Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Regisztráció - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)
<< 1 ... 36 . 37 .
Szerző Üzenet
dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 13. 11:17 - Szerkesztve: dino

peachman
Itt a masik videod.
https://www.youtube.com/watch?v=Gqjejpr1OXo
Na ezt is megneznem amugy a "nagy" vampiron :)
mert ez is egy erzekeny deemo 1:30 nal a kocka forgasa beakad mint a budos szar. Pedig ez real Amiga, na ez is olyasmi demo, mint a Mental Hangover, csak mashol bugos, de NEM A DEMO SZAR!!! csak az alaplapi idozitesekkel lehet gond, van olyan gepem, amin ez ugy megy le, ahogy kell.
(szerk, termeszetesen az sem mindegy milyen turboval..)
Gondolom amikor megcsinaltak a WhdLoad verziot, nem vettek az idoziteseket figyelembe....erdekes dolgok ezek emberek... :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2017. Sze. 13. 12:49

Quoting: dino
Ennek a HC508 nak viszont kellene egy doboz

Ezért van nekem a Comptech Amiga házban az 500-as :D.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 13. 14:34

Quoting: adsr
Ezért van nekem a Comptech Amiga házban az 500-as :D.

Ez ami majdnem az enyem lett? :)

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 20. 09:12

Uraim,

kulcsfontosságú ponthoz érkezett az Amiga 1200-es dobozprojekt: le kellene adnom egy számot a nyomdának, hogy mennyi db készüljön belőle. Aki 100%-ra szeretne venni, kérlek írja be ide a nevét - az össz igényen felül kb még plusz 5-6 db-ot gyártatnék le. Akiről eddig tudok:

Szücsi: 1 db
Awe: 2 db
Azka: 1 db
Soka2: 1 db

Facebookon a Retro számítógép és játékklubban is megkérdeztem ugyanezt, így kérnék mindenkit, hogy aki ott jelen van, figyeljen a duplikációra. :)

Köszi!

ps: ja, és gyorsan kéne a válasz, lehetőleg péntekig.

<< 1 ... 36 . 37 .
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)