Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 73 . 74 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 13. 19:21


Jobb also netto szam sokkal erdekesebb :)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 13. 19:59 - Szerkesztve: yellowdog


7000Ft egy koszos dobozért, vagyis még csak nem is doboz, gondolom a Hungarocell nincs ebben még.

60db kartonlap egy EU raklapon? Biztos nem százasok :-)

Szücsi
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 13. 23:19


Nem kell szerszám, rá kell nyomtattatni a kivágást is, és tapétavágóval ki lehet vágni. Ezért szerintem nem dobozgyártó céggel kellene tárgyalni hanem egy nyomdával.
Persze ha eladásra kell több száz darab akkor marad a majdnem 9000-es ár+ a haszon, amit viszont szerintem kevesen vállalnának be.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 13. 23:46 - Szerkesztve: dh1


Lattal mar ilyen dobozt? Vendegem vagy egy sorre ha tapetavagoval kivagod, meghajtod es mindezt nem amator minosegben, ja a muanyag fulre kulon kivancsi vagyok ;)

Szal ne beszeljunk mar hulyeseget ;)

Szücsi
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 14. 00:16


Ok, hétvégén hajtogatok egyet, fület meg leveszem meglévő dobozról.
(Sör helyett találj ki valami mást mert nem szeretem) :))

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 14. 00:21


En se, de gondoltam Yellow Dog felajanlasat megkapod ;)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 14. 05:35


Itt vagyok, számolom hány sörről volt eddig szó :-)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Okt. 14. 08:02


Nekem is, nekem is :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 14. 19:37


senkit nem akarok elkeseriteni, de egy sort adogatunk itt oda-vissza :D

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2016. Okt. 15. 12:06


Quoting: dh1
senkit nem akarok elkeseriteni, de egy sort adogatunk itt oda-vissza :D

Na, akkor az fasza. Jól felrázzátok, aztán meg aki kibontja, pofájába habzik az egész :-D.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 15. 12:56


Quoting: dh1
egy sort adogatunk itt oda-vissza

Ami ráadásul az enyém!!! :-D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Okt. 15. 13:38


Raadasul mar a korbeadogatasotokkal fel is melegitettetek, nekem mar nem is kell, inkabb hozok a hutobol egy bontatlan hideget. :)

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 16. 21:35 - Szerkesztve: stackj


Még az "Adás-vétel" topicban ígértem, hogy teszek fel képeket a 25 ezer forintos Amiga 4000D-ről. A klubban történt gyors közszemlére tétel után most jutottam el oda, hogy szétszedjem a gépet és tüzetesebben átnézzem. Nos, sajnos -mint ez a régi vasakkal előfordul- nem minden olyan szép és jó, mint amennyire azt elsőre gondoljuk. Azt eddig is tudtuk -azon kívül, hogy a gyári tápegység hiányzik-, hogy az "Esc" billentyű "pöcse" törött és egy csappal van rögzítve. Szerencsére Ratman barátomtól kaptam egy donor billentyűzetet, így hamarosan az említett sapkát kicserélem. A floppy meghajtó előlapjának egyik rögzítő füle szintén le van törve. Sikerült vennem a floppy alá gyári műanyag takarót, így a ZIP dive kiszerelése után az előlap is rendben lesz. Hiányzik még a HDD tartó. Az alaplap és a 040-es procikártya ma került Szergelyhez. Lesz vele dolga. Kondicsere, RAM foglalatok cseréje, amelyek rögzítő fülei ugyan még nem töröttek, de már ki vannak gyengülve. A "hordó akksi" szintén ki lesz cserélve gombelemes megoldásra. Apropó "hordó akksi"! Ez már egyszer biztosan cserélve lett, de sajnos valószínűleg a "Fakéz Kft." műhelyében. Ilyen botrányos forrasztást ritkán lát az ember! Ettől függetlenül persze abszolúlt megérte az árát a vas! Képeket ITT találtok.

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 22. 17:33


Elküldtem neki minden infót egy google doksiban, most várom hogy visszajelezzen. Remélhetőleg meglesz és akkor hamarosan indulhat is a meló. :)

Olyan céget sikerült szerválnom, aki mm pontosan legyártja az eredeti dobozt mattheférben, rányomva az összes grafixot, ill. a benne levő inlay dobozkát is - a hungarocell pedig ipari habszivaccsal lesz pótolva - fehér és majdnem úgy néz ki, mint az eredeti.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 22. 18:56


Stinger ez nem ugy :)
ilyet mi is talaltunk, de mennyi az ara? :)
szoval render befigyel, en moooooondtam! :)

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 23. 10:48


A teljes végösszeg asszem talán olyan 8k körül van. Ez a komplett doboz ára, grafikával, belső inlay dobozzal, vágva, fogantyúval, használatra készen.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2016. Okt. 24. 11:40


Öreglány felébredt a kómából, jeee :-D!






StingerHU
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 26. 09:54


Sárcok, egyébként ez milyen kiadás ? Hol volt ez, vagy van valami sajátossága?

Többször láttam már ilyet, hogy a gép illusztráció nincs a dobozon, csak a feliratok. A minap épphogy csak lecsúsztam egy ilyenről az ebay-en.

URL

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 26. 13:37


Semmi, volt tobb doboz, tobb felirattal, gfx-el vagy anelkul ...
Mas eger, mas tap stb, de hogy szeriahoz kotheto lenne ... nem tudok rola

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2016. Okt. 26. 19:47


Az alap-alap-alap :) A "pack"-ok előtti korszakból, kb. minden A1200-t ilyenben adtak el az elején. :) Az enyim is (hi, Charlie :D) anno ilyennel került hozzám. :) Fúúúú, az sem ma volt. :/

YADA
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 26. 20:40


Pont ilyen doboz van itt mellettem, eleg otvar allapotban.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 26. 21:13


Valaki merje mar le nekem a doboz meret plz (X Y Z)
ASAP!!!

Ugyan igy egy 600-as dobozt is csak X Y Z

Es kene meg a kek es piros csikok vastagsaga
ASAP plz!!!!

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2016. Okt. 26. 21:36


Nem fog menni, és ezért is én kérek elnézést. :/

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 26. 22:04


Vegul is csak egy hete kertem, hat ez van ;)

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 27. 00:31


Ja, amúgy megvan a high-res CYMK nyomdakész grafix a repro dobozra, yeah ;-) Itt egy kis sneak peek:

https://twitter.com/StingerHU/status/791406434365898752

;-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 27. 05:03


Az otletem hova szamlazhatom? ;)

Photoshop-ot nem hasznalunk vilagos hatterrel :P ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Okt. 27. 13:56


Stinger, az 1200 felirathoz, van betutipusod?
80000 fontom van, rohadtul nem akarom atnezni :)

StingerHU
Tag

# Elküldve: 2016. Okt. 27. 23:47


Valahol van, megnézem. Még az A500ashoz is kellene

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2016. Nov. 02. 10:47 - Szerkesztve: adsr


Na, skacok, ez a hónap is jól kezdődik! Megérkezett tesómtól a Comptec Amiga 500, amit nemrég lőttem kurva nagy szerencsével, Vateráról. Köszönet a linket megosztó Epy kollégának!

Nos, a masinka szépen elindul, apróbb bibi persze van. Egyelőre nem komálja MC68K mester HC500-át (ez a turbina nélküli, RAM+IDE kombó), illetve a saját billentyűzetével nem indul el a gép.

A méretekről érdemes egy kicsit elmélázni, tudjátok mekkora egy Amiga 500 alaplap. Na itt ebben a házban úgy néz ki, mintha mondjuk egy A4000 házba tennénk egy CD32 alaplapot. Van hely bőven :-D. Mondhatnám, hogy az 1200-es csillagrombolók (vagy toronyóra lánccal) Amiga 500-as megfelelőjét lehetne építeni bele.

Kis szériás gép lehet, némi infót itt találtam, illetve itt.

sodreg
Tag

# Elküldve: 2016. Nov. 02. 14:24 - Szerkesztve: korni


dh1: A fentebb Stinger által linkelt Amiga 1200 doboznak a méreteit tudom lemérni neked holnap, ha van rá igény. Ebben a doboz témában nem tudtam megállapítani, hogy pontosan melyik gép dobozának a mérete kell.

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 73 . 74 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Hardvereink, megoldások, fotók a gépeinkről :)
 
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2024