Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / CD32 hardver, bővítések
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . >>
Szerző Üzenet
dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Feb. 12. 08:27


Csak egyet csinalt? :D :D
ez jo :D

Pityusz
Tag

# Elküldve: 2018. Feb. 12. 17:11


Quoting: dino
Csak egyet csinalt? :D :D
ez jo :D



Én is vettem tőle! :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Feb. 12. 18:10


Akkor 2 :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Feb. 13. 05:41


Nem, 20 db keszult. Mi kettot vettunk. De szolt, hogy az utolsokat viszik mar...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Feb. 14. 08:25 - Szerkesztve: dino


Off:
Mostanaban eleg sokfele hardver kiegeszites keszul, szeretett gepeinkhez.
Ott vanak pl 68k Viktor cuccai is, ugy megneznem ezeket eloben mukodni.
Kene egy Amigas talalkozot osszehozni. Nekem is van ujdonsagom, pl ez a raspberry pi C64 hazban mindenfele emuval. Szivesen elvinnem megmutatni, mint olcso elternativat, hogy mire kepes...
Lazi hivott valamelyik nap, kerdeztem, hogy AmiCon kozeljovoben varhato e?
Azt mondta, hogy sajnos egyenlore semmire nincs ideje...
Mar regen volt talalkozo, valami jo lenne...
Egyetertetek?

Pityusz
Tag

# Elküldve: 2018. Feb. 14. 19:19


Quoting: dino
Off:
Mostanaban eleg sokfele hardver kiegeszites keszul, szeretett gepeinkhez.
Ott vanak pl 68k Viktor cuccai is, ugy megneznem ezeket eloben mukodni.
Kene egy Amigas talalkozot osszehozni. Nekem is van ujdonsagom, pl ez a raspberry pi C64 hazban mindenfele emuval. Szivesen elvinnem megmutatni, mint olcso elternativat, hogy mire kepes...
Lazi hivott valamelyik nap, kerdeztem, hogy AmiCon kozeljovoben varhato e?
Azt mondta, hogy sajnos egyenlore semmire nincs ideje...
Mar regen volt talalkozo, valami jo lenne...
Egyetertetek?


Igen!

Nekem az a bajom,hogy a BP-i fanok,a BP táblán kívül "szédülnek"! :))) Tisztelet a kivételnek!

Szval,ha nem ott szervezel nem sok ember megy el valószínűleg....

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Feb. 14. 19:55


Nekem meg BPest van túl messze ;-)
Na nem mintha számítanék... :-D

Szücsi
Tag

# Elküldve: 2018. Feb. 15. 07:35


Quoting: dino
Nekem is van ujdonsagom, pl ez a raspberry pi C64 hazban

Dino, neked is szétfagy a Turrican2 pi alatt?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Feb. 15. 08:33 - Szerkesztve: dino


Quoting: szucsi65
Dino, neked is szétfagy a Turrican2 pi alatt?


Hol fagy szet melyik resznel?
Konkretan mi a jelenseg?

Szerk, legkozelebb masik topikba, mert ez nem ide valo.
koszi!

kzb
Tag

# Elküldve: 2018. Feb. 15. 16:13


Quoting: dino
Szerk, legkozelebb masik topikba, mert ez nem ide valo.

Valóban, tényleg jó lenne itt lezárni az offolást, plíz! :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Feb. 25. 20:57


zolesz09, neked van olyan CD32 cd-d ami a TF328 eseten szarul megy, vagy egyaltalan nem is megy? erdekes modon a jatekokkal nincs gond de pl. Commodore fele CDXL-es demo CD-k itt-ott fagynak, vagy nemelyik CDXL menet kozben az anim megfagy de a hang megy. Avagy CD200 WHD-s gyujtemeny, konkretan TF-el nalam boot alatt orok reset, Reynoldsnal menuig eljut de a menu sprite hibas majd az inditott jatek belefagy ... esetleges mas hibak? erdekes modon jateknal egynel sincs hiba, mind megy jol, csak ezek a menus izek kinlodnak

kzb
Tag

# Elküldve: 2018. Feb. 27. 16:14 - Szerkesztve: zolesz09


Quoting: dh1
zolesz09, neked van olyan CD32 cd-d ami a TF328 eseten szarul megy?
Nálam a CD32-200 teljesen jól ment, már amit megnéztem róla (MK 1-2, SOTBE) de eddig csak ezt az egyet próbáltam, mást nem. Majd ha lesz időm, csekkolom.

kzb
Tag

# Elküldve: 2018. Feb. 27. 22:41


A Commodore demo CD-ken lévő CDXL demó videókkal nálam is probléma van, de minden más rendben fut nálam: játékon belüli videók (pl. Microcosm), CD32-200, CD32-444, Community Collection CD, Amigajay-féle összeállítások mind jól mennek.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Feb. 28. 03:08 - Szerkesztve: dh1


zolesz09, menezned, hogy neked a CD32-200 gyujtemeny mikori build? Amigan vagy PC-n siman a lemez listazhato es a startupban benne van a datum es, hogy hanyas build.

A jelenseg nalam az ami nalad, annyi kulonbseggel, hogy nekem a CD200 lemez allando resetbe fullad a boot soran, de es ami erdekes, ha egy radugott eger van a CD32-n akkor azt megmozgatva elmarad a resetbe torkolo orok fagyas es szepen bejon a menu, minden indul. A CD32-om kondizva van. Egyebkent minden jol megy de a gyari CDXL lemezek leginkabb szarul, mikozben a Microcosm jol, az animok erezhetoen folyamatosabbak, pl a jatek elejen a Psygnosis logo...

Reynoldsnal siman bejon a fomenu, egeres trukk nelkul de onnantol vagy fagyas vagy elinditva egy gamet, vagy grafikai hibak vannak... Rey vasa nincs kondizva...

kzb
Tag

# Elküldve: 2018. Feb. 28. 11:04 - Szerkesztve: zolesz09


Quoting: dh1
A jelenseg nalam az ami nalad, annyi kulonbseggel, hogy nekem a CD200 lemez allando resetbe fullad a boot soran, de es ami erdekes, ha egy radugott eger van a CD32-n akkor azt megmozgatva elmarad a resetbe torkolo orok fagyas es szepen bejon a menu, minden indul. A CD32-om kondizva van.


A gép nekem is kondizva lett. Kontroller és tank egér rádugva, AUX portba A2000 billencs bedugva. Bent a kártyán nekem van CF adapter és kártya, viszont a Riser hátlapjára nincs felszerelve egyetlen plusz port sem (mert elfogyott az alkatrész, hehe). Nálam mindössze a Commodore CDXL demók nem futnak, minden más jól megy.
Igen, a Microcosm intrójánál nálam is kicsit 'Benny Hill Show effekt' van, igaz nekem a teljes verzió nincs meg, csak a demo CD-n lévő változatot néztem. CD32-200 buildjét este megnézem.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Feb. 28. 18:46


csak a bill illeszto nincs felszerelve, amugy nekunk sem, kesobb kuldi postan, de kb felesleges szamomra, en jobban orultem volna VGA kimenetes risernek, big box billem van nem egy :)

Microcosm introjanak kezdetena hullamzas ilyen, de stock CD32-n meg szarabb :)

koszi a build megnezest

kzb
Tag

# Elküldve: 2018. Feb. 28. 22:08


Quoting: zolesz09
a startupban benne van a datum es, hogy hanyas build

"AmigaCD32 200 Games Compilation (Build #41 14-June-2003)"

YW! :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Már. 03. 00:59


Hat lehet Rey CD32-jet kondiztatni kell...
Kb. hasonloan muxik az enyem mint a tied.
Elteres Rey vasanal van. Ha kondi utan is hulyen viselkedik akkor megprobaljuk az en kartyammal, ha azzal is akkor a CD32-jevel van problema.
Mondjuk a CDXL demok a tobb ramra eleg erdekesen reagalnak...

kzb
Tag

# Elküldve: 2018. Már. 03. 08:30


Nálam a kondizással kapcsolatban kényszerhelyzet volt, mert már teljesen el voltak mászva a hangcsatornák. Mint kiderült, a kifolyt trutyi itt-ott felmart néhány PCB vezetéket és átvezetést, de a chipset szerencsére nem károsodott. Dezz egyébként nagyon jól megcsinálta nekem az alaplap generálozást (nem tudom, mostanában vállal -e ilyesmit).

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Már. 05. 20:21


Dezz vallal, nekem ket CD32-t is megcsinalt, rendben vannak, egyik mar Ratinal. Rey gepe nem volt kondizva... Igazandibol az a bajom vele, hogy a nem direkt CD32-re optimalizalt jatekok amelyek csak ra lettek eroltetve a CDre es a CD32-re nem mennek szepen. Sot... A Another World folytatasa kb. jatszhatatlan, latni ahogy rajzolja a vektorokat, mikozben a Another maga a fastrammal meg a 020-al lefolyik a kepernyorol. Tehat a fastram a regi jatekoknak segit, de az uj portok mar nem profitalnak belole, sajnos :(

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Már. 05. 21:09


Azert vanak am elbaltazott gyari CD32 es jatekok is, amik alapgepen szinten tetu lassuak, pl Subwar 2050, regebben probaltam sx32pro alatt, na kb igy kellene mennie legalabb egy alapgepen is. Alapgepen csak kinlodas, es becsapasnak erzem.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Már. 05. 22:23


Quoting: dino
sx32pro


na jo, de a sx32pro 030-as ez meg stock 1200 14 mhz-vel, ennyit tud
en ezert szerettem volna egy 030-as TF328-at egy mpeg chippel, mert joval tobb port lehetoseg lehetett volna, igy kb annyi a jo, hogy futatthato rajta a WB
bar es az eredeti CD32 jatekok neha erezhetoen gyorsabbak lettek - Street Fighter 2 Turbo ize pl igy is jatszhatatlan - nekem a CF lehetoseg sem kene, konzolon maradjunk a CD-nel, se bill se semmi nem kell ...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Már. 29. 12:15


egy kerdes a szakikhoz... a CD32-ben nem lehetne egy 4x8x16x stb. sebessegu cd-romra cserelni a jelenlegi sony ketszerest? s ha nem mi az oka? oke, hogy fizikailag az illesztes necces de egyebkent, szoftveresen? KS limitacio van? vagy?

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Már. 31. 21:40


Próbáltad esetleg?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Ápr. 01. 01:05


ha igy lenne nem kerdeznem :)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Ápr. 01. 11:41


Ok, nem tudtam ;-)

edem
Tag

# Elküldve: 2018. Aug. 14. 11:22 - Szerkesztve: edem


Éééés, megérkezett! 2018-ban egy cd32-vel foglalkozó papírújság azt hiszem nyugodtan mondhatni ritkaság.

URL

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Aug. 14. 13:18


Quoting: edem
2018-ban egy cd32-vel foglalkozó papírújság azt hiszem nyugodtan mondhatni ritkaság.

Hard erection!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Aug. 14. 14:11 - Szerkesztve: dh1


Mikor meglattam hogy nez ki belul, en visszamondtam... Szerintem gaz... Bocs a szakmaisagot...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Aug. 14. 14:43 - Szerkesztve: dino


Na es hogy nez ki belul?
Budipapir, vagy mi?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . >>
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / CD32 hardver, bővítések
 
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2024