-compatible-case-for-amiga-500-plus-computers

Az amigasok $174,637 USD-t dobtak ossze, hogy az 1200-esek utan az 500-asokhoz is lehessen friss burkolatot venni.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Máj. 31. 13:34


Ugyanabból az anyagból készülnek egyébként?

siz
Tag

# Elküldve: 2018. Máj. 31. 14:59


Szerintem igen. Nem emlékszem, hogy mást írtak volna.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 02. 17:04


Úgy értem az eredeti házak anyagával megegyeznek az újak?

siz
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 03. 09:32


Quoting: yellowdog
Úgy értem az eredeti házak anyagával megegyeznek az újak?

Ja, természetesen nem. Az A1200 házak anyagával egyezik meg. Azt írják, hogy UV ellenálló műanyagot használnak.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 03. 11:27


Akkor gyakorlatilag örök darab lesz.

Awe
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 03. 17:02


Quoting: stingerhu
Uraim,

elkészültek az Amiga 1200 repro dobozok. Aki jelentkezett nálam az AmigaSpiritről, az alábbi listában találja a nevét. (Elvileg ez a Spirites lista, a facebookos retro számítógép és játék klub-os csoport nevek külön vannak).

Kérlek benneteket, hogy a stinger kukac citromail.hu emailre igazoljátok vissza, hogy ki mikor tud érte jönni. Jövő hét szerdától (május 30) átvehetőek a szettek nálam, a BP III. kerület Rómaifürdőn (BP III-IV Váci út vonalán tudok segíteni a szállításban).

Szücsi: 1 db
Awe: 2 db
Azka: 1 db
Soka2: 1 db
YADA: 2 db
epy: 1 db
Peachman: 1 db

Köszi :)



Küldtem emilt, de nem jött válasz...

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 03. 18:09


Nekem sem ...

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 05. 10:37


Furi ez urak, lehet hogy elnyelte a citromail. Megnézem és visszaszólok, hogy mi a helyzet. Senki nem késett el, az inserteket késéssel, sajnos csak e-hét második felében szállítja a gyártó. A foglalásotok él, szóval no para.

Stingie

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 05. 10:41


Szia PeachM,

awe mailje megvan, neki azóta már válaszoltam is, de a tied nem találom. Megtennéd, hogy dobsz mailt ismét ? Köszi!

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 05. 11:14


Küldtem újra.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2018. Jún. 07. 09:05 - Szerkesztve: charlie


5 tus negyzetes DIN csatlakozo ujra elerheto! (Limitalt peldanyszamban.)

https://www.soigeneris.com/commodore-128-amiga-500-600-square-din-5-pin-male-connecto r

Plus/4, C128, Amiga 500/600/1200-hoz... Vegre nem kell a regi esetleg meg mukodo tapokat kannibalizalni, ha nagy teljesitmenyu, vagy szimplan csak valami uj tapot akarsz epiteni. Sajnos Amerika, es eleg draga is. De jo esellyel ebbol nem kell felhalmozni keszleteket, mert mindenkinek max 1-2 kell...

siz
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 07. 10:05


Quoting: charlie
5 tus negyzetes DIN csatlakozo ujra elerheto

Zsír! Gyorsan berendeltem egy 5 darabos készletet.

Szücsi
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 08. 10:56 - Szerkesztve: szucsi65


Quoting: siz
Zsír! Gyorsan berendeltem egy 5 darabos készletet.

Jó gyors voltál! Mindre szükséged lesz?

3D nyomtatással foglalkozik valaki, vagy van esetleg ismerőse aki szerényebb áron tud nyomtatni? Erről lenne szó.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2018. Jún. 08. 14:46


Mi is rendeltunk Ratmannak kozosen nehanyat. En amugyis akartam 5-t, szoval hozzacsaptam meg parat neki. De mivel eleg draga a posta, es ugyaannyi 5 v. 10 darab eseten, es esetleg vam is szoba johet, lehet h. jobb lenne ha tenyleg osszeallna a nep es kozosen rendelne.

epy
Tag
# Elküldve: 2018. Jún. 08. 23:20


Quoting: stingerhu
Furi ez urak, lehet hogy elnyelte a citromail. Megnézem és visszaszólok, hogy mi a helyzet. Senki nem késett el, az inserteket késéssel, sajnos csak e-hét második felében szállítja a gyártó. A foglalásotok él, szóval no para.

Stingie


Az enyémet megkaptad?

siz
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 09. 11:53


Most találtam meg tök véletlenül, hogy Lothareknél is lehet venni Amiga tápcsatit.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2018. Jún. 09. 15:12


Ja. Allitolag az van, hogy ettol az amcsi faszitol veszi mindenki, amit a Lotharek-fele arak is alatamasztanak, meg akkor is ha viszontelado aron veszi tole mindenki. Allitolag New-old-Stock a cucc, szoval "amiga keszlet tart, ha-ha-ha"...

Mindenesetre valoban, akinek csak 1db kell a Lotharektol vevessel jobban jar biztosan.

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 15. 08:58


Urak,

elkészültek az Amiga 1200 repro boxok, aki jelentkezett korábban érte, kérlek a stinger kukac citromail pont hu emailre írjátok meg, mikor jönnétek átvenni. (előreláthatólag hétköznap munkaidő után, 17:30 vagyok elérhető, hétvégén pedig előre egyeztetett időpontban.)

Új fotók a végleges csomagról, dobozról, mindenről: URL

Köszi!

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2018. Jún. 18. 20:56


... szoval, ez a hozzaszolas egy kibelezett A1200-n szuletett, 060-al, 128 mega rammal, egy mediator pci 1200-sx-be dugott 256 megas pci-os radeon 9200 pro-n, tovabbitva egy rtl8139D-s ethernet kartyan.

Az egesz egy kudarc. Most mar megy. :P

Amire figyelni kell:
- eloszor picasso96-ot fel kell ra rakni (Cybervision64/3D driverrel)
- legyen benne grafikus kartya, mert anelkul egyebkent nem csinal semmit
- MMCD-rol felrakni legalabb a gfx drivert, vagy a halokartya/hang/egyeb drivereket
- utana esz nelkul ratolni az update-eket
- Picasso96Mode-al szenvedni (megcsinalni a felbontasokat), kulonos tekintettel a 32 bites felbontasokra radeon eseten
- es a radeon _CSAK_ 32 bites felbontasban mukodik "jol" (tehat mocsok vacakul, de egyaltalan - es nem fagy).

... ennyit szerettem volna elmondani, errol az orbitalis tevedesrol. Szerintem szetszedem es eladom valakinek ha kell. :P

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 19. 10:48


Urak,

aki ismer Szücsihez vagy Soka2-höz kontaktot, ne tartsa magában. Köszi! :)

siz
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 20. 13:18


Quoting: siz

Quoting: charlie
5 tus negyzetes DIN csatlakozo ujra elerheto

Zsír! Gyorsan berendeltem egy 5 darabos készletet.

Na meg is jött. Kafának néz ki. Kicsit fura, hogy a háza a dugónak merev műanyag, nem az a gumis, mint az eredeti (gumi törésgátlóval), de jónak néz ki. VÁM nem volt rá és egy strapabíró kartondobozba csomagolta a csávó.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2018. Jún. 21. 21:20 - Szerkesztve: ratman


Mediator tematika ismet.
Utolso allapotban nem volt hang. :/
Na, ha akarod, hogy legyen hang, eloszor is mindent ujra kell rendezni a motyoban (mert pci, ott ugye nem kene, de ez amigaban pci :D)
A _mukodo_ sorrend, jobbrol balra (ez fontos!).
RTL8139-es ethernet kartya (ha fastethernet.device-t hasznalsz)
Radeon
SB128
Igy menni fog. Lesz halozat (DHCP-t felejtsd el, fixre kell cimezni az interfeszt) , meg hang, meg kep. A _gyari_ mixerrel, commodoreOS-en - ami egy kudarcmozdony.
A 3rdparty mixerek mindenfele dolgokat akarnak haageundpartnerOS-bol, amit viszont en nem akarok. :D
Ja, ha meg AmigaAMP-al akarod megszolaltatni, akkor az mpega-bol az FPU-s verziok kerulendok, sokkal lassabbak. :/

Ennyit szerettem volna csak elmondani, leulok en magamtol is tisztelt birosag.

... nem lesz sok az az ot ev?!
Tudom, kotel.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Jún. 21. 21:34


ratman
Na es mennyi ido ez, szopasban kifejezve?

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2018. Jún. 21. 21:39


Olyan öt nap. Azért írtam le, hogy ha esetleg van még ilyen elvetemült barom, aki ilyennel akarja magát büntetni, annak hamarabb sikerüljön. Megy. Használható. 3.1-en. Annak ellenére, hogy bevallottan 3.9-re van tervezve az egész gyászmenet. :D
(HaageundpartnerOS-t _NEM_ vagyok hajlandó használni. :P)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Jún. 21. 23:54


Jah, akkor ez nem nekem szol :)

Szücsi
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 22. 08:11


Stinger köszi a dobozt, szuper lett! Épp nem esett az eső, ezért most tettük át az autómba. Ismerősöm hüledezett hogy csak egy dobozért ennyi pénzt? Felvilágosítottam hogy ez nem csak egy doboz! :))

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Jún. 22. 08:43


Quoting: szucsi65
hüledezett hogy csak egy dobozért ennyi pénzt?

Mennyi voot amugy?

Szücsi
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 22. 10:15


Quoting: stingerhu
az ár fix, 9990 pénz a teljes pakk, bontani nem tudom és nem is akarom. :)


<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 73 . 74 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)
 
 

Powered by free forum software miniBB™ © 2001-2024